Blog: Prenosné zahradné altánky

Prenosné zahradné altánky

10.10.2018 · Administrátor

Vymente labilné slnečníky za bezstarostné záhradné mobilné altánky BRIMO!

Krásne usporiadaná záhrada, oddychové miesto na záhrade pre Vás a vašu rodinu to je asi sen každého vlastníka záhrady. Prenosné záhradné altánky, si môžete rozložiť na Vašej záhrade kdekoľvek potrebujete. Či už na terase alebo na dvore sa rozhodnete rozložiť altánok, stane sa  dokonalým doplnkom vašej záhrady.


Oslava pod prenosným záhradným pavilónom


Narodili ste sa v letných mesiacoch? Radi by ste oslávili svoje narodeniny poriadnou letnou párty? Potrebujete, aby vám akciu nezničilo žiadne nepríjemné počasie? Stabilné prenosné záhradné altánky poskytnú nielen dobrú ochranu proti poveternostným podmienkam, ale tiež vám doprajú súkromie, keď o neho budete stáť.  Ideálne zázemie Vám poskytne prenosný záhradný altánok. Altánok rozložíte na ľubovolnom mieste, a ukotvíte ho. Altánok musí byt riadne ukotvený aby sa mohol bez problémov užívať. Riadne ukotvenie znamená pomocou kotviacich kolíkov, ktoré sú súčasťou každého balenia stanu. Druhý možný spôsob ukotvenia stanu je pomocou záťažových vakov ktoré sa plnia štrkom alebo pieskom, po naplnení je ich váha 14 kg. Tento spôsob kotvenia odporúčame používať na betónových plochách. Vaša narodeninová párty musí splniť všetky vaše očakávanie, pomôže Vám vtom Prenosný záhradný altánok. 


Robustná konštrukcia prenosného záhradného  altánku


Konštrukcia altánkov sa vyrába z dvoch rôznych materiálov. Z hliníka a z ocele. Vlastnosti ocele pozná hádam každý, tvrdosť, pružnosť, pevnosť a jednoduchosť opracovania a recyklácie. Oceľ je najpoužívanejší konštrukčný materiál. Hliník je so svojimi vlastnosťami podobný ako oceľ, avšak vďaka svojej nízkej váhy si drží prvenstvo. Hrúbka vnútorných profilov konštrukcie sú zvnútra spevnené čo zabezpečuje odolnosť kovu voči poškodeniam. Povrch oceľových konštrukcií je nastriekaný práškovou farbou, ktorá zabráni vzniku korózií.

Prenosný zahradný altánok vezmete ľahko so sebou a bez problémov rozložíte vždy tam, kde ho bude potrebné. Či už je to lúka, záhrada, pláž alebo akékoľvek miesto, kam chcete pozvať partiu ľudí. 


Zdieľať na Facebooku

Overené našimi zákazníkmi

97 % zákazníkov odporúča náš obchod (z 191 recenzii).

Prezrieť hodnotenie na Heureka.sk

Som nadmieru spokojný!

Rýchla, jednoduchá objednávka Spoľahlivé, bezproblémové dodanie Spokojnosť aj s prepravnou spoločnosťou - ochotná, príjemné vystupovanie

Ďakujem Firme BRIMO za profesionalitu cením si to!