Blog: Prístrešok na auto

Prístrešok na auto

28.01.2018 · Administrátor

S nožnicovým stanom BRIMO si môžete zastrešiť aj auto! Nepremokavý, stabilný stánok.

Potrebujete zastrešiť auto a investícia pre prístrešky sa vám zdá privysoká? Na trhu sa vyskytuje množstvo produktov, či už pergoly s posuvnou strechou, alebo s otočnými lamelami, poprípade rozličné presklenia.  Samostatne stojate prístrešky sa pýšia dizajnom, ktorý vás nadchne. Nadchne vás však aj cena... V priemere sa  prístrešky pohybujú v cene od 3000 €.  Konečná cena sa odvíja samozrejme z vyrobených materiálov a ak sa na steny použijú dizajnové výplne.  Prostredníctvom stenových panelov prepožičiavajú prístreškom moderný vzhľad a charakter. Nevýhodou je, že cenové relácie sa štverajú naozaj privysoko. 

Dlhodobé nechránené parkovanie môže negatívne ovplyvniť stav vášho vozidla. Zmeny počasia, vysoká vzdušná vlhkosť, spádová voda a nečistoty sa prejavia na stave karosérie. Pre bezpečné zaistenie vášho vozidla však nemusíte hľadať zložité riešenia ani investovať vysoké sumy. 

Prístrešok na auto ponúka jednoduchú a cenovo dostupnú variantu. Pevná konštrukcia ponúka nekomplikovanú a rýchlu inštaláciu. Dostatočný priestor interiéru vytvorí kryté zázemie pre parkovanie osobného automobilu ale ponúka aj priestor pre motocykel, športové vybavenie alebo palivové drevo. Strešná plachta skvelo odoláva UV žiareniu, dažďu aj výkyvom teplôt. Farbu si môžete vybrať z nemálo alternatív a vzhľad prístrešku zladiť s domom a záhradou. 

Prístrešky na autá ponúkajú prechodné riešenie pri prebiehajúcej rekonštrukcii domu, môže byť však postačujúci aj pre dlhodobé využitie. Stan môžete kedykoľvek premiestniť, pri inštalácii nie ste obmedzení terénom a nepotrebujete zložitú kotviacu techniku. V zloženom stave zaberá prístrešok malý priestor a dá sa s nim dobre manipulovať.

Samozrejme, že každý zvažuje, ako zastrešiť svoje auto ekonomicky a tým ho chrániť pred páliacim slnkom alebo snehom. Záhradný altánok  vám vyrieši túto situáciu. Odporúčame na použitie zastrešenia prevedenie stánku hliníkovej konštrukcie. Hliník je rovnako stabilný ako oceľ a vyznačuje sa vysokou odolnosťou. Je vynikajúcou alternatívou použitia v extrémnych podmienkach. Rozloženie je však nenáročné vďaka nožnicovej konštrukcii a hexagonových nôh s automaticky zaisťovacím patentom.

Plachtoviny sú nepremokavé, s kvalitnou látkou oxford s impregrovanou polyuretánovou vrstvou. Sú odolné voči UV-žiareniu a vytvárajú príjemný tieň a tým chránia vaše auto pred nepriaznivými vplyvmi počasia. 

Zloženú konštrukciu jednoducho viete prenášať. Zo skúseností vieme, že klienti si zastrešenie na auto riešia pomocou záhradných altánkov. S kvalitnými značkovými stánkami BRIMO získate 5 ročnú záruku a počas prvých dvoch rokov ponúkame náhradné diely konštrukcie zdarma. Taktiež ponúkame náhradné diely sety plachtovín. 

So stánkami BRIMO získate ideálne zastrešenie, ekonomicky dostupné s veľkou variabilitou. Stánok môžete použiť nielen ako zastrešenie pre auto ale aj zastrešenie záhradnej party počas horúcich letných dní.  Využitie v zimných mesiacoch má taktiež  svoj účel. V prípade ak na stánok napadá sneh, môžete stánok jednoducho očistiť a tak znížiť záťaž plachtoviny. Jednoduchá údržba vás presvedčí, že ste sa rozhodli správne. 

So stánkami BRIMO zastrešíte svoje auto ekonomicky a hlavne efektne. 

Zdieľať na Facebooku

Overené našimi zákazníkmi

97 % zákazníkov odporúča náš obchod (z 191 recenzii).

Prezrieť hodnotenie na Heureka.sk

Predajca na linke zistil moje potreby a správne odporučil stan Stan plne vyhovuje mojim potrebám pevný, lahký a reprezentatívny

Ďakujem Firme BRIMO za profesionalitu cením si to!

výborná spolupráca a komunikácia so zákazníkom