Blog: Promo stan

Promo stan

22.01.2018 · Administrátor

Reprezentatívny reklamný stan. Redukované ceny, rýchle dodanie, top kvalita, vhodný na potlač

Pre úspešný rozvoj podnikania je potreba vhodnou formou predstaviť ponúkané produkty  alebo služby budúcim klientom. Mnoho firiem si uvedomuje dôležitý faktor v budovaní komunikácie, kontaktu s odborníkmi vo svojom odbore aj cieľovú skupinou zákazníkov.

Účasť na odborných seminároch, výstavách alebo veľtrhoch Agrokomplex a Incheba je účinnou možnosťou, ako budovať povedomie o Vašej značke a nadväzovať dôležité kontakty.

Promo stan vám rýchlo a jednoducho pomože vytvoriť reprezentatívne zázemie. Praktická konštrukcia využíva ideálnu veľkosť plochy pre zaistenie súkromia pri rokovaní. Je priestorom, ktorý zaujme prechádzajúcich hostí.

Reklamné stany môžete kedykoľvek pohotovo inštalovať vo vnútorných i vonkajších priestoroch. Stan je ľahký, v zloženom stave zaberá minimálny priestor a dobre sa sním manipuluje. Krycia plachta vám dáva možnosť farebne prispôsobiť stánok firemným farbám. Pri pravidelnej prezentácii sa nemusíte spoliehať na kompromisy ani služby usporiadateľa.

Reprezentatívny reklamný stan môžete voziť spolu s propagačnými materiálmi. Vždy budete pripravení aby úspešne zastúpil vašu firmu a skvelou prezentáciou podčiarknete vaše profesionálne služby.

Skladom sú rôzne varianty prevedenia konštrukcií a to hliníkové alebo oceľové. Obe varianty sa vyznačujú vysokou kvalitou a pevnosťou. Hliník je v porovnaní s oceľou ľahší ale rovnako stabilný ako oceľ. Nepremokavé plachtoviny ponúkajú závetrie a chránia pred UV- žiarením, vetrom alebo dažďom.  Reklamný stánok môžete ľubovoľne kombinovať. Nakoľko sú bočné steny odnímateľné, môžete použiť len strešnú plachtovinu. Steny sa upevňujú pomocou suchého zipsu a ich aplikácia je nenáročnou záležitosťou. Ponúkajú vynikajúcu alternatívu na použite na vonkajších podujatiach. 


Leto sa vyznačuje rôznymi festivalmi, koncertmi a podujatím pod holým nebom.  Všetci majú jednu spoločnú vec: Dopyt po stanoch.  Použitie reklamného stánku má nekonečné možnosti.  Aby ste zvýšili svoju viditeľnosť uprostred celého davu ľudí, odporúča sa používanie potlačeného stanu. Zdieľať na Facebooku

Overené našimi zákazníkmi

97 % zákazníkov odporúča náš obchod (z 67 recenzii).

Prezrieť hodnotenie na Heureka.sk

rychle dorucenie kvalitny tovar v predchadzajucej objednavke problem s pridavnou stenou pre stan, rychle vyriesenie problemu, vystaveny dobropis. pro zakaznicky pristup

Rýchla, jednoduchá objednávka Spoľahlivé, bezproblémové dodanie Spokojnosť aj s prepravnou spoločnosťou - ochotná, príjemné vystupovanie

Bol som milo prekvapený, že diely konštrukcie k stanu som dostal ZADARMO! Vraj v rámci servisu BRIMO. Stan som neukotvil a odletel mi pri búrke 100m. Zlomili sa na počudovanie iba 2 tyčky. Vyplnil som podľa inštrukcií formulár a na druhý deň som si prišiel osobne po diely, ktoré mi iba podali so slovami: to je dobré to máte v cene stanu.... Keďže mám vyčitky že som im urobil škodu tak aspoň takto sa chcem poďakovať. Ďakujem a prajem veľa úspechov.