Blog: Kvalitný nožnicový stan

Kvalitný nožnicový stan

26.12.2018 · Administrátor

Nožnicové stánky na všestranné využitie. Sú ľahko prenosné a skladné, hotové za pár sekúnd. Rôzne farby a rozmery na každú príležitosť.


Nožnicový stan sa stáva čoraz obľúbenejším. Na trhu nájdete menej kvalitné aj veľmi kvalitné výrobky.  Medzi hlavné výhody týchto stánkov patrí ľahká montáž a demontáž, vďaka nízkej váhe sú ľahko prenosné a skladné. S konštrukciou si poradí aj jeden človek. Za pár minút máte stánok k dispozícii.  Nožnicové stany majú všestranné využitie či už ako záhradný altánok, predajný stánok, prístrešok pre auto či motorku a mnoho iného. Možností využitia nožnicových stanov je ozaj veľa. Na výber sú vo farbách: biela, béžová, oranžová, červená, modrá, zelená a čierna, rozmery  2x2 m, 2x3 m, 3x3 m, 3x4,5 m a 3x6 m. Pevná a silná nepremokavá plachta z kvalitnej OXFORD látky s PVC alebo PU vrstvou zabezpečuje dokonalú ochranu pred nepriaznivým počasím.

Nožnicové stany ponúkame v rôznych prevedeniach konštrukcií. Klasická oceľová konštrukcia patrí k najpredávanejším. Pre tých najnáročnejších máme vysokokvalitné hliníkové hexagony - najvyššia kvalita za rozumnú cenu. Všetky typy konštrukcií sú tzv. nožnicové, sa ľahko rozkladajú, sú odolné a pevné. Pri správnom kotvení bez problémov odolajú aj silnejším vetrom - podľa typu až do 40-70 km//hod.

Výhody nožnicového stánku

  • rýchla montáž a demontáž
  • nízka váha, preto je ľahko prenosný a jednoducho uskladniteľný 
  • veľký výber rozmerov a farieb oceľová a hliníková konštrukcia
  • nepremokavá OXFORD plachta zabezpečuje dokonalú ochranu pred nepriaznivým počasím
  • PVC alebo PU vrstva plachty (podľa typu stanu) zaručuje maximálnu vodeodolnosť
  • suchý zips všade po obvode stien
  • 5 ročná záruka na konštrukciu
  • kolíky zadarmo

Montáž a ukotvenie

Nožnicové stany sa vyznačujú svojou ľahkou manipuláciu. Montáž a demontáž zvládne behom pár sekúnd aj menej zručná osoba. Nepotrebujete žiadne náradie.  S ľahkosťou si s manipuláciou s nožnicovými stánkami poradia hoci aj ženy.

Strešná plachta po prvom nasadení na konštrukciu môže zostať na stane upevnená stále, tým skrátite a uľahčíte opätovnú montáž. V prípade, že chcete nožnicový stan uzavrieť, k dispozícii sú bočné plachty, 3 v cene stanu, a štvrtú v prípade potreby si viete dokúpiť. Bočné steny sa na strechu upevňujú suchými zipsami.

Kotvenie na betóne zvládnete pomocou záťažových vakov, ktoré môžete naplniť štrkom alebo pieskom.  Do mäkkých povrchov sa nožnicové stany kotvia pomocou kolíkov ktoré k stanom dávame grátis.

Čistenie 

Pri kúpe stanu dostanete zadarmo aj ochranný návlek, ktorý stan ochráni pred zašpinením. Pri čistení väčšinou ani nepotrebujeme čistiace prostriedky, všetko nám pekne stečie s vodou. 

Pri silnejšom znečistení stánku oddelíme plachtoviny od konštrukcie. Plachta sa môžu čistiť iba jemnými čistiacimi prostriedkami na báze mydla s vodou (do 40°C), aby nedošlo k poškodeniu vodeodolných vrstiev.

Nakoniec celý stan dokonale vysušíme.

Skladovanie

Nožnicové stany si nevyžadujú špeciálne uskladnenie. Celý stan doporučujeme pre uskladnením poriadne vysušiť. Aby ste predišli znečisteniu stanu pri preprave je najlepšie prepravovať a skladovať suchý oceľový stánok v prepravnom vaku kde sa Vám nezašpiní a nepoškodí, pretože vak na stan je vodeodolný a pevný.

Najideálnejšie je skladovať ho v suchých, chladnejších priestoroch v príslušnej taške. Práve vďaka chladu je znížená aktivita mikroorganizmov a tvorba plesní je obmedzená. Dôležité je stan ochrániť aj pred škodcami.

Firma BRIMO Vám ponúka značkové stany s garanciou 5 rokov.  Pozrite si produkty na našej webovej stránke a vyberte si stánok, ktorý Vám vyhovuje podľa Vášho vkusu a ceny.

Kontaktujte nás!

Team BRIMO 


Zdieľať na Facebooku

Overené našimi zákazníkmi

98 % zákazníkov odporúča náš obchod (z 211 recenzii).

Prezrieť hodnotenie na Heureka.sk

Značkový produkt BRIMO znovu nesklamal. Ďakujem

Som nadmieru spokojný!

Ďakujem Firme BRIMO za profesionalitu cením si to!