Blog: Dokonalý záhradný svadobný stan

Dokonalý záhradný svadobný stan

06.11.2018 · Administrátor

Pre nezabudnuteľné chvíle svadba v party stane, svadba pod holým nebom sú jedinečnou príležitosťou. U nás rýchle dodanie.

Pripravili sme pre Vás najkrajšie varianty

Samozrejme, že Vám záleží aby bola jedinou vo Vašom živote a preto musí byť dokonalá, nezabudnuteľná. Od detailných príprav až po honosnú hostinu so skvelou hudbou. Šperkujete každý detail, vyberáte špeciálne miesto a kombinujete exkluzívnu gastronómiu.

Mať svadbu pod holým nebom- kto nesníva o tejto veľkolepej udalosti. Počasie tiež musí výjsť – v každom prípade potrebujete stan.

Poďme sa pozrieť na varianty ktoré Vám vieme ponúknuť firmou BRIMO


Stan v bielej farbe ktorá vystihuje jemnosť, čistotu a dokonalosť. Možno sa pýtate prečo si máte zakúpiť stan pri príležitosti jedného dňa. Stan môžete využiť vo všedných dňoch. V záhrade počas grilovania, pri oslavách alebo narodeninách Vašich detí. Vytvoríte tým nielen spomienku na Vašu svadbu ale bude Vás sprevádzať bežné dni či už pri výnimočných udalostiach. Kúpou stanov BRIMO získate ideálnu a hlavne praktickú voľbu, ktorú využijete niekoľkonásobne. Veľkú výhodu získajú aj profesionálne firmy zaoberajúce sa svadbami a cateringom.

Záhradný stan si môžete dekorovať aby sa zachovala téma svadby. Od trblietavých kamienkov až po nadýchané baldachýny. Možnosť si máte vybrať z prevedenia ocele alebo hliníka. Oceľové a hliníkové stany sa triedia ešte do prevedenia Super a Exklusive. Veď sa jedná o super a exkluzívny moment Vášho života a preto sme zladili pre Vás aj naše produkty :)

Silnejšieho vetra sa tiež nemusíte obávať. V stane budete mať závetrie. Vieme veľmi dobre, čo obnášajú prípravy svadby, treba sa zaoberať každým detailom a investovať ohromne veľa času. Naopak rozloženie stanov je veľmi jednoduché. Využite prakticky riešenú konštrukciu, ktorú zvládnete rozložiť do 40 sekúnd. Tieto stany môžete rozložiť skutočne na rozličných miestach. Na lúke, v záhrade, na nádvorí zámkov s fontánou. Efekt dokonalosti je zaručený. Žiariace slnko? Stany chránia  nielen pred slnečnými lúčmi ale aj dažďom. 

Pozrite si našu ponuku, varianty ktoré Vám ponúkame a neváhajte nás kontaktovať. Chceme Vám zabezpečiť krásne a nezabudnuteľné chvíle.

Firma BRIMO Brilliant Moments

Zdieľať na Facebooku

Overené našimi zákazníkmi

98 % zákazníkov odporúča náš obchod (z 204 recenzii).

Prezrieť hodnotenie na Heureka.sk

Som nadmieru spokojný!

Predajca na linke zistil moje potreby a správne odporučil stan Stan plne vyhovuje mojim potrebám pevný, lahký a reprezentatívny

Bol som milo prekvapený, že diely konštrukcie k stanu som dostal ZADARMO! Vraj v rámci servisu BRIMO. Stan som neukotvil a odletel mi pri búrke 100m. Zlomili sa na počudovanie iba 2 tyčky. Vyplnil som podľa inštrukcií formulár a na druhý deň som si prišiel osobne po diely, ktoré mi iba podali so slovami: to je dobré to máte v cene stanu.... Keďže mám vyčitky že som im urobil škodu tak aspoň takto sa chcem poďakovať. Ďakujem a prajem veľa úspechov.