Blog: Záhradný stan

Záhradný stan

23.01.2018 · Administrátor

Záhradný stan do všetkých záhrad. Ľahko rozložiteľný, nepremokavý, stabilný stan za výhodné ceny

Užite si krásne leto v maximálnom pohodlí. Záhradný stan skvelo doplní vaše záhrady a ponúka variabilné možnosti využitia za každých okolností. Priestorový stánok sa môže použiť ako závoj pred počasím. Grilovanie, stretnutie s priateľmi alebo odpočinok vonku nemusíte prerušiť ani v jemnom daždi.

Príjemné posedenie s dostatočným priestorom vás ochráni pred vetrom alebo chladom. V horúcich letných dňoch môžete bočné steny nechať odkryté a vytvoriť príjemné vanie . Vzdušná ľahká konštrukcia ponúka rýchlu inštaláciu a skladovanie. Nemusíte investovať do pevných drevených stavieb, ktoré trvalo uberú priestor na pozemku.

Podľa aktuálnych potrieb ho môžete premiestniť, stan nezanecháva stopy na mieste zhotovenia. Záhradný stan  nepôsobí rušivo, farby si môžete vybrať zo zaujímavých variantov, ktoré vhodne doplnia ladenie domu a záhrad. Je výborným riešením pre príležitostné využitie pri organizovaní osláv, rodinných stretnutí. Pevnosť krycej plachty a odolnosť konštrukcie však bez problémov zvládne i dlhodobé využitie počas celej sezóny. Zložené vybavenie zaberie minimálny priestor vďaka čomu môžete záhradný stan bezpečne uložiť alebo v prípade potreby prepraviť.

Záhradný stan má rôzne využitie. Môžete ho použiť ako záhradný altánok, zastrešenie pre záhradné párty alebo ako prístrešok pre rastliny alebo náradie do záhrady. Štandardom je, že sú záhradné stany 100% nepremokavé , čo je ideálne pre použitie na záhrade. Váš gril -večierok môžete organizovať bez obáv. Vietor alebo dážď - všetko zostane suché. Tieto stany sú k dispozícii v rôznych veľkostiach a farbách.


Oceľový alebo hliníkový záhradný stan


Máte možnosť výberu z dvoch variant. Oceľová konštrukcia alebo hliníková konštrukcia. Čo je lepšie? V porovnaní, pokiaľ ide o trvanlivosť, oceľ sa javí odolnejšia voči oderu a ťažšia, dokonca aj pr v porovnaní s tvrdým hliníkom. Na druhej strane v extrémnych prípadoch hrá dôležitú úlohu váha hliníka. Oceľ a hliník sú charakteristické svojou pevnosťou. Hliník je veľmi stabilný, ale váži len jednu tretinu v porovnaní s oceľou. Hliník je neodmysliteľne odolný proti korózii, chráni sa a je odolný voči teplotným zmenám. Je UV-odolný, hygienicky a magneticky neutrálny. Je ľahko tvarovateľný. Na hliníkové konštrukcie je použitý anodizovateľný hliník.

Zdieľať na Facebooku

Overené našimi zákazníkmi

97 % zákazníkov odporúča náš obchod (z 191 recenzii).

Prezrieť hodnotenie na Heureka.sk

Ďakujem Firme BRIMO za profesionalitu cením si to!

Rýchla, jednoduchá objednávka Spoľahlivé, bezproblémové dodanie Spokojnosť aj s prepravnou spoločnosťou - ochotná, príjemné vystupovanie

výborná spolupráca a komunikácia so zákazníkom