Blog: Rozkladací stánok

Rozkladací stánok

12.02.2018 · Administrátor

Rozloženie stanu behom okamihu jednou osobou. Nepremokavý, kvalitný, super cena. Garancia 5 rokov, 100% spokojnosť.

Rozkladací stánok je vynikajúcou variantou pre predaj tovaru alebo predstavenie služieb. Profesionálne firmy sú zvyknuté komunikovať so svojimi klientmi prostredníctvom osobného stretnutia na veľtrhoch alebo seminároch. Praktický rozkladací stan podčiarkne vaše vystupovanie aj prezentáciu vašej činnosti. Dostatočný priestor umožňuje pohodlný pohyb vo vnútri stanu. Interiér môžete využiť pre súkromné rokovania oddelené od okolitého ruchu.
Variantou je tiež otvorená komunikácia. Dostatok miesta pre nábytok a vybavenie vám dá možnosť lepšie vystaviť prezentačné materiály alebo vyrábané produkty. Rozkladacie stánky sú v zloženom stave môžete ich ľahko prenášať, nezaberajú miesto a zmestia sa aj do malého auta. Zvýšte povedomie o vašej firme a prezentujte sa na úrovni.

Rozkladacie stany BRIMO sú k dispozícií v rôznych prevedeniach. Či už máte záujem o klasické prevedenie alebo stánok v elegantnom štýle s celoplošnou potlačou, firma Brimo Vám ponúkne dostatok variant pre mimoriadne udalosti. 

Bez ohľadu na to, aký skladací  stánok si vyberiete, vždy budete mať istotu, že ste štýloví. 

Rozkladací stánok je vhodný na veľtrhy, záhradné párty, ale aj organizovanie svadobných hostín. 

Pri nepredvídateľnom počasí je zastrešenie nepostrádateľné. Pre výnimočné okamihy v živote je potrebné doladiť každý detail a eliminovať možné nástrahy.


Rozkladacie stany sú tradičné, ale nie bežné


Objemné a komplikované stany nevyhoveli spokojnosti zákazníkov. Namáhavé rozkladanie a skladanie –  na týchto dôležitých vlastnostiach sa výrobcovia zmýlili a tak sa zmaril aj ich podnikateľský  cieľ.  V dnešnej dobe je nutné aby sa výrobcovia zaoberali materiálmi, s ktorými sa jednoducho a rýchlo manipuluje. Hoci sa jedná o stabilné a robustné stánky, vďaka nožnicovému systému je jeho rozloženie úplne jednoduché a nenamáhavé. Táto špecializácia produktov je najvyhľadávanejšou témou u zákazníka. 


Rýchlo a dostupne


Rozkladacie stánky BRIMO sú najvyššej kvality a vyznačujú sa rýchlym a jednoduchým nastavením. Sú nepremokavé, takže ich môžete využiť aj v exteriéri. 

Konštrukcie sú v prevedení hliníka alebo ocele. Oceľové konštrukcie majú práškový nástrek zabraňujúci korózií.  Plachtoviny u hliníkových stánkov sú ohňuvzdorné, takže stánky zvládnu nasadenie aj  v extrémnych podmienkach.  Výber stánku záleží od toho, v akej intenzite plánujete stánok používať. Je vynikajúcou myšlienkou zastrešiť vaše auto, či náradie do záhrady. Ušetríte tak množstvo financií na vybudovanie garáži či skladového priestoru. 

Vyberte si zo širokej škály veľkostí a farieb. Rozkladací stánok môžete použiť na rôzne príležitosti.

Je flexibilný, mobilný, možnosti sú neobmedzené a rovnako individuálne ako Vy.  So stánkami BRIMO získate 5 ročnú záruku, takže sa na nás môžete obrátiť aj po rokoch. 


Zdieľať na Facebooku

Overené našimi zákazníkmi

98 % zákazníkov odporúča náš obchod (z 204 recenzii).

Prezrieť hodnotenie na Heureka.sk

Ďakujem Firme BRIMO za profesionalitu cením si to!

rychle dorucenie kvalitny tovar v predchadzajucej objednavke problem s pridavnou stenou pre stan, rychle vyriesenie problemu, vystaveny dobropis. pro zakaznicky pristup

Predajca na linke zistil moje potreby a správne odporučil stan Stan plne vyhovuje mojim potrebám pevný, lahký a reprezentatívny