Super hliníkový

Pri výrobe modelu Super hliník sme dbali na to, aby bol predajný stánok veľmi ľahký, ale zároveň bol natoľko pevný, aby sa mohol používať aj počas silnejšieho vetra.
Stropné profily majú vystuž v podobe rebrovania vo vnútri profilu, ktoré ľahko odoláva bočným nárazovým vetrom, zvyšuje pevnosť a znižuje váhu.
Tak ako všetky modely párty stanov je aj tento model pevný a kvalitne spracovaný. Vhodný na promo akcie pre fyzicky menej zdatné osoby. 
5 ročná záruka a náhradné diely konštrukcie zadarmo sú znakom toho, že predajné stánky je možné použiť na profesionálne účely.
Pri riadnom kotvení vydrží silnejší vietor a rozkladanie ide plynulo jednou osobou vďaka odolným nylonovým konektorom a zaisťujúcim patentom.


Overené našimi zákazníkmi

98 % zákazníkov odporúča náš obchod (z 204 recenzii).

Prezrieť hodnotenie na Heureka.sk

rychle dorucenie kvalitny tovar v predchadzajucej objednavke problem s pridavnou stenou pre stan, rychle vyriesenie problemu, vystaveny dobropis. pro zakaznicky pristup

Rýchla, jednoduchá objednávka Spoľahlivé, bezproblémové dodanie Spokojnosť aj s prepravnou spoločnosťou - ochotná, príjemné vystupovanie

Ďakujem Firme BRIMO za profesionalitu cením si to!