Formulár pre cenovú ponuku a 2D vizuál

Orientačné ceny realizovaných potlačí môžete vidieť v galérií vyššie. 2D vizualizácia potlače je nevyhnutá pre výpočet presnej ceny a je spoplatnená sumou 4.99 € s DPH. Suma nebude účtovaná v prípade objednávky stanu BRIMO. Dve úpravy vizuálu sú zadarmo. Každá ďalšia úprava vizuálu je spoplatnená sumou 2.50€ s DPH. S odoslaním formulára si objednávate iba 2D vizuál. Potlač si môžete objednať iba po obdržaní vizuálu. Stan je možné objednať na e-shope alebo spolu s potlačou prostredníctvom e-mailu.


Pošlite nám logo/obrázok vo vektore (.eps, .ai, .cdr, pdf vo vektore) , alebo obrázok v čo najvyššej kvalite.Vyberte z nákresu všetky lokality ktoré chcete potlačiť a farbu fólie zo vzorkovníka (pri plnofarebnej fotke nie je potreba výberu farby fólie)


V prípade ak ste stan na potlač už objednali napíšte nám to do správy nižšie, aby sme stan neodoslali bez potlače!!! Ak ste stan ešte neobjednali, bude Vás telefonicky kontaktovať nákupné oddelenie.

+421

Overené našimi zákazníkmi

98 % zákazníkov odporúča náš obchod (z 89 recenzii).

Prezrieť hodnotenie na Heureka.sk

výborná spolupráca a komunikácia so zákazníkom

rychle dorucenie kvalitny tovar v predchadzajucej objednavke problem s pridavnou stenou pre stan, rychle vyriesenie problemu, vystaveny dobropis. pro zakaznicky pristup

Ďakujem Firme BRIMO za profesionalitu cením si to!