Blog: Záhradný nožnicový stan

Záhradný nožnicový stan

24.09.2018 · Administrátor

Čo všetko môžme nájsť v nožnicovom stane ?

Pridaním nožnicového stanu k záhradnej oslave zvýšite manipulačný priestor a hostia sa budú mať kde schovať v prípade nepredvídateľného počasia.

Pri organizovaní ďalšej záhradnej gril párty je záhrada viac ako otvorené priestranstvo je to centrum všetkého diania. Keď budete plánovať ďalšie stretnutie, treba vziať do úvahy všetky možné nástrahy.

V teplom a slnečnom dni vysoké teploty spôsobia že sa vaši hostia budú skrývať pred slnkom a radšej zostanú ukrytý v príjemnom prostredí domova.

Ak hlásia dážď na poslednú chvíľu treba meniť celú organizáciu oslavy. V takýchto prípadoch predídete vráskam na čele použitým nožnicového stanu. Je postavený behom minúty a poskytne zaručenú ochranu vašej hostine. Ale ako nájsť ten najvhodnejší a najlepší ?

Základné parametre na ktoré treba hľadieť pri výbere stanu.

Veľkosť stanu

 • Na trhu sú rozmery od najmenšieho 2x2m až po veľké rozmery 4x8m a väčšie.
 • Aspekty na ktoré treba hľadieť : - dostupná plocha kde bude stánok umiestnený množstvo hostí a vecí ktoré bude treba ochrániť pod ním
 • Nezabudnite aj na výšku stanu, väčšina už má výškovo nastaviteľné nohy od 1,5m až do viac ako 2m. Tým budete mať istotu že aj vyšší hostia sa počas vašej hostiny nebudú musieť krčiť a nenarazia si čelo pri každom vstupe a výstupe.
Materiál


 • Konštrukcia a strešné plachty vedia byť skonštruované z rôznych materiálov.
 • Najčastejšie sa používa oceľ a hliník. Oceľový stan je ťažší čo môže byť nápomocné pri veterných dňoch. Oceľ má tendenciu hrdzavieť preto veľa výrobcov prešlo na práškové lakovanie ktoré vie lepšie pokryť jednotlivé diely a tým tomu predísť.
 • Hliník nezhrdzavie za žiadnych okolností, je ľahší a tým pádom sa s ním lepšie manipuluje.
 • Pokiaľ ide o plachtoviny tie sú najčastejšie vyrobené z polyesteru na ktorý sa môže aj nemusí pridať PVC vrstva v závislosti od hrúbky a hustoty látky. Na trhu sú rôzne prevedenia plachtovín od ktorého sa potom odvíja samotná vode-odolnosť, odolnosť voči mechanickému poškodeniu a životnosť.
Prídavné doplnky


 • Keď chcete dotiahnuť váš stan do špičkovej dokonalosti existuje množstvo doplnkov ktoré vám to umožnia.
 • Bočné steny s oknom a dverami – ponúkajú ochranu pred počasím a súkromie pred neželanými návštevníkmi. Uzavriete si s nimi váš stan a tým zabezpečíte váš tovar.
 • Reklamná potlač stanu – chcete propagovať svoju obchodnú značku ? Stan sa dá potlačiť jedným logom na strešnej plachte alebo celo potlačiť , zaleží iba na vašej fantázii.
 • Prenosné tašky - s kolesami alebo bez vhodné pri častom prenášaní stanu z miesta na miesto.
 • Záťažové vaky – stan je potrebné vždy ukotviť na spevnenom povrchu pieskovými vakmi a na nespevnenom povrchu kotviacimi kolíkmi do zemi, ktoré sú zdarma ku každému stanu.

Teraz vám už nič nebráni pozvať hostí , rozpáliť gril a vychutnávať si príjemné letné večere.

Zdieľať na Facebooku

Overené našimi zákazníkmi

97 % zákazníkov odporúča náš obchod (z 191 recenzii).

Prezrieť hodnotenie na Heureka.sk

Predajca na linke zistil moje potreby a správne odporučil stan Stan plne vyhovuje mojim potrebám pevný, lahký a reprezentatívny

rychle dorucenie kvalitny tovar v predchadzajucej objednavke problem s pridavnou stenou pre stan, rychle vyriesenie problemu, vystaveny dobropis. pro zakaznicky pristup

Bol som milo prekvapený, že diely konštrukcie k stanu som dostal ZADARMO! Vraj v rámci servisu BRIMO. Stan som neukotvil a odletel mi pri búrke 100m. Zlomili sa na počudovanie iba 2 tyčky. Vyplnil som podľa inštrukcií formulár a na druhý deň som si prišiel osobne po diely, ktoré mi iba podali so slovami: to je dobré to máte v cene stanu.... Keďže mám vyčitky že som im urobil škodu tak aspoň takto sa chcem poďakovať. Ďakujem a prajem veľa úspechov.