Blog: Hygienický stan

Hygienický stan

12.03.2020 · BRIMO quality manager

Rýchle a mobilné zastrešenie kontrolných stanovíšť pre Koronavírus COVID-19

Vzhľadom na počet nakazených obyvateľov v Čínskej ľudovej republike a dlhému obdobiu za ktoré sa od decembra vírus rozširuje, je v Číne na väčšine vstupov pred verejným uzavretým priestorom s väčšou kapacitou kontrolné stanovište, ktorstredníctvom kontrolného hygienického stanu ktoré kontroluje teplotu.

Väčšina verejných budov nemá priestor pre takúto kontrolnú jednotku občanov, a preto sa čínska vláda rozhodla nakúpiť stovky tisíc nožnicových stanov, ktoré máme aj my v ponuke. 

Kontrolné stanovištia majú v exteriéri veľký problém zastrešiť sa. Pracovníci, ktorí vykonávajú túto verejnú a nevyhnutnú činnosť musia byť v suchom prostredí a v závetrí. 

Ak sa Koronavírus bude naďalej šíriť, potom je pravdepodobné, že aj štáty Európskej únie sa rozhodnú pre rovnaký krok. 

Ak tieto stanovištia nie sú pod kontrolou strážnej služby tisícky kontrolných stanovíšť po celej Slovenskej Republike musia byť na noc zložené pre prípad krádeže.

Mobilné zastrešenie kontrolných stanovíšťFotka je ilustračná. Nešírte paniku. 

Na takéto prechodné zastrešnie je najlepšia voľba náš nožnicový hygienický stan BRIMO.

V našich stanoch vaši pracovníci môžu vykonávať svoju záslužnú činnosť v kľude, suchu, bezvetrí a dokonca ho môžu hermeticky uzavrieť. 

Ranné rozloženie a zloženie na večer zvládne aj jeden človek. To zníži počet pracovníkov na stanovišti na jednu osobu.

Stan môžete aj uzavrieť, čo je veľký benefit ak chcete na večer nechať stan na stanovišti alebo ak chcete, aby sa šírenie vírusu obmedzilo vzhľadom na hermetické uzavretie.

Plachtoviny stanu sú umývateľné a je možné ich dezinfikovať. Naše stany sú nevyhnutné aj pri predaji potravín v exteriéroch čo vyžaduje hygiena. 

Máme skladom viac ako tisíce stanov ihneď k odberu, čo je nevyhnutné pre rýchle a operatívne zabezpečenie mobilného zastrešenia, ktoré v tomto ťažkom období s veľkou pravdepodobnosťou bude potrebné. 

Prajeme veľa zdravia 

BRIMO TEAM

Obrázky sú ilustračné

Zdieľať na Facebooku

Overené našimi zákazníkmi

97 % zákazníkov odporúča náš obchod (z 191 recenzii).

Prezrieť hodnotenie na Heureka.sk

Rýchla, jednoduchá objednávka Spoľahlivé, bezproblémové dodanie Spokojnosť aj s prepravnou spoločnosťou - ochotná, príjemné vystupovanie

Ďakujem Firme BRIMO za profesionalitu cením si to!

Bol som milo prekvapený, že diely konštrukcie k stanu som dostal ZADARMO! Vraj v rámci servisu BRIMO. Stan som neukotvil a odletel mi pri búrke 100m. Zlomili sa na počudovanie iba 2 tyčky. Vyplnil som podľa inštrukcií formulár a na druhý deň som si prišiel osobne po diely, ktoré mi iba podali so slovami: to je dobré to máte v cene stanu.... Keďže mám vyčitky že som im urobil škodu tak aspoň takto sa chcem poďakovať. Ďakujem a prajem veľa úspechov.