Blog: Párty stan na vinobranie

Párty stan na vinobranie

06.11.2018 · Administrátor

Vinobranie bez zastrešenia je risk, nenechajte sa prekvapiť počasím! Ideálna voľba pre predajcov vín. Vysoká kvalita a stabilita stánku, rýchle rozloženie. To pravé pre Vás.

Vínne slávnosti patria k pravidelným slávnostiam, ktoré sa tešia veľkej obľube. 
Vinári predstavujú svoje produkty doplňujúce o chuťovky, ktoré k vínu neodlúčiteľne patria. 
Party stany sú určené nielen na profesionálne účely ale s trochou organizácie si môžete takúto akciu pripraviť u Vás doma.

Ideálnou voľbou je párty stan, ktorý jednoducho rozložíte v záhrade. 
Vinári - predajcovia či Vaši hostia sú chránení pred vplyvmi počasia a degustácie sa môžu začať. 
Pri profesionálnych degustáciach nielen ochutnáte skvelé vína ale sa niečo dozviete aj o kultúre vín. 
Pre vinárov je tento okamih veľmi dôležitý. Vhodným výberom party stanu sa dotiahne efekt k úplnej dokonalosti.

Výhody vínnych slávností v stane

Robiť si starosti s počasím? Kvalitná strešná plachta chráni nielen pred slnečným žiarením 
ale aj dažďom. Počasie tak neprekazí Vašu prezentáciu ani súkromnú akciu. weinfeste
V prípade chladnejšieho počasia je možnosť použiť ohrievače pyramida mini alebo Etna mini. Je dôležité zabezpečiť prietok vzduchu do stanu

terasové plynové ohrievače sa postarajú o to aby Vaši hostia či predajcovia nemrzli a výsledný efekt je proste vynikajúci. Party stan môžete okrem toho dekorovať vo vínnom štýle aby sa akcia vystihovala danú tému a jej účel.

Vhodný stánok podľa počtu hostí či množstva prezentovaného tovaru. Zvažujúc usporiadať vínne slávnosti v party stane je potrebné  vybrať ideálne miesto na prezentáciu a zároveň byť mobilný. 
Podľa plánovaného počtu môže byť 8 metrov dlhý a tým poskytovať pozvaným hosťom dostatočný voľný priestor.  V prípade usporiadania podujatia v malom okruhu je vhodný stan  menších rozmerov, ktorý potrebuje len malú plochu na výstavu. Keď chcete ponúknuť aj miesta na sedenie a zakomponovať rozličné  stánky je veľký párty stan rozumnou voľbou. K tomu ešte môže byť  zabezpečené eventuálne miesto na tanečnú plochu a o zážitok 
je postarané.                 

Vybavenie k vínnym slávnostiam.

K vínnym slávnostiam je vhodné aj zabezpečenie sedenia a stolovania. Skladacie stoly a stoličky LIFETIME sú známe svojou odolnosťou a skladnosťou. Po čase nemenia farbu ani pevnosť. Osvetlenie v stane by nemalo produkovať jasné svetlo, malo by vyžarovať teplé tóny, aby vznikla výborná nálada.

Voľbou vhodného stanu a vybavenia bude Vaša prezentácia či súkromná akcia nezabudnuteľná. Okamihy strávené v príjemnom prostredí tvoria celok úžasných zážitkov, ktoré sú pre nás neodľúčiteľnou formou zábavy a potrebného relaxu.

Naša firma ponúka širokospektrálny výber stanov, terasových ohrievačov a stolovania. Zabezpečíme Vám kompletné vybavenie Vašej akcie. U nás ste na správnom mieste :)

Zdieľať na Facebooku

Overené našimi zákazníkmi

98 % zákazníkov odporúča náš obchod (z 204 recenzii).

Prezrieť hodnotenie na Heureka.sk

Som nadmieru spokojný!

Značkový produkt BRIMO znovu nesklamal. Ďakujem

Rýchla, jednoduchá objednávka Spoľahlivé, bezproblémové dodanie Spokojnosť aj s prepravnou spoločnosťou - ochotná, príjemné vystupovanie