Blog: Easy up stan

Easy up stan

09.03.2018 · Administrátor

Vyberte si stan podľa dostupných cien, výbornej kvality a Vami zvolených parametrov. Rôzne farebné prevedenia, rozmery.

Ako už názov ,,easy up,, napovedá, že sa jedná o rýchlo rozkladací stan. Ak potrebujete rýchlo vytvoriť kryté miesto, easy up stan je tá správna voľba. Oceníte rýchle rozloženie stanu kvalitu a konštrukcie pri organizovaní rôznych slávností, podujatí, koncertov a podobne. 

Easy up stany Vám šetria čas, dajú sa rozložiť bez použitia náradia. Stany po rozložení je treba riadne ukotviť. Riadné ukotvenie znamená pomocou kotviacich kolíkov ktoré sú súčasťou každého stanu. Druhý spôsob ukotvenia stanu je pomocou pieskových vakov, ktoré sa plnia pieskom alebo štrkom, po naplnení je ich váha 14kg. Upevňujú sa pomocou suchých zipsov k nohy stanu, toto kotvenie je vhodné ak stan rozložíte na betónovej ploche.


Cestovanie s easy up stanom


Easy-up stan je sen každého kempára. Stan postavíte vďaka špeciálnemu nožnicovému systému už za  jednu  minútu. Je kúpa karavanu finančne náročná? Radi by ste chodievali po svete? Ubytovacie zariadenia sa ťažko rezervujú na poslednú chvíľu. Ak máte radi stanovanie tak easy up stan bude pre Vás správna voľba. Konštrukcie stanov sú rôzne. V ponuke máme hliníkovú a oceľovú konštrukciu. Obe konštrukcie sa jednoducho rozkladajú. Vnútorný profil hliníkovej konštrukcie je 1,2 < 7 mm záleží od typu konštrukcie. Vnútorný profil oceľovej konštrukcie je 0,8<4 mm tiež záleží od typu konštrukcie. Obe konštrukcie sú kvalitné, silné a praktické. Vďaka veľkosti konštrukcie v  zloženom stave sa dajú pohodlne prepravovať aj v osobnom aute. 


Easy up stany Vám zabezpečia komfort


Plachtoviny stanov sú 100% nepremokavé. Nemusíte sa obávať zlého počasia počas stanovania alebo oslavy. Stan Vám poskytne útočisko pred nepriaznivými vplyvmi počasia. Na čiastočné uzavretie stanu Vám poslúžia tri bočné steny ktoré sú súčasťou balenia stanu. Ak si želáte stan úplne uzavrieť v našej ponuke nájdete štvrtú stenu s dverami.  Steny sa o stan prichytávajú za pomoci suchých zipsov. 

Easy up stany sú skvelá voľba ak sa chystáte kempovať alebo ak jednoducho potrebujete vytvoriť krytý priestor rýchlo a efektívne. 

Zdieľať na Facebooku

Overené našimi zákazníkmi

98 % zákazníkov odporúča náš obchod (z 204 recenzii).

Prezrieť hodnotenie na Heureka.sk

Som nadmieru spokojný!

Značkový produkt BRIMO znovu nesklamal. Ďakujem

Ďakujem Firme BRIMO za profesionalitu cením si to!