Blog: Incheba – Autosalón Promostan

Incheba – Autosalón Promostan

22.02.2019 · Administrátor

Vystúpte v Inchebe na Autosalóne s reprezentatívnym Promostanom. Luxusne pôsobiaci stánok s vašou značkou


Autosalón v Bratislave odštartuje od 30.  apríla najprestíznejšiu automobilovú udalosť. Milovníci áut si tak môžu vyskúšať nové modely. Priamo zo Ženevy smerujú do Bratislavy najočakávanejšie novinky. Taktiež sa fanúšikovia úprav môžu tešiť na obľúbené otvorenie  tuningovej sezóny. Autosalón bude zahŕňať aj atraktívny program.  Veľmi skvelou myšlienkou je aj predstavenie unikátnych zabezpečovacích systémov proti krádeži áut. 

Ako vystavovateľ musíte podať záväznú prihlášku v stanovenej lehote  buď poštou, osobne alebo elektronicky. Organizátor prihlášku prijme a bude vám pridelená výstavná plocha. Prijatím prihlášky od vystavovateľa sa zmluvný vzťah medzi vystavovateľom a organizátorom považuje za uzatvorený.  Čo sa týka platobných podmienok vystavovateľ sa zaväzuje uhradiť registračný poplatok, cenu za prenájom výstavnej plochy v termíne, ktorý bude uvedený na faktúre. 

Hoci je Incheba jednak organizátor veľtrhov a výstav, poskytuje taktiež plný výstavný servis. 

Avšak kvalitnú prezentáciu vašej firmy si viete zabezpečiť sami. Nevznikajú vám tak ďalšie vysoké  výdavky a zmluvné vzťahy. 


Efektívna propagácia s Promostanom  


Promostan splní efektnú prezentáciu podľa vašich individuálnych požiadaviek. Je vynikajúcou alternatívou na nezabudnuteľnú prezentáciu vašej značky. Pozostáva z hliníkovej konštrukcie nožnicového mechanizmu. Prostredníctvom tohto mechanizmu stánok rozložíte do 40 sekúnd. Hoci  bol hliník v minulosti používaný skôr na dekoračné účely, v súčasnosti nahradzuje pre svoju ľahkosť  železo a iné kovy. Najväčšie využitie má hliník tam, kde je potrebná vysoká pevnosť pri nízkej hmotnosti. Hliník je povrchovo upravený anodizáciou – eloxáciou, ktorá vylepšuje vlastnosti hliníka najmä v odolnosti voči poveternostným vplyvom. Spojením základných vlastností hliníka ako je nízka váha, pevnosť a povrchová úprava eloxáciou sme pre vás pripravili bezkonkurenčnú kvalitu konštrukcií. 

Firma BRIMO zabezpečuje profesionálnu potlač sublimačnou technikou. 

Z našich dlhoročných skúseností garantujeme klientom kvalitu a profesionálny prístup. Prezentujte vašu firmu s kvalitným hliníkovým Promostanom s potlačou vašej značky. 

BRIMO TEAM


Zdieľať na Facebooku

Overené našimi zákazníkmi

97 % zákazníkov odporúča náš obchod (z 196 recenzii).

Prezrieť hodnotenie na Heureka.sk

Predajca na linke zistil moje potreby a správne odporučil stan Stan plne vyhovuje mojim potrebám pevný, lahký a reprezentatívny

výborná spolupráca a komunikácia so zákazníkom

Ďakujem Firme BRIMO za profesionalitu cením si to!