Blog: Párty stan predaj

Párty stan predaj

15.10.2018 · Administrátor

Zima prichádza ale stan netreba odkladať. Čarovné obdobie vianočných trhov - kvalitné zastrešenie s 5 ročnou zárukou

Najkrajšie obdobie roka je za dverami, preto sa treba na to patrične pripraviť.

Skončili letné akcie, ale máme pred sebou každoročné vysvietené ulice plné stánkov s čerstvými gaštanmi a pochutinami, vianočné trhy , mikulášske pochody a jarmoky to všetko prináša zima a pre podnikateľov je toto obdobie jedným z najdôležitejších.

Príchodom zimy sa človeku čoraz menej chce vystrčiť päty z postele, ale bohužiaľ bez práce niesu koláče.

Bežný pracovný kolobeh sa nezastaví a my sa musíme prispôsobiť.

Keďže v prírode sa už nedá tráviť toľko času, v meste sa sústreďuje oveľa viac ľudí, ktorí sa kochajú zimnou scenériou a nakupujú v plnom prúde.

Preto je čas sa v predstihu a vkľude na to pripraviť.

Ak plánujete so svojou značkou alebo tovarom ukázať sa na týchto podujatiach je vhodné zvoliť správny párty stan. Prvé mrazy , sneženie a dážď s krúpami, tomu všetkému bude musieť čeliť strešná plachta, preto sa oplatí investovať do kvalitnejších materiálov.

Značkové párty stany sa odlišujú od bežných už na prvý pohľad, poskytnú vám zaručenú kvalitu a aj tovar pod takým stanom vyzerá luxusnejšie a serióznejšie.

Na hromadných podujatiach je alfou omegou byť iný lebo kto splynie s davom sa stane neviditeľným pre potencionálnych zákazníkov.

Uzavretie stanu s tromi stenami vám zabezpečí závetrie pred silným mrazivým vetrom.

Keď potrebujete úplné súkromie pred neželanými hosťami postačí vám na to štvrtá stena s dverami a stane sa z toho plnohodnotná útulná miestnosť.

Pridaním plynového ohrievača ktorý vám poskytne príjemné sálavé teplo ani nebudete vedieť že ste vonku.

V prípade nutnosti odlíšenia sa od konkurencie je vhodným spôsobom upútania pozornosti reklamná potlač na promo stan.

Celkový efekt je na veľmi profesionálnej úrovni a každému je hneď jasné, že nieste žiadny nováčik v tom danom segmente.

Zákazníci sa v dnešnej dobe čoraz viac rozhodujú pri predaji prostredníctvom svojich emócii a poskytnutom zážitku, ktorý dostanú pri nákupe, preto čím kreatívnejší budete tým, budete mať väčšiu šancu uspieť.

Tip na záver, jeseň je už tu a veľkým farebným lístím viete vytvoriť peknú dekoráciu na váš stánok.

Zdieľať na Facebooku

Overené našimi zákazníkmi

97 % zákazníkov odporúča náš obchod (z 191 recenzii).

Prezrieť hodnotenie na Heureka.sk

výborná spolupráca a komunikácia so zákazníkom

rychle dorucenie kvalitny tovar v predchadzajucej objednavke problem s pridavnou stenou pre stan, rychle vyriesenie problemu, vystaveny dobropis. pro zakaznicky pristup

Bol som milo prekvapený, že diely konštrukcie k stanu som dostal ZADARMO! Vraj v rámci servisu BRIMO. Stan som neukotvil a odletel mi pri búrke 100m. Zlomili sa na počudovanie iba 2 tyčky. Vyplnil som podľa inštrukcií formulár a na druhý deň som si prišiel osobne po diely, ktoré mi iba podali so slovami: to je dobré to máte v cene stanu.... Keďže mám vyčitky že som im urobil škodu tak aspoň takto sa chcem poďakovať. Ďakujem a prajem veľa úspechov.