Blog: Záhradný stan

Záhradný stan

23.01.2018 ·

Záhradný stan do všetkých záhrad

Užite si krásne leto v maximálnom pohodlí. Záhradný stan skvelo doplní vaše záhrady a ponúka variabilné možnosti využitia za každých okolností. Priestorový stánok sa môže použiť ako závoj pred počasím. Grilovanie, stretnutie s priateľmi alebo odpočinok vonku nemusíte prerušiť ani v jemnom daždi.

Príjemné posedenie s dostatočným priestorom vás ochráni pred vetrom alebo chladom. V horúcich letných dňoch môžete bočné steny nechať odkryté a vytvoriť príjemné vanie . Vzdušná ľahká konštrukcia ponúka rýchlu inštaláciu a skladovanie. Nemusíte investovať do pevných drevených stavieb, ktoré trvalo uberú priestor na pozemku.

Podľa aktuálnych potrieb ho môžete premiestniť, stan nezanecháva stopy na mieste zhotovenia. Záhradný stánok nepôsobí rušivo, farby si môžete vybrať zo zaujímavých variantov, ktoré vhodne doplnia ladenie domu a záhrad. Je výborným riešením pre príležitostné využitie pri organizovaní osláv, rodinných stretnutí. Pevnosť krycej plachty a odolnosť konštrukcie však bez problémov zvládne i dlhodobé využitie počas celej sezóny. Zložené vybavenie zaberie minimálny priestor vďaka čomu môžete záhradný stanbezpečne uložiť alebo v prípade potreby prepraviť.

Zdieľať na Facebooku