Blog: Promo stan

Promo stan

25.09.2018 ·

Naše promo stany Vás urobia jedinečným!

Každá úspešná firma každým rokom rastie a za týmto rastom je tvrdá drina jednotlivcov, ktorý svoj biznis milujú.
V neľahkom konkurenčnom boji o zákazníka preto musíte často siahnuť po rôznych formách propagácie.

Pokiaľ propagácia prinesie zvýšenie predajov a zisk je to dobrá propagácia, pretože si na seba zarobí. V lepších prípadoch aj viacnásobne.
Svoje nožnicové stany tiež milujeme a preto neustále rozmýšľame ako robiť veci lepšie kvalitnejšie a rýchlejšie. Snažíme vyrábať promo stan tak aby sme vyhoveli čo najširšiemu spektru zákazníkov ktorým záleží na zvyšovaním povedomia o sebe, pretože predať sa môžete iba vtedy keď je Vás vidieť.

Na veľtrhoch sú dnes štandardom rozličné stany s prepracovanými grafickými dizajnmi, ktorým výstižne charakterizujú svoj biznis.
Na trhoch a jarmokoch je to zatiaľ opačné. Veľa pestrofarebných málo potlačených stanov zoradených za sebou, s podnikateľmi dúfajúcimi dobré zárobky, ktoré sú často ovplyvnené počasím.

Prečo sa teda neodlíšiť? Veď predsa výnimočnosť sa cení! A vyniknúť v dave predajcov by mala byť pre každého priorita.

Robíme dve hlavné potlače stanov, pretože sa nezameriavame iba na veľké a bohaté firmy.
Sublimačná potlač hliníkových stanov BRIMO®
Fóliová nažehlovacia potlač všetkých stanov BRIMO®

Aký je pre Vás najvhodnejší promo stánok? 

Väčšina firiem poskytujúcich tovary a služby by začala otázkou. Aký je Váš budget (rozpočet)? Na toto slovo máme osobne vo firme alergiu, pretože je často obľúbenou otázkou neúprimných ľudí pracujúcich v rôznych sektoroch podnikania. Predajcovia často chcú zistiť touto otázkou, koľko peňazí môžete minúť hladiac na svoje zisky a nie na vaše zisky.
Ak poviete budget vyšší ako je pre Vás potrebné, potom Vám radi natlačia najdrahší produkt či službu v ponuke ktorú nemusíte využiť.
Investícia na vaše promočné akcie musí byť najmä návratná a návratnosť závisí od výšky vašich ziskov pri propagácií a predajov. Vaše zisky sú vaše tajomstvo a aj rozpočet aký máte nás nezaujíma.
Nás zaujímajú vaše potreby čo očakávate od promo stanu.
Naše promo stany stoja od 169€ až 1500€ a potlač stanu od 15€ po 700€. 

Aby sme vedeli čo potrebujete musíme zistiť nasledovné informácie:

typ promo stanov


 • Druh konštrukcie altánku: Oceľ - lacnejší, Hliník - drahší
 • Intenzita použitia rozkladacieho stanu: max. 10x, 30x, 50x, 70x a viac do roka?
 • podmienky: Interiér alebo exteriér, veternosť?
 • komfort a nároky - špecifické požiadavky
 • Bude stan používaný slabšou osobou alebo ZŤP osobou?
Po konzultácií a upresnení otázok Vám odporučíme stan. Od Vás závisí pre ktorú cenovú kategóriu sa rozhodnete. 

Typ potlače propagačného stanu


 • Aká bude veľká potlač: malý nápis - logo, veľký nápis - logo (rozmer plachtovín vo formulári potlač stanov)
 • V prípade textu potrebujeme text, farbu textu, font písma
 • V prípade loga potrebujeme v prílohe logo vo vektore alebo v najkvalitnejšej možnej podobe.
 • Termín dodania potlače: +7 dní alebo +18 dní?
 • Rozmery jednotlivých plachtovín nájdete na stránke potlač stanov.
Cenu potlače po vyplnení formulára potlač stanov Vám vypracujeme do 24hodín.
Ak sa Vám bude zdať cena príliš dobrá alebo vysoká môžeme reklamu zmenšiť alebo zväčšiť, prispôsobiť tak aby sme vyhoveli aj vašej finančnej predstave. 
Robíme kvalitnú potlač s ktorou nebudete mať problémy.

Viac o našej potlači stanov:

 • Sublimačnú potlač robíme iba na hliníkové stany pričom potláčame jednu z najkvalitnejších látok na trhu polyester Oxford 600D s polyuretánovým záterom ktorý robí látku 100% nepremokavú. Potlač sa robí prenosom atramentu na transférovom papieri, tento papier pomocou teploty a tlaku pretransformuje zrkadlovo atrament na látku stanu. Farba sa prenesie do látky tak že nevzniká žiadna vrstva na látke. Sublimácou je možné splniť každú požiadavku potlače stanu. Po potlačení látky sa látka následne zošije na kompletný stan. Altánok je teda ušitý na zákazku a nejedná sa o sériovú výrobu ako je tomu pri stanoch s nažehlovacou fóliovou potlačou.

 • Potlač nažehlovacou fóliou je ekonomicky výhodná pri menšej potlači, alebo textoch ktoré nemajú farebné prechody (text). Fóliami potláčame všetky naše stany aj tie najlacnejšie.  Fólia sa najprv nareže podľa predlohy, položí sa pod tepelný lis (dá sa použiť aj obyčajná žehlička) a pri teplote 160 stupňov celzia sa termo lepidlo prilepí na polyesterovú látku.  Túto formu potlače nieje ochotná robiť každá reklamná firma pretože nemajú často skúsenosť s látkou ktorá má na druhej strane vrstvu PVC alebo PU ktoré sa môžu znehodnotiť ak teplotu alebo čas preženie. My máme veľa skúseností s touto potlačou a táto potlač vydrží životnosť látky stanu.  Nevýhoda fólií je omedzená škála farieb, a pri veľmi veľkej potlači sa často krát oplatí finančne už sublimačná potlač.

Ceny potlače sú často drahé, niekedy až astronomické, preto je vhodné si ujasniť čo presne chcete a urobiť si cenovú ponuku viacerým firmám. To isté platí aj u rámov stanov kde je rozhodujúci parameter pevnosti vnútorná hrúbka profilu a druh materiálu ale aj iné benefity ku stanom ako automatické poistenie BRIMO konštrukcie prvé 2 roky bez zisťovania pôvodu zlomenia... 
Hlavne sa nenechajte oklamať opičkami, ktoré sa zavesia na stan a deklarujú tak pevnosť stanu, prípadne vystatovanie sa opticky hrubými profilmi s hrúbkou vnútorného profilu ako plechovka :)
Dúfame že sme Vám týmto článkom pomohli tak ako nám vy pomáhate vašimi postrehmi. 

Ďakujeme
BRIMO TEAM
Zdieľať na Facebooku