Blog: Predajný stánok na výstavu

Predajný stánok na výstavu

16.12.2018 · Administrátor

Stabilný a reprezentatívny nožnicový stan pre každú príležitosť. Rýchle rozloženie, vysoká stabilita, výborná cena. Široká ponuka výrobkov.

Cítite potrebu nejakým spôsobom oživiť svoju účasť na trhoch, jarmokoch a výstavách? Upútajte pozornosť novým predajným stánkom, ktorý je ako „šitý na mieru“ pre váš biznis.  Propagujte svoj tovar štýlovo, no zároveň zostaňte ochránení od nepriaznivého počasia, buďte flexibilní a mobilní.

Naše moderné predajné stánky BRIMO sa stali obľúbenými spoločníkmi obchodníkov po celom Slovensku a za hranicami aj vďaka svojej schopnosti prilákať pohľady zákazníkov. Stánok vám poslúži na vyhradenie si svojho priestoru na predaj. Ponúka taktiež dostatok miesta na prezentáciu akéhokoľvek druhu tovaru. Je vhodný na interiérové aj exteriérové použitie. Vďaka nepremokavému materiálu, z ktorého je ušitý, vás ochráni pred dažďom a vetrom, no aj pred páliacim slnkom. Čo je veľmi dôležité, chránený bude aj váš tovar. Ten musí byť pre vašich zákazníkov predsa vždy v bezchybnom stave!


Podľa akých kritérií si vybrať?


O tom, akej veľkosti a farby bude váš predajný stánok, rozhodujete samozrejme vy. Okrem toho vám stánok dokážeme potlačiť vaším logom, sloganom či iným vami vybraným motívom. Profesionálna a kvalitná potlač vám zaručí úspešnú prezentáciu vášho biznisu. Stánok sa tak stane zároveň aj vaším reklamným artiklom. Bez ohľadu na to, či hľadáte stánok pre predaj občerstvenia a nápojov, prezentáciu kozmetiky, športového náčinia či služieb, určite si budete vedieť vybrať tú správnu kombináciu.  V závislosti od typu tovaru sa rozhodnite, či vám bude stačiť stánok najmenších rozmerov, stredných alebo ten najväčší typ, aby ste mali dostatok komfortu. Budete potrebovať dostatok miesta na rozloženie svojho tovaru, no aj pre vytvorenie zázemia pre celý tím. Môžete si vybrať predajný stánok s oceľovou alebo hliníkovou konštrukciou. Pri výbere vám radi poradíme.  Stačí ak nám poviete vaše potreby, očakávania a finančné možnosti, a  naši kolegovia vám ochotne poradia, aby ste dostali práve to, čo potrebujete.


Naše predajné stany môžete kúpiť vo veľkostiach 2x2 m, 2x3 m, 3x3 m, 3x4,5 m a 3x6 m. Záleží iba od vás, ktorú veľkosť si vyberiete. Farebne ich môžete zladiť farbami vašej firmy, naša ponuka je široká: biela, béžová, oranžová, červená, modrá, zelená a čierna.


Zúčastňujete sa prevažne akcií, ktoré sa konajú vonku za akéhokoľvek počasia a počas sezóny ste vonku aj každý víkend? V tom prípade vám odporúčame výber predajného stánku s hliníkovou konštrukciou. Tento typ je veľmi odolný voči každému druhu počasia aj pri veľmi častom používaní. Aj pri častom skladaní a prevážaní vám vydrží roky, a tak sa stane kúpa stánku jednorazovou investíciou na dlhé obdobie vášho podnikania. 


Čo sa týka zariadenia vášho stánku, v našej ponuke nájdete aj vhodný skladací nábytok na tento účel. Potrebné sú stabilné stoly, na ktoré si môžete rozložiť svoj tovar. Pre svoje pohodlie si zaobstarajte tiež stoličky alebo lavice, ktoré sú z tej istej kolekcie a dizajnovo sa hodia ku každému stánku. Ak budete predávať na akcii, na ktorej práve nepotrebujete všetok svoj nábytok, môžete ho nechať uskladnený vo vašej dodávke,  nakoľko sú ľahké a nezaberajú veľa miesta. Chlad ani veľké teplá nebudú mať žiadne následky na jeho kvalitu a ani farbu. 


S predajným stánkom  a skladacím nábytkom zn.BRIMO budete pripravení na predaj už o niekoľko minút po vašom príchode na miesto konania akcie. Nemusíte sa viac zaoberať množstvom malých súčiastok, ktoré sa skôr či neskôr beztak niekde zapatrošia. S ľahkosťou stánok rozloží aj poskladá jeden z vás. Vďaka tomu budete mať viac času venovať sa svojim zákazníkom. A už vás nikto neprehliadne!Team BRIMO


 

Zdieľať na Facebooku

Overené našimi zákazníkmi

98 % zákazníkov odporúča náš obchod (z 215 recenzii).

Prezrieť hodnotenie na Heureka.sk

Ďakujem Firme BRIMO za profesionalitu cením si to!

Bol som milo prekvapený, že diely konštrukcie k stanu som dostal ZADARMO! Vraj v rámci servisu BRIMO. Stan som neukotvil a odletel mi pri búrke 100m. Zlomili sa na počudovanie iba 2 tyčky. Vyplnil som podľa inštrukcií formulár a na druhý deň som si prišiel osobne po diely, ktoré mi iba podali so slovami: to je dobré to máte v cene stanu.... Keďže mám vyčitky že som im urobil škodu tak aspoň takto sa chcem poďakovať. Ďakujem a prajem veľa úspechov.

výborná spolupráca a komunikácia so zákazníkom