Blog: Záhradný altánok skladací

Záhradný altánok skladací

10.02.2018 · Administrátor

S párty stanom BRIMO vaša oslava na záhrade naberie iný rozmer.

Pre príležitostné stretnutia s priateľmi, zatienenie plochy v slnečnom dni alebo pre príjemný odpočinok v závetrí nemusíte investovať čas ani peniaze do pevnej stavby. 
Záhradný altánok skladací je ideálny pre vás a je veľmi praktická varianta. Jednoduchá konštrukcia vám dovolí rýchlo a kdekoľvek vytvoriť príjemný priestor. Krycia plachta môže poslúžiť ako ľahká vzdušná strieška, využiť však môžete aj bočné steny stánku. V daždi alebo v silnom vetre nájdete útočisko pre pohodlné posedenie aj prípadnú prípravu jedla.
Skladacie záhradné altánky sú s obľubou využívané na organizovanie osláv a rodinných stretnutí. Veľký priestor s vysokou strechou dovoľuje komfortný pohyb aj miesto pre inštaláciu grilu, stolov s občerstvením alebo záhradného nábytku. V zloženom stave zaberá stan minimálny priestor, je nenáročný a ľahko prenosný. Využijete ho aj pri výletoch alebo dovolenkách.
Záhradné skladacie altánky sú flexibilným riešením pre záhrady, ktoré nechcete priestorovo blokovať pevným objektom. Polohu stanu môžete ľubovoľne meniť. Prispôsobiť je možné aj farby plachtovín. Vhodne ich tak prispôsobíte farbám domovu alebo vašej predstave.

Záhradný stan je vhodný pre každé počasie. Či už ho používate pri grilovaní alebo ako dekoratívnu ochranu proti poveternostným vplyvom na terase, alebo na záhrade stan je praktická záležitosť.

Ponúka ochranu pred dažďom, slnkom a vetrom. K dispozícii sú rôzne štandardné veľkosti. Rozdeľujeme konštrukcie na dve prevedenia a to oceľ a hliník.

Oceľové konštrukcie sú  dostupné v nasledujúcich veľkostiach 2x2m, 2x3m, 3x3m, 3x4,5m, 3x6m k dispozícii.

Hliníkové konštrukcie sú k dispozícii v rozmeroch 3x3m, 3x4,5m, 3x6m, 4x4m, 4x6m a 4x8m. Záhradný stan musí byť bezpečný a ak chcete byť chránený nielen zhora, potrebujete ďalšie bočné steny. Výhodou je, že môžete skombinovať záhradný stan podľa vlastného uváženia. Dajú  sa napr. použiť tri plné steny, ak potrebujete závetrie alebo ochranu pred slnečným žiarením. 


Skladací altánok - všimnite nasledujúce body


Premyslite si, aký účel má záhradný stan plniť. Ak ho budete používať len na ochranu proti slnku  postačujúci je jednoduchší model. Ak má zabezpečiť ochranu pred dažďom a vetrom, potom je veľmi dôležitá stabilita stanu. Bočné steny a strecha by mali byť vodotesné. Navrhujeme tiež, aby ste si premysleli, či chcete vystavovať stan počas celého leta.  Stan by mal byť ľahký a taktiež manipulácia s ním by mala byť jednoduchá a hlavne nenáročná. 

K dispozícii sú oceľové alebo hliníkové konštrukcie. Hliník je ľahší, ale rovnako  stabilný ako oceľ. Konštrukcia stanu je zvyčajne rozdielne spojená.  K dispozícii sú skrutkované a skladateľné konštrukcie.

Bočnice a strešné plachty sú vyrobené z polyesteru. Všetky naše plachty sú 100% vodotesné. Ľahko sa montujú a odstraňujú. Pomocou suchého zipsu môžete kombinovať záhradný stan či už ako otvorenú verziu alebo uzavretú. 


Je tiež dôležité pozrieť sa na záručné podmienky. Spoločnosť BRIMO ponúka 5-ročnú záruku a počas prvých dvoch rokov sú náhradné diely konštrukcie poskytnuté zdarma. 


Zdieľať na Facebooku

Overené našimi zákazníkmi

98 % zákazníkov odporúča náš obchod (z 211 recenzii).

Prezrieť hodnotenie na Heureka.sk

rychle dorucenie kvalitny tovar v predchadzajucej objednavke problem s pridavnou stenou pre stan, rychle vyriesenie problemu, vystaveny dobropis. pro zakaznicky pristup

výborná spolupráca a komunikácia so zákazníkom

Rýchla, jednoduchá objednávka Spoľahlivé, bezproblémové dodanie Spokojnosť aj s prepravnou spoločnosťou - ochotná, príjemné vystupovanie