Blog: Nožnicový stan pre štáb

Nožnicový stan pre štáb

27.03.2018 · Administrátor

Praktický priestor pre príjemnú prácu.

Filmové štáby sa počas svojej práce často stretávajú s nepriaznivým počasím.  Sú vystavení extrémním výkyvom počasia. V takýchto situáciach, musia zabezpečiť ochranu pre celé  vybavenie štábu. Hodnota techniky filmového štábu sa pohybuje v tisícoch eur. Z tohto dôvodu nie je jedno aký stan si zakúpite. Cena sa rovná kvalite. Firma BRIMO ponúka rôzne nožnicové stany najvyššej kvality. Nožnicové stany s hliníkovou konštrukciou sú to najkvalitnejšie čo Vám ponúkame.


Najkvalitnejšia konštrukcia z radu hliníkových nožnicových stanov


Najzákladnejšie vlastnosti hliníka sú jeho ľahká váha, a mimoriadna sila materiálu. Nožnicové stany Brimo boli koštruované tak, aby sa jednoducho rozložili za pomoci jedného človeka, bez náradia. Poďme si niečo povedať o konštrukcií stanu. Odolnosť voči vetra je až 70km/h. Hrúbka vnútorného profilu je 1,8<7 mm. Vďaka nožnicovému systému je ľahko rozkladateľný. Nožnicové stany disponujú tromi plnými stenami, vďaka ktorým je možné stan čiastočne uzavrieť. Ak by ste si chceli stan uzavrieť úplne, máte možnosť zakúpiť si štvrtú stenu s dverami. Plachtoviny na stanoch sú 100% nepremokavé. Stany sa vyrábajú v nasledujúcich rozmeroch : 3x3, 3x4.5, 3x6, 4x4, 4x6, 4x8. 

Filmové štáby počas svojej práce sú na pľaci dlhé týždne. To znamená že sú nútení prespávať v stanoch.  V chladných dňoch to môže znieť ako niečo nereálne. Firma Brimo ponúka plynové ohrievače vďaka ktorým si môžete stan vyhriať na požadovanú teplotu. V ponuke nájdete rôzne tipy ohrievačov, záleží na veľkosti stanu ktorý chcete vyhriať. Manipulácia s ohrievačmi je jednoduchá. Plynové ohrievače sú vybavené kolieskami, čiže preprava alebo premiestnenie je detská hračka. 

Postaráme sa aj zariadenie stanu. Pre filmárov ponúkame zabezpečenie určitého komfortu. Skladacie stoly s dĺžkou 152/183/244 cm sú ľahké, prenosné a v neposlednom rade kvalitné. Konštrukcia stolov je oceľová  povrch stolov je vyrobený z vysoko kvalitného UV stabilizovaného polyetylénu (HDPE). Stoly sú odolné voči vplyvom  počasia. Pod vplyvom slnka nemení svoju farbu ani odolnosť. Nosnosť stolov je až 350kg. Ponúkame aj rozkladacie lavice, stoličky v rovnakej kvalite.

Hliníkový nožnicový stan je  je to najlepšie z rady BRIMO. Stan je určený pre extrémne podmienky, je vhodný aj na profesionálne používanie. 


Zdieľať na Facebooku

Overené našimi zákazníkmi

98 % zákazníkov odporúča náš obchod (z 204 recenzii).

Prezrieť hodnotenie na Heureka.sk

Rýchla, jednoduchá objednávka Spoľahlivé, bezproblémové dodanie Spokojnosť aj s prepravnou spoločnosťou - ochotná, príjemné vystupovanie

Značkový produkt BRIMO znovu nesklamal. Ďakujem

rychle dorucenie kvalitny tovar v predchadzajucej objednavke problem s pridavnou stenou pre stan, rychle vyriesenie problemu, vystaveny dobropis. pro zakaznicky pristup