Blog: Rýchlo rozkladací predajný stánok

Rýchlo rozkladací predajný stánok

12.12.2017 · Administrátor

Rozloženie za 30 sekúnd, výborná kvalita a stabilita. Nepremokavý, výhodné ceny

Predajný stánok ponúka dostatočný a chránený priestor na prezentáciu tovaru alebo služieb vašej firmy s veľkou podporou v elegantnom vzhľade. Ideálne zastrešia vaše aktivity na trhoch , jarmokoch, slávnostiach alebo výstavách.

Vnútorný priestor stánku je chránený pred dažďom, UV žiarením a vetrom. Predajný stánok ponúka dostatočnú plochu pre viditeľné vystavenie tovaru, ale tiež nevyhnutný priestor pre uloženie zásob. Dostatočná veľkosť a výška myslí aj na pohodlný pohyb obsluhy a zákazníkov.

Rýchlo rozkladacie stánky môžete farebne prispôsobiť firemným farbám alebo typu predávaného tovaru. Ponúkame vám kvalitné stánky s garanciou dlhej životnosti konštrukcie aj krycej plachty.

Vďaka nožnicovému systému je rozloženie a zloženie doslova detskou hrou. Takže BRIMO-systém umožňuje jednoduché sklopenie konštrukcie. Na pomoc nepotrebujete ďalšie nástroje  alebo špecialistu. Ľahká oceľová konštrukcia je veľmi stabilná aj na mierne nerovnom povrchu. Použité materiály sa vyznačujú svojou odolnosťou a robustnosťou.  Konštrukcia je charakterizovaná aj jej pevnosťou. Hrúbka konštrukcie je 0,8 < 3 mm. Odolnosť proti vetru až do 40 km / h. Ak potrebujete lepšie ukotviť stan, odporúčame napríklad používať záťažové vaky.  So stánkom sú k dispozícii kolíky na ukotvenie. Pieskové vaky nájdete pod sektorom doplnky. 

Skladané predajné stany sa ľahko prepravujú a zaberajú len málo miesta. Predajný stan ponúka ochranu pred dažďom, UV žiarením a vetrom. Súčasne ponúka aj možnosť viditeľného umiestnenia tovaru a potom jednoduché uskladnenie predajného stanu. Kvôli dostatočnej veľkosti a výške stropu sa zákazníci i zamestnanci môžu pohodlne pohybovať. Predajný stan je možné prispôsobiť  farbám firmy alebo typu predávaného tovaru. Naše stánky sú vysoko kvalitné, konštrukcia i plachty sa vyznačujú dlhou životnosťou napriek častému používaniu.

Máte možnosť výberu oceľovej alebo hliníkovej konštrukcie. Pri kúpe stanov BRIMO získate 5-ročnú záruku. Náhradné diely konštrukcie sú ZDARMA počas prvých dvoch rokov. Takže to znamená, že sa na nás môžete obrátiť v prípade zabezpečenia náhradných dielov.  Tieto diely sú k dispozícii iba pre naše stany. Ako dôkaz potrebujeme faktúru alebo číslo zákazníka. Stačí, ak nám pošlete fotografiu stanu e-mailom. Radi Vám poradíme. 

Zdieľať na Facebooku

Overené našimi zákazníkmi

97 % zákazníkov odporúča náš obchod (z 67 recenzii).

Prezrieť hodnotenie na Heureka.sk

Ďakujem Firme BRIMO za profesionalitu cením si to!

Značkový produkt BRIMO znovu nesklamal. Ďakujem

Bol som milo prekvapený, že diely konštrukcie k stanu som dostal ZADARMO! Vraj v rámci servisu BRIMO. Stan som neukotvil a odletel mi pri búrke 100m. Zlomili sa na počudovanie iba 2 tyčky. Vyplnil som podľa inštrukcií formulár a na druhý deň som si prišiel osobne po diely, ktoré mi iba podali so slovami: to je dobré to máte v cene stanu.... Keďže mám vyčitky že som im urobil škodu tak aspoň takto sa chcem poďakovať. Ďakujem a prajem veľa úspechov.