Blog: Oceľový stánok na uskladnenie materiálu

Oceľový stánok na uskladnenie materiálu

10.10.2018 · Administrátor

Univerzálnosť v použití našich stanov je veľká, potrebujete niečo prekryť do pár sekundách máte po probléme.

Potrebujete dočasne uskladniť materiál? Či už je nutné uschovať akékoľvek predmety, stavebný materiál je dôležité, aby o ne bolo dobre postarané. Dôvodov na uskladnenie môže byť hneď niekoľko.

Estetický, praktický, rýchlo rozkladací

Oceľový stánok na uskladnenie materiálu je nielen stabilný, ale tiež poskytne zastrešenie pred poveternostnými podmienkami. Navyše môžete veci schovať, aby nekazili dojem. K stanom zadarmo dostanete kotviace kolíky, tri plné bočné steny. Bočné steny sa pripevňujú o stan pomocou suchého zipsu. Plachtoviny stanov sú 100% nepremokavé. Farbu stanu prispôsobíte podľa svojej predstavy, na výber máte zo 8 rôznych farieb. Rozloženie stanu je jednoduché. V priebehu niekoľkých sekúnd je stan pripravený na používanie. Uskladníte pod nimi napríklad stavebný materiál, záhradné náradie. Stánok sa tiež dá využiť ako dočasný úkryt vecí počas  akcie, kedy bude slúžiť ako zásobovacia stanica.

Oceľový stánok na uskladnenie materiálu a jeho všestranné využitie

Oceľové stánky na uskladnenie materiálu sú praktickou záležitosťou, ktorú sa hodí mať po ruke.  Možnosť rýchleho rozloženia, jednoduchá manipulácia a dobrá stabilita sú jeho prednosťami. Kvalitne prepracovaná oceľová konštrukcia bola vyrobená tak, aby ste mohli vytvoriť kryté zázemie v priebehu niekoľkých sekúnd. Konštrukcie stanu si môžete objednať vo veľkostiach od 2x2m až po 3x6m. Záleží len na Vás ktorý si vyberiete. Hrúbka vnútorných profilov je individuálna v závislosti od modelu konštrukcie. Našim zákazníkom ponúkame  dva modely a to sú, super oceľ a exclusive oceľ. Vlastnosti super oceľového stanu sú: odolnosť vetra do 40 km/h. Hrúbka vnútorných profilov je 0,8 < 3 mm. Povrch konštrukcie je nastriekaný práškovou farbou, tento povrch chráni kov pred koróziou. Exclusive oceľový stánok sa vyznačuje týmito vlastnosťami : odolnosť vetra do 50 km/h. Hrúbka vnútorných profilov je 1< 4 mm. Čo ak už nepotrebujete skladovať materiál, ale plachtoviny sa poškodili dlhodobým používaním? V prípade ak je konštrukcia v poriadku, máte možnosť si dokúpiť plachtoviny a takto dať Vášmu stanu nový vzhľad. Stan po vynovení môžete používať ako altánok, oddychové miesto na Vašej záhrade. 

Stánky BRIMO a ich všestranné využitie oceníte v domácnosti, na záhrade. Milo vás prekvapí ich praktickosť a jednoduchá manipulácia.

Zdieľať na Facebooku

Overené našimi zákazníkmi

97 % zákazníkov odporúča náš obchod (z 191 recenzii).

Prezrieť hodnotenie na Heureka.sk

Ďakujem Firme BRIMO za profesionalitu cením si to!

Som nadmieru spokojný!

Značkový produkt BRIMO znovu nesklamal. Ďakujem