Blog: Rozkladacie párty stany

Rozkladacie párty stany

26.02.2018 · Administrátor

Brilliant moments - BRIMO nesmie chýbať na žiadnej párty!

Rozkladacie párty stany majú veľmi pestré využitie. Ich variabilita je neoceniteľná. Keď k tomu pripočítate stabilitu, ľahké a rýchle zloženie, nebudete vedieť, na aký účel stan radšej použiť.

Komfort ktorý oceníte

Rýchle rozloženie stanu Vám ušetrí dostatok času, aby ste sa mohli venovať ďalším prípravám na oslavu. Párty stany vám zabezpečia dostatočný priestor. Rozmery stanov sú rôzne od 2x2m až do 4x8m. Stan si môžete rozložiť na terase, v záhrade alebo jednoducho tam, kde potrebujete. Stan ukotvíte pomocou kotviacich kolíkov. Kolíky sú súčasťou balenia každého stanu. Druhá možnosť ukotvenia stanu je pomocou záťažových vakov, ktoré sa plnia pieskom alebo štrkom. Po naplnení je ich váha 14kg. Konštrukcia stanov je vyrobená z kvalitných materiálov. V našej ponuke nájdete stany s oceľovou alebo hliníkovou konštrukciou.

Párty stany a ich netradičné využitie

Párty stan využijete aj ako skvelý prístrešok bazéna. Strešná plachtovina Vás ochráni pred priamym slnečným žiarením, nemusíte sa obávať úpalu. Stan môžete využiť aj ako garáž. Pri zvolení dostatočnej veľkosti stanu dokážete pod stan zaparkovať auto. Pomocou bočných stien môžete stan uzavrieť. Auto zostane chránené pred nežiadúcim počasím. Neodporúčame stan používať na trvalé zastrešenie, stany boli vyrobené na skladanie a rozkladanie. Stan v zloženom stave ľahko uskladníte a prepravíte. Na prepravu odporúčame používať transportnú tašku, ktorú si môžete zakúpiť na našom webe. Využitie párty stanov je všestranné.

Dôležité vedieť

Uskladnenie stanu po sezóne je nenáročné. Dbajte na to aby ste stan ukladali čistý a hlavne suchý. Stan umyte čistou vodou, nepoužívajte chemické čistiace prostriedky ani bielidlá. Po očistení stan nechajte vyschnúť, následne ho skladujte na suchom mieste. Neodporúčame skladovať plachtoviny spolu s konštrukciou. Ak dodržíte tieto hlavné body, životnosť stánku sa predĺži.

Či už zaveje nepríjemný vietor, začne pršať alebo naopak pražiť slnko, rozkladací párty stan vám poskytne dokonalé útočisko. Získate skvelé a dostatočné zázemie pre záhradnú akciu alebo spoločenskú udalosť. 

Zdieľať na Facebooku

Overené našimi zákazníkmi

98 % zákazníkov odporúča náš obchod (z 204 recenzii).

Prezrieť hodnotenie na Heureka.sk

výborná spolupráca a komunikácia so zákazníkom

rychle dorucenie kvalitny tovar v predchadzajucej objednavke problem s pridavnou stenou pre stan, rychle vyriesenie problemu, vystaveny dobropis. pro zakaznicky pristup

Bol som milo prekvapený, že diely konštrukcie k stanu som dostal ZADARMO! Vraj v rámci servisu BRIMO. Stan som neukotvil a odletel mi pri búrke 100m. Zlomili sa na počudovanie iba 2 tyčky. Vyplnil som podľa inštrukcií formulár a na druhý deň som si prišiel osobne po diely, ktoré mi iba podali so slovami: to je dobré to máte v cene stanu.... Keďže mám vyčitky že som im urobil škodu tak aspoň takto sa chcem poďakovať. Ďakujem a prajem veľa úspechov.