Expresná doprava zdarma Výpredaj

Plynový ohrievač na terasu Etna Maxi

Záruka 2 roky

Objednávky do 12:00h expedujeme ihneď s predpokladaným doručením na druhý pracovný deň.

ETNA MAXI plynový ohrievač na sterasu


Výpredaj 289 € Cena s DPH Skladom ihneď: 4 ks
 • Vykúrená plocha: do: 23 m2
 • Plynulá regulácia výkonu: 5 – 11,7 kW (nastaviteľné)
 • Spotreba plynu: 450 - 840 g/hod
 • Piezoelektrické zapaľovanie - pri práci na piezoelektrickom princípe sa stlačením kryštálu vytvorí elektrické napätie, ktoré vytvorí malý elektrický výboj v iskrovej medzere, iskra výboja potom spaľuje plyn v plynovom ohrievači.
 • Funkcia večný plamienok umožňuje čiastočné vypnutie spotrebiča – bez potreby uzavrieť ventil na fľaši
 • Zabudované transportné kolieska
 • Palivo: propán v 10 kg (fľaša nie je súčasťou balenia)
 • Váha: 20,5kg / 17,5kg (bez LPG fľaši)
 • Priemer horného taniera: 81 cm
 • Výška: 221 cm
 • Povrchová úprava: nerez, čierna
ohrievač na terasu

Terasové ohrievače sú vaším najlepším doplnkom na terase alebo do altánku. Vďaka terasovému ohrievaču si môžete predĺžiť sezónu grilovačiek na záhrade. Tieto praktické zariadenia ohrievajú priestor okolo seba, vďaka čomu sa stávajú vonkajšie obytné miesta pohodlnejšími počas chladných večerov alebo chladných jesenných dní. Existuje mnoho štýlov terasových ohrievačov, z ktorých si môžete vybrať, pričom najobľúbenejšie sú modely v tvare hríbu, ktoré môžete často vidieť na terasách reštaurácií. Horný klobúk ohrievača odráža sálavé teplo smerom dole. Vysoká a tenká kostra ohrievača umožňuje ohrievač mať postavený priamo pri stole. Celková výška je 220cm. Propán- butánová fľaša sa umiestňuje do spodnej časti ohrievača. Zapaľovanie je piezoelektrické. Ohrievač je vybavený poistkou na uzáver prívodu plynu v prípade prevrátenia. Balenie obsahuje všetky prípojky aj regulátor plynu. Plynová bomba nie je súčasťou balenia. Nakoľko prevádzku plynového ohrievača neobmedzuje potreba prípojky je použiteľný všade. Ohrievače sú bezpečné avšak je nutné dodržať všetky body v návode na používanie tak ako určuje výrobca.

-      Všestranné využitie na terasách, v altánkoch, reštauráciách

-      Ohrievače na vianočné trhy spríjemnia atmosféru a vykúria priestor okolo barových stolov

-      Prenosný vďaka kolieskam na spodnej časti

-      Najčastejšie využitie je na terasách kaviarní, reštaurácií, pohostinstiev

-      Piezoelektrické zapaľovanie, funkcia večný plamienok umožňuje čiastočné vypnutie spotrebiča – bez potreby uzavrieť ventil na fľaši

Overené našimi zákazníkmi

98 % zákazníkov odporúča náš obchod (z 204 recenzii).

Prezrieť hodnotenie na Heureka.sk

Bol som milo prekvapený, že diely konštrukcie k stanu som dostal ZADARMO! Vraj v rámci servisu BRIMO. Stan som neukotvil a odletel mi pri búrke 100m. Zlomili sa na počudovanie iba 2 tyčky. Vyplnil som podľa inštrukcií formulár a na druhý deň som si prišiel osobne po diely, ktoré mi iba podali so slovami: to je dobré to máte v cene stanu.... Keďže mám vyčitky že som im urobil škodu tak aspoň takto sa chcem poďakovať. Ďakujem a prajem veľa úspechov.

výborná spolupráca a komunikácia so zákazníkom

Značkový produkt BRIMO znovu nesklamal. Ďakujem