Blog: Predajný stan

Predajný stan

22.07.2019 · Administrátor

Rýchlo rozkladací predajný stan. Bez náradia vďaka nožnicovému systému. Šetrite čas, šetrite investície

Ak patríte medzi predajcov sami dobre viete, že bez kvalitného predajného stánku sa nezaobídete.  Nečakané výkyvy počasia, vietor, ostré slnečné žiarenie môže spôsobiť nečakané komplikácie. Predajný stan Brimo Vám poskytne nadštandardný komfort. Ochráni Vás pred vonkajšími vplyvmi, váš tovar bude taktiež chránený pred nepriaznivým počasím. 

Za pár sekúnd si pripravíte miesto pre váš predaj 

Stany Brimo sú k dispozícii v niekoľkých prevedeniach. Vyberte si z ocele alebo hliníka. Všetky typy sa veľmi ľahko udržiavajú a skladajú. 

Vďaka nožnicovému systému stany rozložíte bez pomoci náradia v priebehu niekoľkých sekúnd. Základné rozdelenie predajných stanov je na hliníkové a oceľové. Modely sa odlišujú v pevnosti konštrukcií, materiál plachtovín a v parametroch. Plachtoviny stanov sú 100 % nepremokavé. Pred výberom vhodného stanu si treba položiť niekoľko základných otázok.

- Aká bude intenzita používania stanu? 

- V akých podmienkach chcem stan používať?

- Akú dlhú dobu budem stan nepretržite používať? 

Ak poznáte odpoveď na tieto otázky výber stanu bude jednoduchý. Typ stanu si vyberiete podľa vašich požiadaviek. Stany je vhodné používať aj v zimných mesiacoch. Plynové ohrievače Vám zabezpečia podmienky na predaj aj v zimných mesiacoch.  

Predajný stan predajcovia využívajú ako ambulantnú/mobilnú predajňu. Rozloženie stanu Vám zaberie sotva minútu, celý svoj ušetrený čas môžete venovať vykladaniu ponúkaného tovaru, propagačného materiálu a podobne. Predajcovia pútajú pozornosť rôznymi reklamami, propagačným materiálom. Plachtoviny stanov si môžete dať potlačiť logom, fotografiou alebo nápisom. Reklama šitá na mieru Vás odlíši od konkurencie. Potlač stanov realizujeme dvomi spôsobmi od malého loga nápisu vieme stan aj celoplošne potlačiť. 

Predajný stan menších rozmerov predajcovia môžu využiť ako: prezliekaciu kabínku pre zákazníkov, sklad tovaru a podobne. Plachtoviny stanov sú nepremokavé, vnútorná strana plachtovín je obohatená PVC vrstvou. Spomedzi 7 farieb si môžete vybrať farbu plachtovín. Stany sú ihneď k dispozícií. 

Maximálna bezpečnosť, komfortné predajné miesto, perfektné zázemie a mnoho ďalších benefitov Vám ponúka predajný stan Brimo. 


Zdieľať na Facebooku

Overené našimi zákazníkmi

98 % zákazníkov odporúča náš obchod (z 204 recenzii).

Prezrieť hodnotenie na Heureka.sk

Predajca na linke zistil moje potreby a správne odporučil stan Stan plne vyhovuje mojim potrebám pevný, lahký a reprezentatívny

rychle dorucenie kvalitny tovar v predchadzajucej objednavke problem s pridavnou stenou pre stan, rychle vyriesenie problemu, vystaveny dobropis. pro zakaznicky pristup

Som nadmieru spokojný!