Blog: Dobré pergoly vs. dobré záhradné stany

Dobré pergoly vs. dobré záhradné stany

04.03.2021 ·

Trh ponúka mnoho alternatív na zastrešenie vašej terasy

Skladací altánok je rýchla a efektívna voľba na vytvorenie chráneného oddychového miesta na vašej záhrade. Na rozloženie nenáročná stavba v plnom rozsahu zastúpi často cenovo nedostupné murované alebo drevené pergoly. Výstavba pergoly na mieru trvá aj pár týždňov na rozdiel od skladacieho altánku ktorý postavíte v priebehu jednej minúty. Rozmer a farbu altánku si môžete vybrať z našej širokej ponuky. K dispozícií máme 8 rozmerov, 8 farieb a 6 modelov. Dobré pergoly  sú fixné stavby, ktoré nie je možné premiestniť- čo ich v konečnom dôsledku aj znevýhodňuje. Altánky nožnicového tipu sa jednoducho prepravujú, a ich využiteľnosť je rozmanitá.


 Stolovanie pod skladacím altánkom

Stolovanie na záhrade či terase domu sa stalo tradíciou v niekoľkých rodinách. Poznáte lepšie miesto na organizovanie narodeninovej oslavy alebo neformálnej párty s priateľmi ako vašu záhradu? Myslím si že nie. Skladacie altánky je možné postaviť na terase, v záhrade, na dvore hocikde, kde to priestor povoľuje. Prenos altánku už v zloženom stave tiež nepredstavuje žiaden problém. Vysoko kvalitné polyesterové látky s PVC vrstvou Vám zabezpečia ochranu pred dažďom, vetrom a horúcim slnkom. Vďaka už spomínanej PVC vrstve budete mať pod altánkom ideálny tieň, ktorý oceníte najmä počas horúcich letných dní.


Využiteľnosť altánku v lete i v zime

Ak ste si doteraz mysleli, že záhradná párty sa môže organizovať len počas letných dní ste na omyle. Skladacie altánky je možné úplne uzavrieť stenami, čím vytvoríte dokonalý zastrešený priestor.  Základné balenie stanov obsahuje tri plné steny, pomocou štvrtej steny stan úplne uzavriete. Vstup do stanu zabezpečí štvrtá stena, na ktorej sa nachádzajú dvere a okno. V chladnom počasí si teplotu v stane môžete temperovať plynovými alebo elektrickým ohrievačom. Údržba stanu si nevyžaduje zdĺhavé procesy. Na umytie stačí obyčajná voda alebo jemný čistiaci prostriedok.

Bez ohľadu na to, aký model, farbu alebo rozmer si vyberiete – altánok dodá vášmu dvoru dekoratívny nádych.

Zdieľať na Facebooku

Overené našimi zákazníkmi

98 % zákazníkov odporúča náš obchod (z 204 recenzii).

Prezrieť hodnotenie na Heureka.sk

Som nadmieru spokojný!

Rýchla, jednoduchá objednávka Spoľahlivé, bezproblémové dodanie Spokojnosť aj s prepravnou spoločnosťou - ochotná, príjemné vystupovanie

Bol som milo prekvapený, že diely konštrukcie k stanu som dostal ZADARMO! Vraj v rámci servisu BRIMO. Stan som neukotvil a odletel mi pri búrke 100m. Zlomili sa na počudovanie iba 2 tyčky. Vyplnil som podľa inštrukcií formulár a na druhý deň som si prišiel osobne po diely, ktoré mi iba podali so slovami: to je dobré to máte v cene stanu.... Keďže mám vyčitky že som im urobil škodu tak aspoň takto sa chcem poďakovať. Ďakujem a prajem veľa úspechov.