Blog: Rozťahovací stan

Rozťahovací stan

25.01.2018 · Administrátor

Rozťahovací stánok je pripravený k použitiu za 30 sekúnd!

BRIMO zabezpečuje skladacie stany pre každú príležitosť.  Či už na jarmokoch, trhoch, firemných večierkoch alebo na terase či v záhrade.  Skladací stan je vždy nájde svoje uplatnenie.  Skladacie stany vždy ponúkajú správne zastrešenie  sú vhodné pre akýkoľvek druh akcie. Ich výhodou je univerzálnosť, ktorá umožňuje, aby stany boli jedinečné pre okolité prostredie. Stánky je možné používať kedykoľvek a kdekoľvek. Skladacie stany BRIMO  sú  vyrobené z vysoko kvalitných materiálov.  Ponúkame prevedenie oceľovej a hliníkovej konštrukcii, ktoré sa rozdeľujú na do varianty SUPER a EXKLUZÍV.  


Rozdiel je v hrúbke profilu konštrukcii a odolnosti voči vetru. Oceľové stánky disponujú nepremokavou látkou s vysokou hustotou. Vyznačuje sa taktiež vysokou odolnosťou voči mechanickému poškodeniu s impregnovanou úpravou. Kvalitné materiály v spojení s UV ochranou garantujú stálofarebnosť. Nožnicová konštrukcia je vyrobená z legovanej ocele a vyznačuje sa dlhou životnosťou. 

Hliníkové konštrukcie sú ľahšie o tretinou ako oceľové konštrukcie.  Napriek svojej nízkej váhe sa vyznačujú vynikajúcou pevnosťou a stabilitou. Látka na hliníkové stany je nepremokavá impregrovaná tkanina s polyuretánovou vrstvou.  Vďaka nízkej váhe je manipulácia s hliníkovým stánkom veľmi jednoduchá. Dlhá životnosť jednak konštrukcie a plachtovín je samozrejmosťou. 

Skladacie stánky sú jedinečné tým, že ich môžete prispôsobiť vlastným potrebám. Bočné časti stien sa pripevňujú pomocou suchého zipsu takže v závislosti od počasia si môžete vytvoriť príjemné závetrie alebo doplnením štvrtej steny kompletné uzavretie stanu.  Rozťahovacie stany môžete prispôsobiť aktuálnym potrebám.


Ukážte svoju originálnosť


Predovšetkým na veľtrhoch je reklama v popredí. So správnou potlačou urobíte zo skladacieho stanu nezameniteľnú reklamnú prezentáciu.  K dispozícii sú dve možnosti tlače, takže zákazník vždy získa špičkovú kvalitu za dostupné ceny. Či už máte záujem potlačiť skladací stánok logom alebo názvom firmy nažehlovacou potlačou alebo potlačiť stánok celoplošne sublimačnou potlačou.


Šikoký výber farieb a rozmerov


Skladací stánok môžete zostaviť podľa vášho želania: či už preferujete oceľ alebo hliník – potrebujete menší alebo väčší stánok alebo máte záujem doplniť do stánku vybavenie a kvalitne ho potlačiť – BRIMO zabezpečuje kompletný servis


Zdieľať na Facebooku

Overené našimi zákazníkmi

97 % zákazníkov odporúča náš obchod (z 191 recenzii).

Prezrieť hodnotenie na Heureka.sk

rychle dorucenie kvalitny tovar v predchadzajucej objednavke problem s pridavnou stenou pre stan, rychle vyriesenie problemu, vystaveny dobropis. pro zakaznicky pristup

Bol som milo prekvapený, že diely konštrukcie k stanu som dostal ZADARMO! Vraj v rámci servisu BRIMO. Stan som neukotvil a odletel mi pri búrke 100m. Zlomili sa na počudovanie iba 2 tyčky. Vyplnil som podľa inštrukcií formulár a na druhý deň som si prišiel osobne po diely, ktoré mi iba podali so slovami: to je dobré to máte v cene stanu.... Keďže mám vyčitky že som im urobil škodu tak aspoň takto sa chcem poďakovať. Ďakujem a prajem veľa úspechov.

Som nadmieru spokojný!