Blog: Záhradný altánok látkový

Záhradný altánok látkový

09.02.2018 · Administrátor

Záhradný altánok skladací vždy rýchlo k dispozícií. Elegantný element Vašej záhrady. Nepremokavý, kvalitný, stabilný.

Záhrada je ideálnym priestorom pre spoločné chvíle s rodinou, priateľmi a pre relax. Závetrie v nepriaznivom počasí, ochrana pred vetrom alebo dažďom alebo príjemné zatienenie v horúcom letnom dni však nemusíte riešiť nákladnou pevnou stavbou. Skladací záhradný altánok ponúka elegantné a veľmi praktické riešenie. Pevná konštrukcia sa rýchlo a hravo skladá. Na inštaláciu nie je potrebné mnoho rúk. Kotviaca technika na ukotvenie altánku je už v cene. Prispôsobený systém dovoľuje bezstarostné skladanie aj rozkladanie.
Záhradný altánok látkový tak môžete ľahko premiestniť alebo v závere sezóny zložiť a na dlhšiu dobu bez problémov uschovať. Plachtoviny altánku majú skvelú pevnosť voči mechanickému poškodeniu, ale aj voči priamemu UV žiareniu a dažďu.
Skladacie záhradné altánky vytvoria jedinečný okamih pre chvíle s blízkymi, je ideálnym miestom pri organizovaní osláv, gril párty. Farbu altánku si môžete vybrať z pestrého vzorkovníka a dokonale tak vonkajšiu stavbu prispôsobiť štýlu vášho exteriéru a záhrady.

So záhradným pavilónom BRIMO si môžete tak vychutnať slnečný deň alebo dlhú letnú noc v pohodlí. 

Záhradný altánok má jednak plniť svoj účel a má byť zároveň dominantou terasy či záhrady. Stabilný, nepremokavý a flexibilný stánok  -  jednoducho aby bol letný pobyt v záhrade vo dne i v noci relaxáciou a príjemným zážitkom. Jednoznačne tento altánok prekoná všetky vaše očakávania. Záhradný stan zapôsobí svojou robustnosťou a decentným farebným prevedením. Konštrukcia je vďaka nožnicovému mechanizmu rýchlo rozložiteľná. Vyznačuje sa rýchlym nasadením a keďže je vyrobená z kvalitnej ocele, altánok je pevný. Suché zipsy na bočných stenách umožňujú maximum možností a variant.  Bočné steny sa ľahko aplikujú na strešnú plachtovinu takže viete altánok kombinovať podľa vlastných predstáv. To správne pre priechod vzduchu a svetla alebo ako ochrana pred zvedavými pohľadmi a pred chladným vánkom. Dokonca ani dážď nezničí vašu party alebo oslavu narodenín. Všetky  altánky sú nepremokavé a tak poskytujú dostatočnú ochranu pred nepriaznivým počasím. 

Záhradné pavilóny prinášajú eleganciu do záhrad a tiež poskytujú praktický prístrešok v mokrom, chladnom počasí a tak tvoria  príjemnú chránenú atmosféru. Či už je to chránené miesto pre popoludňajšiu ľadovú kávu v letnej polovici dňa, alebo môže poslúžiť ako útulný party stan pre záhradnú párty ako chránené útočisko v chladnejších večerných hodinách. Či oceľový skladací pavilón alebo hliníkový pavilón - záhradný altánok je často elegantným prvkom záhrady. Prináša tak skrášľujúci element na vašu terasu. 

Prejdite k našim produktom záhradných pavilónov. Výber si môžete nastaviť podľa vašich želaní. Ku každému pavilónu je popis aby ste sa bližšie zoznámili s daným pavilónom. Parametre k produktom uvedené v spodnej časti  vám poskytnú  informácie napr. z akých materiálov je stánok vyrobený, odolnosť voči vetru, použitý materiál plachtovín ako aj farebná škála a rozmery pavilónov. 

Zoznámte sa s našim pestrým výberom záhradných pavilónov. 


Zdieľať na Facebooku

Overené našimi zákazníkmi

97 % zákazníkov odporúča náš obchod (z 191 recenzii).

Prezrieť hodnotenie na Heureka.sk

Značkový produkt BRIMO znovu nesklamal. Ďakujem

rychle dorucenie kvalitny tovar v predchadzajucej objednavke problem s pridavnou stenou pre stan, rychle vyriesenie problemu, vystaveny dobropis. pro zakaznicky pristup

Rýchla, jednoduchá objednávka Spoľahlivé, bezproblémové dodanie Spokojnosť aj s prepravnou spoločnosťou - ochotná, príjemné vystupovanie