Blog: Dobré pergoly vs. dobré záhradné stany

Dobré pergoly vs. dobré záhradné stany

04.03.2021 · Administrátor

Trh ponúka mnoho alternatív na zastrešenie vašej terasy

Skladací altánok je rýchla a efektívna voľba na vytvorenie chráneného oddychového miesta na vašej záhrade. Na rozloženie nenáročná stavba v plnom rozsahu zastúpi často cenovo nedostupné murované alebo drevené pergoly. Výstavba pergoly na mieru trvá aj pár týždňov na rozdiel od skladacieho altánku ktorý postavíte v priebehu jednej minúty. Rozmer a farbu altánku si môžete vybrať z našej širokej ponuky. K dispozícií máme 8 rozmerov, 8 farieb a 6 modelov. Dobré pergoly  sú fixné stavby, ktoré nie je možné premiestniť- čo ich v konečnom dôsledku aj znevýhodňuje. Altánky nožnicového tipu sa jednoducho prepravujú, a ich využiteľnosť je rozmanitá.


 Stolovanie pod skladacím altánkom

Stolovanie na záhrade či terase domu sa stalo tradíciou v niekoľkých rodinách. Poznáte lepšie miesto na organizovanie narodeninovej oslavy alebo neformálnej párty s priateľmi ako vašu záhradu? Myslím si že nie. Skladacie altánky je možné postaviť na terase, v záhrade, na dvore hocikde, kde to priestor povoľuje. Prenos altánku už v zloženom stave tiež nepredstavuje žiaden problém. Vysoko kvalitné polyesterové látky s PVC vrstvou Vám zabezpečia ochranu pred dažďom, vetrom a horúcim slnkom. Vďaka už spomínanej PVC vrstve budete mať pod altánkom ideálny tieň, ktorý oceníte najmä počas horúcich letných dní.


Využiteľnosť altánku v lete i v zime

Ak ste si doteraz mysleli, že záhradná párty sa môže organizovať len počas letných dní ste na omyle. Skladacie altánky je možné úplne uzavrieť stenami, čím vytvoríte dokonalý zastrešený priestor.  Základné balenie stanov obsahuje tri plné steny, pomocou štvrtej steny stan úplne uzavriete. Vstup do stanu zabezpečí štvrtá stena, na ktorej sa nachádzajú dvere a okno. V chladnom počasí si teplotu v stane môžete temperovať plynovými alebo elektrickým ohrievačom. Údržba stanu si nevyžaduje zdĺhavé procesy. Na umytie stačí obyčajná voda alebo jemný čistiaci prostriedok.

Bez ohľadu na to, aký model, farbu alebo rozmer si vyberiete – altánok dodá vášmu dvoru dekoratívny nádych.

Zdieľať na Facebooku

Overené našimi zákazníkmi

98 % zákazníkov odporúča náš obchod (z 211 recenzii).

Prezrieť hodnotenie na Heureka.sk

Ďakujem Firme BRIMO za profesionalitu cením si to!

výborná spolupráca a komunikácia so zákazníkom

rychle dorucenie kvalitny tovar v predchadzajucej objednavke problem s pridavnou stenou pre stan, rychle vyriesenie problemu, vystaveny dobropis. pro zakaznicky pristup