Blog: Rozkladacie altánky

Rozkladacie altánky

12.12.2017 · Administrátor

Rýchle rozloženie od 30 sekúnd. Vysoká stabilita stánku, značkové nepremokavé stany, ihneď skladom

Naše vysoko kvalitné stany sa používajú v niekoľkých oblastiach. Môžu sa použiť napríklad ako zastrešenie pre autá alebo bazény, ako prístrešky pre firemné akcie alebo ako reklamný stan. Stany BRIMO ponúkajú množstvo možností použitia.

U nás nájdete rozdielne rozmery od 2x3m do 4x8m. Jednoducho povedané, naša spoločnosť ponúka rôzne rozmery od menších až po veľké skladacie stany. Čo je zahrnuté v cene – čo zahŕňa balenie: konštrukciu, strešnú plachtovinu, 3 plné steny, ochranné puzdro a kolíky na ukotvenie.

Aj s veľmi malou investíciou môžete na vašej záhrade vytvoriť príjemné závetrie a tienistú plochu. Rozkladacie altánky využívajú pevnú a zároveň ľahkú konštrukciu, ktorá nad vami a okolo vás vytvorí priestor pre odpočinok alebo schôdzku s priateľmi.

Výhodou skladacích stanov je blesková inštalácia. Pre záhradnú stavbu nemusíte vyhradzovať pevné miesto ani budovať nákladný objekt. Rozkladacie altánky ľahko postavíte na ktoromkoľvek mieste, aj zložíte mimo sezóny.

V horúcom lete vytvoríte príjemný tieň. Podľa nálady využijete len striešku, ktorá vás ochráni pred priamym slnkom. Pridávať však môžete aj rôzny počet obvodových stien. Pri schôdzke s priateľmi vás nezaskočí zmena počasia - dážď ani vietor. Vnútorný priestor môžete vybaviť pohodlným záhradným nábytkom na posedenie, ale aj grilom pre prípravu a servírovanie jedál.

Relaxujte v súkromí a v útulnom priestore. Rozkladacie altánky môžete vyberať v škále veľkostí a farieb krycej plachty.


Všetko z jedného zdroja


Máme k dispozícii celý rad výrobkov a príslušenstva na stany. K dispozícii sú napr. štvrtá stena so zipsom (kompletné uzavretie stanu), záťažové vaky, tašky na prenášanie, LED osvetlenie, ďalej sú k dispozícií sklápacie stoly a sklápacie stoličky ako vybavenie stanu.

BRIMO – Skladacie stánky sú určené pre časté použitie. Vsadili sme  sa na robustné, vysokokvalitné skladacie systémy, ktoré zaručujú rýchlu montáž alebo demontáž stanu.

Stan môže byť použitý len so strešnou plachtou na vytvorenie otvorenej, svetlej atmosféry. Bočné steny sú odnímateľné a upevňujú sa  pomocou zipsu.

Garantujeme vám vysokú pevnosť a odolnosť všetkých dielov.

Zdieľať na Facebooku

Overené našimi zákazníkmi

97 % zákazníkov odporúča náš obchod (z 191 recenzii).

Prezrieť hodnotenie na Heureka.sk

Ďakujem Firme BRIMO za profesionalitu cením si to!

Bol som milo prekvapený, že diely konštrukcie k stanu som dostal ZADARMO! Vraj v rámci servisu BRIMO. Stan som neukotvil a odletel mi pri búrke 100m. Zlomili sa na počudovanie iba 2 tyčky. Vyplnil som podľa inštrukcií formulár a na druhý deň som si prišiel osobne po diely, ktoré mi iba podali so slovami: to je dobré to máte v cene stanu.... Keďže mám vyčitky že som im urobil škodu tak aspoň takto sa chcem poďakovať. Ďakujem a prajem veľa úspechov.

Predajca na linke zistil moje potreby a správne odporučil stan Stan plne vyhovuje mojim potrebám pevný, lahký a reprezentatívny