Super hliníkový

Pri výrobe modelu Super hliník sme dbali na to, aby bol predajný stánok veľmi ľahký, ale zároveň bol natoľko pevný, aby sa mohol používať aj počas silnejšieho vetra.
Stropné profily majú vystuž v podobe rebrovania vo vnútri profilu, ktoré ľahko odoláva bočným nárazovým vetrom, zvyšuje pevnosť a znižuje váhu.
Tak ako všetky modely párty stanov je aj tento model pevný a kvalitne spracovaný. Vhodný na promo akcie pre fyzicky menej zdatné osoby. 
5 ročná záruka a náhradné diely konštrukcie zadarmo sú znakom toho, že predajné stánky je možné použiť na profesionálne účely.
Pri riadnom kotvení vydrží silnejší vietor a rozkladanie ide plynulo jednou osobou vďaka odolným nylonovým konektorom a zaisťujúcim patentom.


Overené našimi zákazníkmi

98 % zákazníkov odporúča náš obchod (z 201 recenzii).

Prezrieť hodnotenie na Heureka.sk

výborná spolupráca a komunikácia so zákazníkom

rychle dorucenie kvalitny tovar v predchadzajucej objednavke problem s pridavnou stenou pre stan, rychle vyriesenie problemu, vystaveny dobropis. pro zakaznicky pristup

Bol som milo prekvapený, že diely konštrukcie k stanu som dostal ZADARMO! Vraj v rámci servisu BRIMO. Stan som neukotvil a odletel mi pri búrke 100m. Zlomili sa na počudovanie iba 2 tyčky. Vyplnil som podľa inštrukcií formulár a na druhý deň som si prišiel osobne po diely, ktoré mi iba podali so slovami: to je dobré to máte v cene stanu.... Keďže mám vyčitky že som im urobil škodu tak aspoň takto sa chcem poďakovať. Ďakujem a prajem veľa úspechov.