Blog: Potlač reklamných stanov

Potlač reklamných stanov

29.11.2017 · Administrátor

Ako a akými spôsobmi je možné potlačiť reklamný stan BRIMO®

4 spôsoby potlače predajných stanov.

Potlač predajného stánku transfer fóliami

Vo firmách ktoré robia túto potlč si dáte vytlačiť na túto fóliu svoje farebné logo/text. (veľkosť max. 0,5mx25m)
Po vytlačení fóliu priložíte na látku nášho stanu na stranu látky kde nieje PVC vrstva a obyčajnou žehličkou pri teplote 150-160°C ju nažehlíte.
Vďaka teplote sa farba na fólií prenesie priamo na polyesterovú látku, táto potlač vydrží aj životnosť látky stanu. Všetky látky BRIMO majú dlhú životnosť.


Potlač nožnicového stánku FLEX/FLOK fóliou 

Túto potlač stanu zabezpečujeme my. Viac info nižšie.
FLEX fólia je jednofarebná fólia na ktorú sa váš motív nepotláča ale vyrezáva. Farba akú bude váš motív mať závisí teda od farby použitej FLEX fólií.
Táto varianta je vhodná ak si chcete potlačiť text ktorý má byť výrazný a jednofarebný.
Potlač sa aplikuje rovnakým spôsobom ako pri printFLEX fólií.


Potlač na PVC banner

Táto potlač je najlacnejšia a najjednoduchšia. Nejedná sa ale o potlač stanu priamo na látku ako pri ostatných spôsoboch.
Potláča sa PVC banner ktorý je biely. Biele pozadie bannera je možné zmeniť podľa farby stanu. Uchytiť banner o reklamný stan môžete nalepovacími suchými zipsami.


Sublimačná potlač párty stanu

Sublimačná potlač je najdrahšia, ale aj najkvalitnejšia potlač stanu, je plnofarebná a je možné mať potlačenú každú časť látky stanu.
Potlač látky pláteného stanu je vykonávaná ešte pred samotným ušitím látky na stan.
Látka v rolke širokej 1,2m prechádza cez tlačiarenský stroj. Následne sa táto látka nastrihá a zošije presne podľa rámu stanu.

Naša firma zabezpečuje potlač našich stanov fóliami FLEX/FLOK. Cena potlače závisí od veľkosti a náročnosti potlače. Ak chcete vedieť cenu je potrebné presne konkretizovať svoju predstavu s logom v prílohe a veľkosť a mieste potlače na email brimo@brimo.sk 
V našej firme BRIMO® sa snažíme priniesť na trh čo najkvalitnejšie stany za výhodnú cenu. Na to aby sme tento pomer kvalita/cena zachovali vyrábame stany bez individuálnych úprav. Sublimačná potlač je vo vyšších cenových reláciách a je možná na hliníkové stánky.  
Zdieľať na Facebooku

Overené našimi zákazníkmi

98 % zákazníkov odporúča náš obchod (z 204 recenzii).

Prezrieť hodnotenie na Heureka.sk

výborná spolupráca a komunikácia so zákazníkom

Ďakujem Firme BRIMO za profesionalitu cením si to!

rychle dorucenie kvalitny tovar v predchadzajucej objednavke problem s pridavnou stenou pre stan, rychle vyriesenie problemu, vystaveny dobropis. pro zakaznicky pristup