Blog: Svadobný stan

Svadobný stan

12.12.2017 · Administrátor

Stany pre krásnu a elegantnú svadbu Stabilné, nepremokavé, mobilné s vynikajúcou kvalitou

Svadobný obrad zakomponovaný do kulís upravenej záhrady, priamo pod holým nebom , zvyšuje krásu jedinečného okamihu. Splňte si svoj sen a nebojte sa rozmarov počasia. Svadobný stan vytvorí nad vami bezpečné ukrytie a tieň. Poslúži ako komfortné miesto bez najmenšej straty elegancie.

Špeciálne skonštruovaná kostra stanu ponúka rýchlu inštaláciu. Pevné zakrytie môžete kombinovať iba ako samostatnú striešku, alebo môžete využiť aj ochranu jednej alebo viacerých stien. Záleží len na vás a vašich predstavách. Svadobný stan využíva ľahkú a vzdušnú stavbu, ktorá je však vyrobená z vysoko odolných materiálov. Stabilný prístrešok odolá aj dažďu alebo prudkému vetru.

Stan môžete využiť ako hlavný priestor pre manželský sľub, ale aj pre neskoršiu oslavu. Veľkosť stanu je možné vyberať z mnohých variantov. Krytý priestor využijete pre ponuku a prípravu občerstvenia. Veľkosť a výška stanu ponúka komfortný priestor pre pohyb obsluhy aj hostí. Stany môžete využiť aj pre odpočinok a posedenie.

Vďaka svadobnému stanu môžete osláviť svoju vysnívanú svadbu kdekoľvek na svete. Podľa vášho uváženia či sa svadba bude konať pri jazere, alebo na piesočnatej pláži alebo na lúke v horách . Veľmi často sú svadba organizované vo vlastných záhradách a tak svoj veľký deň máte priamo doma.  K dispozícií sú svadobné stany v rôznych farbách, veľkostiach a  prevedeniach. Veľmi často sa klienti rozhodnú pre biele stany aby vystihovali jemnosť a čistotu spojenú so svadobným  obradom. Prevedenie si môžete vybrať spomedzi oceľovej a hliníkovej konštrukcii.  Taktiež materiál plachtovín má odlišné vlastnosti. PVC materiál u oceľových stanov alebo poyluretán u hliníkových stanov. Plachtoviny plnia svoju funkčnosť a to vytvoriť závetrie a vyznačujú sa nepremokavosťou. Chránia pred nepriaznivými vplyvmi počasia, vetrom , dažďom ale aj UV- žiarením.  Získajte prehľad o našom sortimente výrobkov a oslávte nezávislosť na počasí  vo vašom vysnívanom mieste. 


Výnimočná udalosť so svadobným stanom 


Svadobný stan musí poskytnúť dostatok priestoru pre hostí.  Rovnako dostatok priestoru musí mať aj tanečný parket a interiér stanu. Ak by ste však potrebovali usadiť väčší počet hostí, ponúkame možnosť rozšírenia.  Pomocou spojovacej lišty je možné rozšíriť svoj existujúci stan. V ponuke sú  oceľové stany s nasledovnými rozmermi: 2x2m, 2x3m, 3x3m, 3x4,5m, 3x6m. Hliníkové stany môžete obdržať v rozmeroch: 3x3m, 3x4,5m, 3x6m, 4x4m, 4x6m a 4x8m. 

Hliníkový svadobný stan je mimoriadne pevný a veľmi odolný. Preto sa tiež odporúča pre celoročné použitie. Nie je však určený ako trvalé zastrešenie. Manipulácia nie je náročná, stánok nepotrebuje viac priestoru na uskladnenie. PVC plachtoviny  majú  ohňuvzdorný efekt, ktorý je obzvlášť dôležitý pri grilovaní v stane alebo okolo neho. Okrem oceľových stánkov sú v ponuke aj stany s certifikátom požiarnej bezpečnosti: žiaruvzdorné stany

Svadobné stany je možné kombinovať s veľkými klenutými oknami. V dôsledku toho sa do stanu dostane dostatok svetla a vaša svadobná hostina tak naberie perfektný dojem.

Využite našu ponuku a prežite tak výnimočné momenty so stánkami BRIMO


Zdieľať na Facebooku

Overené našimi zákazníkmi

98 % zákazníkov odporúča náš obchod (z 206 recenzii).

Prezrieť hodnotenie na Heureka.sk

Bol som milo prekvapený, že diely konštrukcie k stanu som dostal ZADARMO! Vraj v rámci servisu BRIMO. Stan som neukotvil a odletel mi pri búrke 100m. Zlomili sa na počudovanie iba 2 tyčky. Vyplnil som podľa inštrukcií formulár a na druhý deň som si prišiel osobne po diely, ktoré mi iba podali so slovami: to je dobré to máte v cene stanu.... Keďže mám vyčitky že som im urobil škodu tak aspoň takto sa chcem poďakovať. Ďakujem a prajem veľa úspechov.

Som nadmieru spokojný!

Predajca na linke zistil moje potreby a správne odporučil stan Stan plne vyhovuje mojim potrebám pevný, lahký a reprezentatívny