Blog: Promo stan

Promo stan

22.01.2018 · BRIMO quality manager

Profesionálny promo stan. Znížené ceny, rýchle doručenie, špičková kvalita pre každého užívateľa stanov + možnosť potlače.

promo stanVýnimočný promo stan

Každá úspešná firma každým rokom rastie a za týmto rastom je tvrdá drina jednotlivcov, ktorý svoj biznis milujú. V neľahkom konkurenčnom boji o zákazníka preto musíte často siahnuť po rôznych formách propagácie. 

Pokiaľ propagácia prinesie zvýšenie predajov a zisk je to dobrá propagácia, pretože si na seba zarobí. V lepších prípadoch aj viacnásobne. 

Svoje nožnicové stany tiež milujeme a preto neustále rozmýšľame ako robiť veci lepšie kvalitnejšie a rýchlejšie. Snažíme vyrábať promo stan tak aby sme vyhoveli čo najširšiemu spektru zákazníkov ktorým záleží na zvyšovaním povedomia o sebe, pretože predať sa môžete iba vtedy keď je Vás vidieť.

Prilákajte potenciálnych zákazníkov promo stanom

Na veľtrhoch sú dnes štandardom rozličné stany s prepracovanými grafickými dizajnmi, ktorým výstižne charakterizujú svoj biznis.

Na trhoch a jarmokoch je to zatiaľ opačné. Veľa pestrofarebných málo potlačených stanov zoradených za sebou, s podnikateľmi dúfajúcimi dobré zárobky, ktoré sú často ovplyvnené počasím.

Prečo sa teda neodlíšiť? Veď predsa výnimočnosť sa cení! A vyniknúť v dave predajcov by mala byť pre každého priorita.

Robíme dve hlavné potlače promo stanov.

Sublimačnú potlač robíme, keď je cena nažehlovacej fólie vysoká z dôvodu:

  • velké množstvo potlače
  • zákazník chce celoplošnú potlač
  • nevyhovuje Vám jedna zo 7 základných farieb stanov.

Sublimačne potláčame jednu z najkvalitnejších látok na trhu polyester Oxford 600D s polyuretánovým záterom ktorý robí látku 100% nepremokavú.

Potlač sa robí prenosom atramentu na transférovom papieri, tento papier pomocou teploty a tlaku pretransformuje zrkadlovo atrament na látku stanu.

Farba sa prenesie do látky tak že nevzniká žiadna vrstva na látke. Sublimácou je možné splniť každú požiadavku potlače stanu. Po potlačení látky sa látka následne zošije na kompletný stan. Altánok je teda ušitý na zákazku a nejedná sa o sériovú výrobu ako je tomu pri stanoch s nažehlovacou fóliovou potlačou.

Potlač nažehlovacou fóliou  robíme, keď sa jedná o menšiu potlač do 0,5m2 alebo nápisy. 

Je ekonomicky výhodná pri menšej potlači, alebo textoch ktoré nemajú farebné prechody (text). Fóliami potláčame všetky naše stany aj tie najlacnejšie. 

Fólia sa najprv nareže podľa predlohy, položí sa pod tepelný lis (dá sa použiť aj obyčajná žehlička) a pri teplote 160 stupňov celzia sa termo lepidlo prilepí na polyesterovú látku. 

Túto formu potlače nieje ochotná robiť každá reklamná firma pretože nemajú často skúsenosť s látkou ktorá má na druhej strane vrstvu PVC alebo PU ktoré sa môžu znehodnotiť ak teplotu alebo čas preženie.

My máme veľa skúseností s touto potlačou a táto potlač vydrží životnosť látky stanu. 

Nevýhoda fólií je obmedzená škála farieb, a pri veľmi veľkej potlači sa často krát oplatí finančne už sublimačná potlač.

 

 Aký je pre Vás najvhodnejší promo stánok? 

Väčšina firiem poskytujúcich tovary a služby by začala otázkou. Aký je Váš budget (rozpočet)?

Na toto slovo máme osobne vo firme alergiu, pretože je často obľúbenou otázkou neúprimných ľudí pracujúcich v rôznych sektoroch podnikania.

