Blog: Stan proti komárom

Stan proti komárom

23.11.2021 · BRIMO quality manager

Rybársky stan so sieťkovými moskquito stenami je vhodný na rôzne oslavy, eventy v neposlednom rade na rybolov.

Rybársky stan s moskquitierou

Vonkajší  rybársky stan  je vyrobený z polyesterovej látky strecha stanu je nepremokavá, ktorá je odolná voči UV žiareniu a znečisteniu. Rám moskquito altánku je vyrobený z kvalitnej ocele s práškovým nástrekom alebo z hliníka. Pri rybolove odporúčame hliníkové prevedenie z dôvodu zvýšenej vlhkosti vzduchu pri vodných plochách.


Využitie moskquitierového stanu

Ak plánujete akciu pod holým nebom, či už ide o rodinnú grilovačku, svadobnú hostinu alebo narodeninovú oslavu, je tu jeden hosť, ktorý nechcete, aby vám zničil párty: komáre! 

Komáre dokážu pokaziť vonkajšiu akciu rýchlejšie ako nečakaná dažďová prehánka. prečo? Pretože aspoň na dážď sa dá vopred pripraviť, postaviť párty stan a pokračovať v tanci. Buďte o krok vpred pred nevítanými hosťami- komármi. Počas teplých letných večerov nie je ideálne riešenie stan uzavrieť plnými stenami, preto sme sa rozhodli vyrobiť sieťové moskquito steny na BRIMO stan ktoré Vás ochránia pred lietajúcim hmyzom počas vašej akcie. Steny sú vzdušné sieťový altánok bude prevzdušnený a kvázi otvorený ale predsa uzavretý. Moskquitierové steny na stan sú biele, pripínajú sa širokým 5cm suchým zipsom o strechu stanu ( celý obvod strechy). Vchod do stan je vyriešený zipsom na strede steny. Po otvorení steny Vám vznikne vchod v tvare A. Steny si môžete jednoducho vyviazať o nohy stanu. Mosquito steny alebo ako to viacerí poznáme sieťkové steny sú veľmi obľúbené medzi rybármi. Rybári trávia hodiny čakaním na svoj úlovok pri vodných plochách. Ako všetci vieme, pri vode je vysoká koncentrácia komárov ktoré vedia znepríjemniť tento pokojný šport resp. koníček. Stan proti komárom zabezpečí dostatok miesta pre rybára a jeho vybavenie. Rozmery stanu sú od 2x2 do 4x8m. Obľúbený rozmer na rybolov je 3x3 alebo 3x4,5m  v prípade ak je viac rybárov


Luxusná oslava pod moskquito stanom

Altán s moskquitierou nevyžaduje žiadnu montáž a jednoducho ho rozložíte tam, kde si želáte mať krytý priestor. Po postavení stanu aplikácia stien je otázkou niekoľkých sekúnd. Na svadobné hostiny, narodeninové párty sa určite hodí stan s bielou strechou a bielymi sieťovými stenami ktorý vzbudí honosný dojem u každého hosťa. Čistenie stanu je nenáročné a vďaka rozkladaciemu systému počas skladovania nezaberie veľa priestoru.

Moskquito sieťkové steny je možné si zakúpiť aj jednotlivo na uzavretie stanu. BRIMO stany sú predávané s 3 plnými stenami.


Popis obrázka

Zdieľať na Facebooku

Overené našimi zákazníkmi

98 % zákazníkov odporúča náš obchod (z 206 recenzii).

Prezrieť hodnotenie na Heureka.sk

Rýchla, jednoduchá objednávka Spoľahlivé, bezproblémové dodanie Spokojnosť aj s prepravnou spoločnosťou - ochotná, príjemné vystupovanie

Predajca na linke zistil moje potreby a správne odporučil stan Stan plne vyhovuje mojim potrebám pevný, lahký a reprezentatívny

Bol som milo prekvapený, že diely konštrukcie k stanu som dostal ZADARMO! Vraj v rámci servisu BRIMO. Stan som neukotvil a odletel mi pri búrke 100m. Zlomili sa na počudovanie iba 2 tyčky. Vyplnil som podľa inštrukcií formulár a na druhý deň som si prišiel osobne po diely, ktoré mi iba podali so slovami: to je dobré to máte v cene stanu.... Keďže mám vyčitky že som im urobil škodu tak aspoň takto sa chcem poďakovať. Ďakujem a prajem veľa úspechov.