Blog: Nožnicový záhradný altánok

Nožnicový záhradný altánok

07.03.2018 · Administrátor

Pre chvíle na relax. Ak hľadáte rýchlo rozkladací stánok. Stabilný, flexibilný, nepremokavý. Možnosť potlače

Záhradné oslavy, letné noci pri grile, ani vy si neviete predstaviť leto bez takýchto akcií?  Čo potrebujete na usporiadanie výnimočnej akcie ? My Vám poradíme.

Oceľ alebo  hliník? Dva najpoužívanejšie, najznámejšie kovy

Nožnicový záhradný altánok je vynikajúci doplnok vašej záhrady. Rozloženie stánku Vám nezaberie viac ako jednu minútu. Vďaka nožnicovému systému nie je potrebné na rozloženie stanu žiadne náradie. V ponuke nájdete dva tipy konštrukcií oceľovú a hliníkovú. Veľkosti stanov sú rôzne od 2x2m až do 4x8m, takže určite si vyberiete podľa vlastných kritérií. Oceľ je nadčasovým materiálom, ktorý má množstvo skvelých vlastností ako sú: odolnosť, tvrdosť, pružnosť atď. Oceľové konštrukcie nožnicových stanov sú povrchovo upravené práškovou farbou, ktorá zabraňuje vzniku korózií. Hliník je vlastnosťami podobný k oceli, avšak  jedná sa o kov, ktorého pomer hmotnosti k tuhosti len ťažko možno prekonať. Toto je najlepšia vlastnosť hliníka. Obe konštrukcie sa dajú zložiť v priebehu niekoľkých sekúnd.

Bezpečné útočisko pre Vás a vašich blízkych

Plachtoviny stanov sú 100% nepremokavé. Farbu plachtovín si môžete vybrať podla svojho vkusu. Na výber máte so siedmych farieb. Balenie obsahuje strešnú plachtovinu a tri plné steny. Steny môžete kombinovať podľa potreby. Upevňujú sa pomocou suchého zipsu o strešnú plachtovinu. Ochránia Vás pred vetrom, silným slnečným žiarením, dažďom. Máte možnosť sta aj úplne uzavrieť pomocou štvrtej steny ktorú si môžete objednať k stanu. Štvrtá stena disponuje dverami na zips. 

Ochladilo sa ale vám sa ešte nechce domov?

Pre tento účel sú vhodné plynové ohrievače. Plynové ohrievače sa pripájajú k plynovej bombe. Náplň je jednoduché vymeniť. Plynové ohrievače pracujú na princípe sálavého teplého vzduchu. Takýmto spôsobom si môžete stan vykúriť na požadovanú teplotu. Výkon plynových ohrievačov môžete regulovať. V uzavretom stane spotrebúvajú kyslík, a preto je potrebné zabezpečiť vetranie a prívod čerstvého vzduchu. 

Nožnicový záhradný altánok značky BRIMO si zamilujete. Jeho praktickosti, využiteľnosť, jednoduchá údržba Vás presvedčia o tom, že ste si vybrali správne.


Zdieľať na Facebooku

Overené našimi zákazníkmi

98 % zákazníkov odporúča náš obchod (z 204 recenzii).

Prezrieť hodnotenie na Heureka.sk

Som nadmieru spokojný!

Bol som milo prekvapený, že diely konštrukcie k stanu som dostal ZADARMO! Vraj v rámci servisu BRIMO. Stan som neukotvil a odletel mi pri búrke 100m. Zlomili sa na počudovanie iba 2 tyčky. Vyplnil som podľa inštrukcií formulár a na druhý deň som si prišiel osobne po diely, ktoré mi iba podali so slovami: to je dobré to máte v cene stanu.... Keďže mám vyčitky že som im urobil škodu tak aspoň takto sa chcem poďakovať. Ďakujem a prajem veľa úspechov.

Rýchla, jednoduchá objednávka Spoľahlivé, bezproblémové dodanie Spokojnosť aj s prepravnou spoločnosťou - ochotná, príjemné vystupovanie