Predajcovia často chcú zistiť touto otázkou, koľko peňazí môžete minúť hladiac na svoje zisky a nie na vaše záujmy. Ak poviete budget vyšší ako je pre Vás potrebné, potom Vám radi natlačia najdrahší produkt či službu v ponuke ktorú nemusíte využiť.

Investícia na vašu prezentačnú akciu musí byť najmä návratná a návratnosť závisí od výšky vašich ziskov pri propagácií a predajov. Vaše zisky sú vaše tajomstvo a aj rozpočet aký máte nás nezaujíma.

Nás zaujímajú vaše potreby čo očakávate od promo stanu. Naše promo stany bez potlače stoja od 247€ až 1697€ a potlač stanu nažehlením fólie od 49€ do 700€ (cena sa musí vypočítava zdarma na základe 2D vizuálu, poskytnutý zdarma a bez záväzkov. Pri digitálnej celoplošnej potlače stanu je cena za potlač stanu vopred daná.

 

promo stany

Aby sme vedeli čo potrebujete musíme zistiť nasledovné informácie:
 

Typ promo stanov

Druh konštrukcie altánku: Oceľ - lacnejší, Hliník - drahší
Intenzita použitia rozkladacieho stanu: max. 10x, 30x, 50x, 70x a viac do roka?
podmienky: Interiér alebo exteriér, veternosť?
komfort a nároky - špecifické požiadavky
Bude stan používaný slabšou osobou alebo ZŤP osobou?
Po konzultácií a upresnení otázok Vám odporučíme stan. Od Vás závisí pre ktorú cenovú kategóriu sa rozhodnete.

Typ potlače propagačného stanu

Aká bude veľká potlač: malý nápis - logo, veľký nápis - logo
V prípade textu potrebujeme text, farbu textu, font písma
V prípade loga potrebujeme v prílohe logo vo vektore alebo v najkvalitnejšej možnej podobe.
Termín dodania potlače: 1-21 pracovných dní?
Cenu potlače po vyplnení formulára potlač stanov fóliami Vám vypracujeme do 24hodín.

Ak sa jedná o celoplošnú potlač celej steny alebo logá sú väčšie ako 1m2 doporučujeme digitálnu potlač stanu, ktorej ceny nájdete na webe.
Ak sa Vám bude zdať cena príliš dobrá alebo vysoká môžeme reklamu zmenšiť alebo zväčšiť, prispôsobiť tak aby sme vyhoveli aj vašej finančnej predstave. 
Robíme kvalitnú potlač s ktorou nebudete mať problémy.
 

Je vhodné si ujasniť čo presne chcete a urobiť si cenovú ponuku viacerým firmám. To isté platí aj u rámov stanov kde je rozhodujúci parameter pevnosti vnútorná hrúbka profilu a druh materiálu ale aj iné benefity ako prvý rok náhradný diel rámu BRIMO zadarmo v prípadoch ako živelná katastrofo prípadne vandal. 

Dúfame že sme Vám týmto článkom pomohli tak ako nám vy pomáhate vašimi postrehmi. 

Ďakujeme

BRIMO TEAM

Zdieľať na Facebooku

Overené našimi zákazníkmi

98 % zákazníkov odporúča náš obchod (z 204 recenzii).

Prezrieť hodnotenie na Heureka.sk

rychle dorucenie kvalitny tovar v predchadzajucej objednavke problem s pridavnou stenou pre stan, rychle vyriesenie problemu, vystaveny dobropis. pro zakaznicky pristup

Bol som milo prekvapený, že diely konštrukcie k stanu som dostal ZADARMO! Vraj v rámci servisu BRIMO. Stan som neukotvil a odletel mi pri búrke 100m. Zlomili sa na počudovanie iba 2 tyčky. Vyplnil som podľa inštrukcií formulár a na druhý deň som si prišiel osobne po diely, ktoré mi iba podali so slovami: to je dobré to máte v cene stanu.... Keďže mám vyčitky že som im urobil škodu tak aspoň takto sa chcem poďakovať. Ďakujem a prajem veľa úspechov.

Rýchla, jednoduchá objednávka Spoľahlivé, bezproblémové dodanie Spokojnosť aj s prepravnou spoločnosťou - ochotná, príjemné vystupovanie