Blog: Nožnicový stan 3x3

Nožnicový stan 3x3

12.11.2020 · Administrátor

Stany Brimo Vám zabezpečia komfort a pohodlie v každom ročnom období.

Zimné aktivity s nožnicovým stanom

Plánujete firemný večierok trochu nevšedne? Atraktívnym programom určite získate na originalite. Zimné aktivity zlepšujú spoluprácu a zároveň komunikáciu na pracovisku. Hlavným cieľom je budovanie tímu, úspechov a hlavne podpora tvorivého potenciálu. Hry sa zameriavajú na koordináciu, obratnosť, spoluprácu, rýchlosť a logické myslenie.

Medzi nové dobrodružstvá patrí chôdza na snežniciach. Môžete si vychutnať nezvyčajné miesta s nádherným výhľadom. Ak pre svojich zamestnancov zorganizujete si vianočný program, zimné aktivity budú skvelým ukončením roka.

Lyžovanie je skvelý šport. Nadšenie z rýchlej jazdy na bielych svahoch pokrytých snehom s azúrovo modrou oblohou. Lyžovanie je vášeň, dobrodružstvo a relax v jednom. Tento šport je spojený  nielen s dobrodružstvom, ale aj s určitým rizikom. Je to náročný šport, ktorý vyžaduje koncentráciu, vytrvalosť a predovšetkým trpezlivosť. Rovnako ako pri snowboardingu si môžete vychutnať krásy prírody a zasnežené zjazdovky.

Krytý predpredaj vstupeniek s nožnicovým stanom

Lyžiarske strediská pripravujú otvorenie zimnej sezóny a vydanie kalendára podujatí. Organizujú rôzne zábavné programy, ako je večerné lyžovanie s diskotékou. Nočná obloha a snehom pokryté zjazdovky sú jedinečnou kombináciou pre dokonalý lyžiarsky zážitok. Známe je aj novoročné lyžovanie. 

Predaj lístkov je často spojený s nekonečným počtom čakajúcich lyžiarov. Obsluha lyžiarskeho vleku vyzýva lyžiarov aby predložili platný preukaz. To je pre obe strany zvyčajne zdĺhavé.

Ideálnou alternatívou je nožnicový stan 3x3, ktorý nielen zviditeľní predajné miesto vstupeniek, ale tiež chráni pred nepriaznivými poveternostnými podmienkami. Ochráni pred nárazovým vetrom a snehovými závejmi. Nožnicové stany je možné vykurovať, poskytuje tak vykurovaný priestor, ktorý spríjemňuje zdĺhavejšiu čakaciu dobu. Strecha a bočné steny sú nepremokavé, vydrží záťaž snehu a ideálne chráni pred chladom. Robustná hliníková konštrukcia je veľmi stabilná a vhodná pre použitie v extrémnych podmienkach. Vďaka nožnicovému mechanizmu sa veľmi ľahko skladá a demontuje.

Potlačené stany sú skutočným pútačom pozornosti a reklamou pre lyžiarsky areál.Zdieľať na Facebooku

Overené našimi zákazníkmi

98 % zákazníkov odporúča náš obchod (z 211 recenzii).

Prezrieť hodnotenie na Heureka.sk

Ďakujem Firme BRIMO za profesionalitu cením si to!

Rýchla, jednoduchá objednávka Spoľahlivé, bezproblémové dodanie Spokojnosť aj s prepravnou spoločnosťou - ochotná, príjemné vystupovanie

Značkový produkt BRIMO znovu nesklamal. Ďakujem