Formulár pre vizualizáciu

Orientačné ceny realizovaných potlačí môžete vidieť v galérií vyššie. Vizualizácia potlače je nevyhnutá pre výpočet presnej ceny a je spoplatnená vratnou zálohou 4.99 € s DPH. Záloha bude vrátená pri realizácií potlače (-4.99 € s DPH). V cene 4.99€ s DPH dostanete vizuál s možnosťou dvoch úprav vizuálu. Každá ďalšia úprava vizualizácie je spoplatnená sumou 2.50€ s DPH. Zálohovú faktúru vystavíme po dodaní všetkých podkladov potrebných pre vytvorenie vizuálu. Po prijatí zálohy Vám bezodkladne vypracujeme vizuál s presnou cenou potlače a pravdepodobným doručením potlačeného stanu. Vizualizáciou sa nezaväzujete k potlači stanu!


Pošlite nám logo/obrázok vo vektore (.eps, .ai, .cdr, pdf vo vektore) , alebo obrázok v čo najvyššej kvalite.Vyberte z nákresu všetky lokality ktoré chcete potlačiť a farbu fólie zo vzorkovníka (pri plnofarebnej fotke nie je potreba výberu farby fólie)


Ak ste stan na potlač už objednali napíšte nám to pre spárovanie objednávky, aby sme stan neodoslali bez potlače!!! V prípade nejasností nám napíšte správu cez kontakt na webe. Grafické oddelenie BRIMO.

+421