Blog: Záhradný pavilón

Záhradný pavilón

26.01.2018 · Administrátor

Záhradné pavilóny BRIMO skrášlia každú záhradu! Ideálne zastrešenie, rýchle doručenie, kúpiť teraz

Robustný záhradný pavilón je cenovo dostupný a s množstvom doplnkov. Vysoko kvalitná hliníková konštrukcia je chránená proti korózii. Záhradný pavilón rozložíte bez pomoci náradia vďaka praktickému nožnicového mechanizmu.  Plachta je vyrobená z vysoko výkonného polyesteru s  s povrchovou úpravou 320 g / m². Švy strešnej plachty sú mechanicky utesnené, takže pavilón je 100% vodotesný. Skladací pavilón má rôzne stupne regulácie stropu a to 145, 160, 175, 190, 205cm.    Jedná sa o výšku vstupu, celková výška pavilónu je 3,10 m.  Záhradný stánok váži 60,1kg a v zloženom stave sú jeho rozmery nasledovné 155x55x30cm .

Hliníková konštrukcia je chránená proti vzniku korózií.  Napriek svojej ľahkej váhe sa vyznačuje skvelou stabilitou. 


Ideálne riešený záhradný pavilón


Pri kúpe záhradného pavilónu často zabúdame na dôležité veci a to je rovnováha vlhkosti a prívod čerstvého vzduchu. V závislosti od počasia môžete kombinovať stánok podľa vašich potrieb. Ak fúka silnejší vietor a chcete vytvoriť závetrie, použite všetky tri bočné steny. Ak je počasie upršané a chcete vytvoriť kompletné uzavretie stanu v doplnkoch je možnosť dokúpenia štvrtej steny. Steny sa upevňujú pomocou suchého zipsu po obvode strechy. 

Ak chcete mať reprezentačný, v ponuke sú aj záhradné pavilóny s veľkými klenutými oknami. V porovnaní troch plných stien  ponúka presvetlenú variantu s rozhľadom na okolie. Na druhe strane použitie troch plných stien vytvorí vytúžené súkromie. Ako sme už spomínali stánok si viete nakombinovať podľa vlastných potrieb alebo odvíjajúc sa od počasia. Skladacie pavilóny sú vynikajúce na rýchle nasadenie. Vzhľadom na to, že stánky sú vďaka nožnicovej konštrukcii rozložené do 40 sekúnd, získate čas na prípravy vašej záhradnej párty. K dispozícií sú rozmery od 3x3m – 4x8m. 

Záhradné stánky sa často používajú v gastronómii a hoteliérstve. Veľa reštaurácií zastrešuje  rôzne akcie vo vonkajších priestranstvách alebo terasách. Hostia tak môžu relaxovať a vychutnať si posedenie na čerstvom vzduchu.

Záhradné stany v rôznych farebných prevedeniach sú ideálne pre špeciálne príležitosti. Preto rozhodne odporúčame elegantný záhradný stánok. 

Zdieľať na Facebooku

Overené našimi zákazníkmi

97 % zákazníkov odporúča náš obchod (z 191 recenzii).

Prezrieť hodnotenie na Heureka.sk

rychle dorucenie kvalitny tovar v predchadzajucej objednavke problem s pridavnou stenou pre stan, rychle vyriesenie problemu, vystaveny dobropis. pro zakaznicky pristup

Ďakujem Firme BRIMO za profesionalitu cením si to!

Predajca na linke zistil moje potreby a správne odporučil stan Stan plne vyhovuje mojim potrebám pevný, lahký a reprezentatívny