Blog: Párty stan v Nitre

Párty stan v Nitre

27.11.2018 · Administrátor

Okamžitý odber, bohatá ponuka oceľových a hliníkových stánkov Nitra a okolie. Rýchle rozloženie stánku, nepremokavý, vysokokvalitný, stabilný stánok.Firma Brimo si vybudovala svoje meno rokmi. Rokmi praxe, dlhoročnými skúsenosťami a kontaktmi s klientmi.  Samozrejme, že vybudovať si dobrú značku trvalo dlhšie obdobie. Značku, ktorú si ľudia obľúbia a nebudú ju chcieť vymeniť za inú.  Na predimenzovanom trhu vytvoriť  známu značku zaberie naozaj dostatočne veľa úsilia.  Úspech je, keď Vašu značku nielen kúpia, ale aj sa s ňou prezentujú svojmu okoliu. 


Vieme, čo potrebujete


Pokiaľ Vy ako zákazník dostanete kvalitný produkt, je dosť pravdepodobné, že sa ho nevzdáte. Určite sa nebudete chcieť vrátiť k menej pohodlnému produktu, ktorý ste dovtedy používali. Preniknúť do povedomia je možné viacerými spôsobmi. Či už založením internetovej stránky, realizáciou marketingovej formy alebo spustenie reklamy.  Avšak dôležitým faktorom je počúvať zákazníka. Všetko je o komunikácií. Pri kúpe našich produktov sa hlavne pýtame, čo očakávate od produktu a čo Vám prekáža na  iných značkách, ktoré sa s podobnou tematikou zaoberajú. Tieto informácie sú veľmi cenné, pretože na základe získaných odpovedí spracujeme analýzu výsledkov. 


Je dôležité urobiť niečo navyše a príjemne prekvapiť. 


Prezentujeme značku Brimo, ktorá je špecifická predajom párty stánkov a doplnkami,  skladacími stolmi a stoličkami. Zaoberá sa predajom online.

Exkluzív hliníkový Hexagon párty stan  je určený na profesionálne účely.  Kompletný nožnicový stánok sa jednoducho rozkladá. Dobrú stabilitu zaisťujú šesťhranné nohy a je ľahký. Vynikajúco čelí problémovému počasiu, či už sa jedná o krátkodobú búrku alebo silnejší vietor. Odolnosť voči vetru je do 70 km/hod. Nepremokavá impregrovaná tkanina má polyuretánovú vrstvu, ktorá sa dobre čistí a odpudzuje špinu. Ide o veľmi praktický a obľúbený materiál. Pomocou suchého zipsu sa spája so strechou a s ostatnými stranami sa na boku pripája klasickým zipsom. Hliníkové stany sú možné objednať v piatich veľkostiach a to 3x3m, 3x4,5m, 3x6m, 4x6m a 4x8m. Farby ponúkame v bielej, zelenej a čiernej. 


Plastové skladacie stoly sa vyznačujú jednoduchou a napriek tomu veľmi stabilnou konštrukciou. V zloženom stave sa dobre prenášajú a majú nízku hmotnosť. Použité materiály využívajú zvýšenú odolnosť voči mechanickému poškodeniu a majú vysokú nosnosť. Povrchy odolávajú oderu, taktiež vplyvu UV žiarenia alebo dažďa. Dokonca aj pri dlhodobom používaní si plastové skladacie stoly držia tvar aj farebnú stálosť. Vieme Vám dodať stánok aj so zariadením.

Bližšie ku zákazníkom


Zákazník sa musí dozvedieť o pravdivosti našich tvrdení o značke priamo pri predaji alebo na sociálnej sieti.  Na základe toho sme pre Vás vytvorili odberné miesta. Jedná sa konkrétne o mesto Nitra. Prezentáciou tovaru pri osobnom stretnutí sa sami presvedčíte, že sa nejedná o prázdne reči. Otvorená komunikácia a osobný kontakt je súčasťou profesionality a partnerského prístupu k našim klientom. 

Taktiež sme si vybudovali firemnú kultúru. Naši zamestnanci sa počas každodennej práce naučili výjsť zákazníkom v ústrety a ponúknuť dačo navyše.  Našou filozofiou je, že najdôležitejším základom spokojných klientov sú práve spokojní a s produktom stotožnení zamestnanci. Máme svoje pravidlá a to sú piliere, ktoré držia našu značku v popredí na trhu. 

Pridajte sa k nám, nahliadnite na produkty, naši zamestnanci sú Vám k dispozícií. FIRMA BRIMO 


Zdieľať na Facebooku

Overené našimi zákazníkmi

98 % zákazníkov odporúča náš obchod (z 211 recenzii).

Prezrieť hodnotenie na Heureka.sk

rychle dorucenie kvalitny tovar v predchadzajucej objednavke problem s pridavnou stenou pre stan, rychle vyriesenie problemu, vystaveny dobropis. pro zakaznicky pristup

Bol som milo prekvapený, že diely konštrukcie k stanu som dostal ZADARMO! Vraj v rámci servisu BRIMO. Stan som neukotvil a odletel mi pri búrke 100m. Zlomili sa na počudovanie iba 2 tyčky. Vyplnil som podľa inštrukcií formulár a na druhý deň som si prišiel osobne po diely, ktoré mi iba podali so slovami: to je dobré to máte v cene stanu.... Keďže mám vyčitky že som im urobil škodu tak aspoň takto sa chcem poďakovať. Ďakujem a prajem veľa úspechov.

Ďakujem Firme BRIMO za profesionalitu cením si to!