Blog: Pivný párty stan Oktoberfest

Pivný párty stan Oktoberfest

06.11.2018 · Administrátor

Najlepšie stany pre pivné festivaly. Bohatá ponuka, možnosť odberu ihneď. Výborné ceny, dlhoročné skúsenosti, spokojnosť zákazníkov.

Najväčší pivný festival sveta. Trvá takmer tri týždne a zvyčajne končí v prvú októbrovú nedeľu.

Počas tejto pivnej slávnosti zavíta na Tereziánsku lúku v Mníchove viac ako 5 miliónov ľudí typicky oblečených v bavorských krojoch. Vypije sa viac ako 7 miliónov litrov piva.

Dačo z histórie


Poďme si ozrejmiť pôvod Oktoberfestu. Všetko sa začalo pri príležitosti svadby korunného bavorského princa Ľudovíta s princeznou Terezou Sasko – Hildeburgskou v roku 1810. Pozvali celé mesto a svadba bola zakončená konským dostihom. Každým rokom sa tieto slávnosti konali a postupne sa predlžovali a posunuli na september. Voľba septembra bola skrz krajšie počasie.

Behom dvoch týždňov je spotrebovaných 30% ročnej produkcie pivovarov. Pochutnajte si na tradičných oktoberfestových špecialitách.

70 % ľudí pochádza z Bavorska a ostatní sú z iných krajín ako je napr. Taliansko a iné európske krajiny. Viete si tento festival predstaviť bez stanov? Nemysliteľné! Stany k pivnému festivalu neodlučiteľne patria. Pivné stany, party stany, záhradné pavilóny.

Firma BRIMO poskytuje stany s oceľovou alebo hliníkovou konštrukciou. Stany s hliníkovou konštrukciou sú ľahšie ale rovnako pevné ako oceľové. Možnosť je prevedenie SUPER alebo EXCLUSIVE. Odolnosť voči vetru je u SUPER hliníkových do 55km/h a EXCLUSIVE do 70 km/h. V ponuke sú aj kvalitné látky Oxford s PU a možnosť potlače stanu nažehlovacou alebo sublimačnou potlačou.

Originálnosť získate potlačením loga Vašej firmy, piva alebo vlastnej značky, motív prírody alebo rôznych fotografií. V našej ponuke a inšpirácií sa medze nekladú. Vieme dodať rozmery 3x3 m , 3x4,5m, 3x6m, 4x6m a 4x8m.

K dispozícií sú farby čierna, zelená a biela.

Nejeden pivovar využil predaj stanov BRIMO. S kvalitou stanov sú spokojní, čo nás posúva vpred robiť veci k dokonalosti a spokojnosti zákazníkov. Na Oktoberfeste nájdete desiatky našich stanov.

Poďme sa zabaviť na najväčší pivný festival s vynikajúcim pivom, jedlom, úžasnou atmosférou pod originálnymi a kvalitnými stánkami BRIMO.

Zdieľať na Facebooku

Overené našimi zákazníkmi

98 % zákazníkov odporúča náš obchod (z 204 recenzii).

Prezrieť hodnotenie na Heureka.sk

Predajca na linke zistil moje potreby a správne odporučil stan Stan plne vyhovuje mojim potrebám pevný, lahký a reprezentatívny

Ďakujem Firme BRIMO za profesionalitu cením si to!

Bol som milo prekvapený, že diely konštrukcie k stanu som dostal ZADARMO! Vraj v rámci servisu BRIMO. Stan som neukotvil a odletel mi pri búrke 100m. Zlomili sa na počudovanie iba 2 tyčky. Vyplnil som podľa inštrukcií formulár a na druhý deň som si prišiel osobne po diely, ktoré mi iba podali so slovami: to je dobré to máte v cene stanu.... Keďže mám vyčitky že som im urobil škodu tak aspoň takto sa chcem poďakovať. Ďakujem a prajem veľa úspechov.