Blog: Rýchlo rozkladací predajný stánok

Rýchlo rozkladací predajný stánok

12.12.2017 · Administrátor

Rozloženie za 30 sekúnd, výborná kvalita a stabilita. Nepremokavý, výhodné ceny

Predajný stánok ponúka dostatočný a chránený priestor na prezentáciu tovaru alebo služieb vašej firmy s veľkou podporou v elegantnom vzhľade. Ideálne zastrešia vaše aktivity na trhoch , jarmokoch, slávnostiach alebo výstavách.

Vnútorný priestor stánku je chránený pred dažďom, UV žiarením a vetrom. Predajný stánok ponúka dostatočnú plochu pre viditeľné vystavenie tovaru, ale tiež nevyhnutný priestor pre uloženie zásob. Dostatočná veľkosť a výška myslí aj na pohodlný pohyb obsluhy a zákazníkov.

Rýchlo rozkladacie stánky môžete farebne prispôsobiť firemným farbám alebo typu predávaného tovaru. Ponúkame vám kvalitné stánky s garanciou dlhej životnosti konštrukcie aj krycej plachty.

Vďaka nožnicovému systému je rozloženie a zloženie doslova detskou hrou. Takže BRIMO-systém umožňuje jednoduché sklopenie konštrukcie. Na pomoc nepotrebujete ďalšie nástroje  alebo špecialistu. Ľahká oceľová konštrukcia je veľmi stabilná aj na mierne nerovnom povrchu. Použité materiály sa vyznačujú svojou odolnosťou a robustnosťou.  Konštrukcia je charakterizovaná aj jej pevnosťou. Hrúbka konštrukcie je 0,8 < 3 mm. Odolnosť proti vetru až do 40 km / h. Ak potrebujete lepšie ukotviť stan, odporúčame napríklad používať záťažové vaky.  So stánkom sú k dispozícii kolíky na ukotvenie. Pieskové vaky nájdete pod sektorom doplnky. 

Skladané predajné stany sa ľahko prepravujú a zaberajú len málo miesta. Predajný stan ponúka ochranu pred dažďom, UV žiarením a vetrom. Súčasne ponúka aj možnosť viditeľného umiestnenia tovaru a potom jednoduché uskladnenie predajného stanu. Kvôli dostatočnej veľkosti a výške stropu sa zákazníci i zamestnanci môžu pohodlne pohybovať. Predajný stan je možné prispôsobiť  farbám firmy alebo typu predávaného tovaru. Naše stánky sú vysoko kvalitné, konštrukcia i plachty sa vyznačujú dlhou životnosťou napriek častému používaniu.

Máte možnosť výberu oceľovej alebo hliníkovej konštrukcie. Pri kúpe stanov BRIMO získate 5-ročnú záruku. Náhradné diely konštrukcie sú ZDARMA počas prvých dvoch rokov. Takže to znamená, že sa na nás môžete obrátiť v prípade zabezpečenia náhradných dielov.  Tieto diely sú k dispozícii iba pre naše stany. Ako dôkaz potrebujeme faktúru alebo číslo zákazníka. Stačí, ak nám pošlete fotografiu stanu e-mailom. Radi Vám poradíme. 

Zdieľať na Facebooku

Overené našimi zákazníkmi

97 % zákazníkov odporúča náš obchod (z 191 recenzii).

Prezrieť hodnotenie na Heureka.sk

Rýchla, jednoduchá objednávka Spoľahlivé, bezproblémové dodanie Spokojnosť aj s prepravnou spoločnosťou - ochotná, príjemné vystupovanie

rychle dorucenie kvalitny tovar v predchadzajucej objednavke problem s pridavnou stenou pre stan, rychle vyriesenie problemu, vystaveny dobropis. pro zakaznicky pristup

Značkový produkt BRIMO znovu nesklamal. Ďakujem