Expresná doprava zdarma Výpredaj

Pagoda 6x6m

Pagoda stan s rozložením už od 15 min


Výpredaj 2 999 € Cena s DPH Skladom ihneď: 2 ks
 • Naše pagodové stany sú k dispozícii s rámom z okrúhleho profilu, vyrobené z najkvalitnejšieho vystuženého lešteného eloxovaného hliníka 6005T6.
 • 100% nepremokavá strecha a steny sú vyrobené z viacvrstvového PVC.
 • Plachty majú ÚV ochranu 50+ a majú zníženú horľavosť
 • PVC tkanina: hrúbka 0,46 mm a váha 580 g /1 m2
 • Špeciálne navrhnutá okrúhla hliníková tyč s dvoma posuvnými lištami pre ľahké pripevnenie stien.
 • Metóda krížového drôtu s použitím nastaviteľného drôtu, aby sa zabránilo skrúteniu.
 • Rúrka: hliník Ø63 mm, hrúbka 2,5 mm
 • Výška stropu: 240cm / Celková výška: 500cm
 • Pôdorys: 600cm x 600cm
 • Váha rámu: 76kg
 • Váha strechy: 33,5kg (0,46 mm PVC)

Táto štvorcová pagoda je ideálna na organizovanie formálnych, kultúrnych aj neformálnych podujatí v malom i veľkom rozsahu. Uplynutím niekoľkých minút dokážete zastrešiť nemalú oblasť. Výber správneho rozmeru záleží na počte hostí. Plachtoviny pagoda stanu sú vyrobený z extra hrubej PVC tkaniny, čo dáva príležitosť organizovať akcie vonku v akomkoľvek ročnom období. Už nikdy nebudete ovplyvnený a ohrozovaný počasím. V pagode budú všetci hostia bezpečne chránený pred vetrom, dažďom, slnkom a prachom.  Stany tohto modelu možno často vidieť na veľtrhoch, často sa používajú na  výstavách alebo obchodných podujatiach.

Rám našej profesionálnej pagody BRIMO je vyrobený z najkvalitnejšieho hliníka a celá zostava je navrhnutá s cieľom vytvoriť elegantné zastrešenie rýchlo a jednoducho.

Pagody dodávame v troch rôznych rozmeroch. Všetky sú navrhnuté tak aby sa mohli nadpájať v prípade rozširovania zastrešenia. Štandardné balenie obsahuje hliníkovú konštrukciu, skrutky, kotviace kolíky, 4 bočné steny. Steny sa dajú používať individuálne podľa potreby. 

Naše pagody sú spoľahlivé a sú vyrobené pomocou najnovšej technológie z kvalitných materiálov. Sú cenovo dostupné a čo je najdôležitejšie, sú praktické a medzi zákazníkmi obľúbené. Rozloženie je možné na akomkoľvek povrchu. Vďaka svojmu klasickému vysokému vrcholu, prvotriednym materiálom a kvalite povrchovej úpravy robí pagoda BRIMO všade pozitívny dojem. Jednoduchá a premyslená technika montáže. Pagody sú mimoriadne odolné voči poveternostným vplyvom a sú skvelým riešením  sezónne použitie s minimálnou potrebou údržby po ich správnej inštalácii.


Sme hrdí na to, že si stojíme za každým výrobkom, ktorý vyrábame. Sme vždy pripravení poradiť Vám pri výbere vhodnej pagody či stanu. Na Vašej spokojnosti nám záleží a vďaka nej ako značka BRIMO každým rokom napredujeme a rozrastáme. 

Overené našimi zákazníkmi

98 % zákazníkov odporúča náš obchod (z 217 recenzii).

Prezrieť hodnotenie na Heureka.sk

Predajca na linke zistil moje potreby a správne odporučil stan Stan plne vyhovuje mojim potrebám pevný, lahký a reprezentatívny

Rýchla, jednoduchá objednávka Spoľahlivé, bezproblémové dodanie Spokojnosť aj s prepravnou spoločnosťou - ochotná, príjemné vystupovanie

výborná spolupráca a komunikácia so zákazníkom