Blog: Stan na terasu

Stan na terasu

11.04.2018 · Administrátor

Miesto pre úžasný moment. Stánok na terasu - nepremokavý, stabilný a kvalitný.


Zaobstarali ste si na terasu praktické a zároveň krásne posedenie, ktoré spríjemňuje váš každodenný kolobeh? Aby takéto chvíle neboli ničím rušené, bude sa hodiť nožnicový terasový stan.

Jednoducho ho na jar postavíte a s prichádzajúcou zimou zase ľahko zložíte. Nech už bude akékoľvek počasie, budete si môcť užívať pobyt vonku, kde môže byť tak čarovne.

Nie je nič ľahšie, než sa pozrieť na nožnicové terasové stany. Možno si práve medzi nimi vyberie ten, ktorý sa potom stane čarovným miestom pre skvelé chvíle strávené s rodinou alebo priateľmi. A aké sa v jeho tieni dajú organizovať párty.

Môžete byť vonku a napriek tomu si užívať zábavu v skvelej spoločnosti za akéhokoľvek počasia. Stačí pozvať najbližších, spolužiakov, kolegov z práce alebo napríklad partiu kamarátov. Večierok môže začať.

Alebo hľadáte vhodné riešenie na zastrešenie Vašej terasy? Investícia do prístreškov je finančne náročná. Hľadáte strednú cestu a chcete aby bol prístrešok kvalitný, cenovo dostupný, a maximálne vyhovovujúci vašim požiadavkam?  Nahliadnite do našej ponuky stanov na terasu a vyberte si vhodný pre Vás.


Stan na terasu pre chvíle strávené s blízkymi


V lete sa ľudia vzhľadom na dlhotrvajúce dni zdržujú najradšej vonku. Blížiacim  sa letom, prichádza čas záhradných osláv, posedení s priateľmi pri pohári Vášho obľúbeného nápoja. Stan na terasu je jedna z najrýchlejších a najefektívnejších riešení na zastrešenie vašej terasy. Farbu stanu si môžete prispôsobiť k farbe Vášho domu a takto vytvoríte optické spojenie a farebné zladenie. Vybrať si môžete z rôznych rozmerov od 2x2m až do 4x8m. 


Stolovanie v stane na terase


Praktickosť, rýchlosť, a jednoduchosť Vám garantujeme pri zariaďovaní stanu na terase. Rozkladací nábytok značky LIFETIME  je najlepší na trhu čo sa kvality týka. Povrch nábytku je vyrobený z vysoko odolného UV stabilizovaného polyetylénu (HDPE). Je natoľko kvalitný že ani silné slnečné lúče nepoškodia povrch stolov či stoličiek. Kovová konštrukcia je vyrobená z ocele, povrchová úprava chráni oceľ pred vznikom hrdze. Stoly sa vyrábajú vo veľkostiach 152 cm, 183 cm, 244 cm. Dokonalou voľbou sú aj skladacie stoličky ktoré sú rozložené v priebehu 15 sekúnd. Uskladnenie stoličiek je jednoduché, nevyžadujú si veľa miesta. Nosnosť stoličiek je do 160 kg. 


Vyhrievanie stanov na terase 


Posledné roky nás v lete postretne aj nepriaznivé počasie. Často sa nám stalo, že  perfektne naplánovaný víkend sme museli presunúť kvôli ochladeniu. Plynové terasové ohrievače Vám poskytnú požadovanú teplotu ovzdušia. Vďaka týmto ohrievačom sa už nemusíte obávať chladu. Pomocou bočných stien si uzavrite stan, a vykúrte si ho na vyhovujúcu teplotu. Pozor, dbajte na to aby bol stan dostatočne vetraný. Zabezpečte prívod čerstvého vzduchu. Ponúkame rôzne typy ohrievačov. Výber záleží hlavne na veľkosti stanu. 

Ak sa jedná o kvalitu, bezkonkurenčnú cenu a maximálne využitie, BRIMO stany na terasu sú ideálnym riešením na zastrešenie terasy. 

Zdieľať na Facebooku

Overené našimi zákazníkmi

97 % zákazníkov odporúča náš obchod (z 191 recenzii).

Prezrieť hodnotenie na Heureka.sk

Ďakujem Firme BRIMO za profesionalitu cením si to!

Značkový produkt BRIMO znovu nesklamal. Ďakujem

výborná spolupráca a komunikácia so zákazníkom