Expresná doprava zdarma Výpredaj

Terasový ohrievač pyramída CHEOPS

Záruka 2 roky

Objednávky do 12:00h expedujeme ihneď s predpokladaným doručením na druhý pracovný deň.

Originálna Cheopsova pyramída je produktom chráneným autorskými právami spoločnosti ACTIVA, Nemeckej kvality.


Výpredaj 499 € Cena s DPH Skladom ihneď: viac ako 5 ks
  • Výkon: 10,5 kw
  • Elektrické piezo zapaľovanie
  • S ochranou proti náklonu - automatické vypnutie
  • Tepelne odolná sklenená trubica
  • Hliníkový reflektor
  • Ochrana skla z nehrdzavejúcej ocele
  • Tepelne odolná sklenená trubica SCHOTT
  • Regulátor tlaku a plynová hadica v balení pre veľkú 11 kg plynovú fľašu
  • Mobilný (na kolieskach)
  • Odnímateľná ochranná mriežka: ľahko sa čistí a vymení
Ohrievač pyramída na terasu

Vďaka vykurovaciemu plynovému ohrievaču ACTIVA Cheops Pyramída si môžete spolu s rodinou a priateľmi užiť spoločný pobyt vonku aj v tých najchladnejších dňoch.
Pyramída vytvára príjemnú atmosféru vďaka viditeľnému plameňu ktorý horí v srdci ohrievača v sklenenej trubici. Zariadenie nemeckej značky ACTIVA je vybavené ochranou: prerušenie prívodu plynu v prípade ak sa ohrievač prevráti alebo veľmi nakloní. Ovládací panel na zapaľovanie a reguláciu teploty je zabudovaný v spodnej časti ohrievača za dvierkami. Ochranné mreže okolo sklenenej trubici sú odnímateľné čo uľahčuje údržbu spotrebiča. Plynový ohrievač si nájde uplatnenie počas chladných večerov, poskytne teplo na terase alebo v záhrade, ako aj pri všetkých vonkajších akciách. Pyramída CHEOPSA je vďaka svojmu vysokému výkonu a inovatívnemu dizajnu aj ozdobou miesta, kde sa nachádza. Priťahuje pozornosť ľudí, ktorým ide nielen o parametre zariadenia, ale aj o jeho vzhľad. Je to luxusný ohrievač ktorý každého zaujme svojim vzhľadom.

-Teplo kedykoľvek a kdekoľvek– S vyhrievacím pyramídovým terasovým ohrievačom ACTIVA máte vždy príjemnú a teplú klímu, dokonca aj v chladných dňoch. Jednoducho si ho zapáľte a užívajte si skvelé teplo.

-Výkonné a jednoduché používanie - Terasový ohrievač je možné použiť s plynovou fľašou 5 kg až 11 kg, ktorú možno ľahko a bezpečne uložiť do priestranného interiéru. Zapaľuje sa piezo zapalovaním

-Efektívne sálavé teplo – Hranatý reflektor na vrchu ohrievača odráža teplo smerom dole čiže teplo neuniká nahor, ale rozvádza sa do okolia. 

-Sklenená trubica - šľahajúci plameň v sklenenom valci z tvrdého a žiaruvzdorného skla. Keď cez ňu prúdi horúci vzduch, plameň plynu horí ako fakľa a vytvára pôsobivú hru ohňa.

Overené našimi zákazníkmi

98 % zákazníkov odporúča náš obchod (z 215 recenzii).

Prezrieť hodnotenie na Heureka.sk

Rýchla, jednoduchá objednávka Spoľahlivé, bezproblémové dodanie Spokojnosť aj s prepravnou spoločnosťou - ochotná, príjemné vystupovanie

Som nadmieru spokojný!

rychle dorucenie kvalitny tovar v predchadzajucej objednavke problem s pridavnou stenou pre stan, rychle vyriesenie problemu, vystaveny dobropis. pro zakaznicky pristup