Blog: Výstavný stan

Výstavný stan

12.12.2017 · Administrátor

Skvelé reprezentačné stany BRIMO. K dispozícií rozličné veľkosti a farby. Kvalitné, nepremokavé, flexibilné stany

V prezentácii firmy je veľmi dôležitý prvý dojem. Kvalitná základna vám dá náskok pred konkurenciou. Upútajte profesionálne prispôsobeným výstavným stanom. Predstavte svoju firmu, služby alebo produkty prehľadne a s eleganciou.

Výstavný stan je ideálnou voľbou pre firmy, ktoré sa často zúčastňujú výstav, odborných eventov alebo kongresov. Vnútorné usporiadanie stanu vám ponúkne dostatočný priestor pre komfortný pohyb, komunikáciu s prichádzajúcimi hosťami alebo na zabezpečenie dlhých rokovaní.

Špeciálne navrhnutá konštrukcia využíva nožnicový systém skladania. V zloženom stave je stan ľahký a veľmi dobre prenosný. Bez problému a obsadeniu priestoru ho môžete prevážať osobným vozidlom. Pohodlné rozloženie stanu počas troch minút do kompletne využiteľnej podoby. Konštrukcia je stabilná a využíva veľmi odolné materiály. Kryciu plachtu môžete prispôsobiť podľa potrieb k plne diskrétnemu uzavretiu, ale aj ako otvorenú priestrannú stavbu. Výstavný stan potom môže celkovo znázorňovať vaše firemné farby a perfektne doladiť jednotnú prezentáciu.

Výstavné stánky sú skladacie stánky poskytujúce profesionálnu prezentáciu pre vnútorné a vonkajšie veľtrhy. Našou firmou vieme zabezpečiť  vysokokvalitnú tlač a individuálny dizajn. Ponúkame  bohatý sortiment vrátane príslušenstva a tak je servis prispôsobený individuálnym potrebám klientov.


Získajte pozornosť s výstavným stánkom Stánky sú prenosné takže prezentovať svoju firmu, značku alebo tovar môžete kdekoľvek. S kvalitným potlačeným výstavným stánkom priťahujete pozornosť potenciálnych zákazníkov.  Príjemný prvotný kontakt s klientami  zohráva veľmi dôležitú úlohu. Stánok má účel pôsobiť  zároveň ako reklamný priestor z vizuálneho hľadiska.  Zabezpečujeme celoplošnú potlač sublimáciou na hliníkové stany alebo nažehľovacia potlač  - logá a názvy firmy. 

Široká škála hliníkových stánkov poskytuje komfort. Vyznačujú sa kvalitnou stabilnou konštrukciou. Hliníkové konštrukcie sú ľahké ale napriek tomu pevné,  s odolnosťou vetra do 70 km/h. Dostupné sú rozmery 3x3m, 3x4,5m, 3x6m, 4x4m, 4x6m, a 4x8m.  až do 4x8m. Nožnicová konštrukcia je so skrutkovanými spojmi z kvalitného eloxovaného hliníka. Všetky vaše predstavy vieme zrealizovať  pre optimálnu efektívnosť prezentácie.

Zdieľať na Facebooku

Overené našimi zákazníkmi

97 % zákazníkov odporúča náš obchod (z 191 recenzii).

Prezrieť hodnotenie na Heureka.sk

Bol som milo prekvapený, že diely konštrukcie k stanu som dostal ZADARMO! Vraj v rámci servisu BRIMO. Stan som neukotvil a odletel mi pri búrke 100m. Zlomili sa na počudovanie iba 2 tyčky. Vyplnil som podľa inštrukcií formulár a na druhý deň som si prišiel osobne po diely, ktoré mi iba podali so slovami: to je dobré to máte v cene stanu.... Keďže mám vyčitky že som im urobil škodu tak aspoň takto sa chcem poďakovať. Ďakujem a prajem veľa úspechov.

rychle dorucenie kvalitny tovar v predchadzajucej objednavke problem s pridavnou stenou pre stan, rychle vyriesenie problemu, vystaveny dobropis. pro zakaznicky pristup

Som nadmieru spokojný!