Blog: Predajný stánok na výstavu GARDÉNIA

Predajný stánok na výstavu GARDÉNIA

20.02.2019 · Administrátor

Získajte dynamickú prezentáciu na medzinárodnej výstave Gardénia so stánkami BRIMO. Nepremokavý, stabilný, vysokokvalitný, cenovo dostupný.


V najbližších mesiacoch sa koná 23. ročník medzinárodnej predajnej výstavy pre záhradníctvo, záhradkárov, priateľov kvetov a bonsaiov. Na nitrianskom agrokomplexe sa tak začne séria výstav, ktoré sa tematicky venujú záhradkárstvu. Prezentovať sa bude taktiež 2. ročník výstavy bonsaiov.

Prostredníctvom výstavy Bonsai Gallery bude návštevníkom umožnené nahliadnuť do bonsajistiky, vzácnych, unikátnych japonských a kórejských  stromov. Zviditeľní sa samozrejme aj domáca bonsaiová produkcia. Môžete tak nahliadnuť do tajov pestovania, tvarovania a prezentáciu stromov v originálnych miskách. Jarná výstava v Nitre tak prezentuje japonské umenie  miniaturizácie stromov a ich pestovanie. 

Záujemcovia na výstave nájdu širokú škálu kvetov a to balkónových, okrasných drevín, palmy, ovocné stromy, kaktusy či citrusy. Návštevníci  si môžu zakúpiť altánky, záhradnú keramiku alebo grily. 

Výstava Gardénia predstavuje dokonalú súvislosť, ktorá prinesie návštevníkom nielen vedomosti ale aj inšpirácie a nápady na zveľadenie záhrady alebo svojho okolia. 

Plánujete doplniť vašu záhradu o elegantný záhradný stánok? Alebo ste vystavovatelia a plánujete sa zúčastniť na tejto veľkolepej medzinárodnej výstave? 


Jedinečná príležitosť s predajným stánkom


Agrokomplex Nitra uskutoční výstavu ako tradíciu trvajúcu viac než 40 rokov. Je to ideálna ale aj vynikajúca alternatíva prezentácie i propagácie tovaru či služieb. Areál je dobre prístupný ponúka kryté a voľné výstavné plochy. Hoci je jar kvitnúca, krásna a voňavá prekvapiť vie s chladnými kvapkami dažďa. Počas výstavy sa môžu vyskytnúť zrážky a taktiež sa môže značne ochladiť. V tomto prípade potrebujete mať situáciu pod kontrolou. V každom prípade potrebujete stan.  Predajný stánok, ktorý vás a váš tovar nielen ochráni pred nepriaznivými vplyvmi počasia ale vás bude prezentovať už z diaľky a tak zaujme potenciálneho klienta. Priestrannosť exkluzívnych predajných stanov dokonale využijete vďaka veľkej ploche. Stánok je veľmi stabilný vďaka kvalitným oceľovým profilom konštrukcie. Pôsobí luxusne a priťahuje pozornosť.  Zamerali sme sa nielen na funkčnosť ale aj na estetiku. Keďže stánok má na jednej strane slúžiť ako ochrana vás a vášho tovaru, na druhej má byť pre klientov prvým dojmom  a pôsobiť príjemne z estetického hľadiska. Konštrukcia je odľahčená ale pevná a tým sme sa odlíšili aj od konkurencie. Zmenšili sme objem o 2mm z vonkajšieho objemu konštrukcie a pridali sme ho do vnútorných stien konštrukcie. Týmto krokom sme znížili váhu a zvýšili pevnosť. Táto filozofia bola použitá aj na látke, ktorá má vďaka najnovším technológiám veľmi vysokú hustotu vlákna. Nepremokavosť plachtovín je samozrejmosťou.

S predajným stánkom BRIMO získate dynamickú prezentáciu na medzinárodnej výstave Gardénia, ktorá spolupracuje s médiami a tým si zaručíte úspešnosť a získanie dostatočného množstva užitočných kontaktov pre váš biznis. 

 

Zdieľať na Facebooku

Overené našimi zákazníkmi

98 % zákazníkov odporúča náš obchod (z 206 recenzii).

Prezrieť hodnotenie na Heureka.sk

rychle dorucenie kvalitny tovar v predchadzajucej objednavke problem s pridavnou stenou pre stan, rychle vyriesenie problemu, vystaveny dobropis. pro zakaznicky pristup

Rýchla, jednoduchá objednávka Spoľahlivé, bezproblémové dodanie Spokojnosť aj s prepravnou spoločnosťou - ochotná, príjemné vystupovanie

výborná spolupráca a komunikácia so zákazníkom