PREMIUM alu

Model Premium hliníkové rozkladacie stany sebavedomo patria medzi najkvalitnejšiu top triedu nožnicových stanov na trhu.
Detailne vypracované plachtoviny s mimoriadne kvalitnej látky zaručujú dlhú životnosť bez jedinej kvapky.
Masívna hliníková konštrukcia sa ani nepohne počas búrky a aj preto je tento stan určený do veterných prostredí.
Je stvorený na prezentáciu prémiového tovaru či služieb a vzbudzuje dojem luxusu.
5 ročná záruka a náhradné diely konštrukcie zadarmo (náhradné diely konštrukcie ešte nikto nepýtal) sú znakom toho, že rozkladacie stany premium sú stvorené na profesionálne účely.
Pri riadnom kotvení vydrží veľmi silný vietor a rozkladanie ide plynulo jednou osobou vďaka mimoriadne odolným nylonovým konektorom a fixačným patentom.


Overené našimi zákazníkmi

98 % zákazníkov odporúča náš obchod (z 215 recenzii).

Prezrieť hodnotenie na Heureka.sk

Bol som milo prekvapený, že diely konštrukcie k stanu som dostal ZADARMO! Vraj v rámci servisu BRIMO. Stan som neukotvil a odletel mi pri búrke 100m. Zlomili sa na počudovanie iba 2 tyčky. Vyplnil som podľa inštrukcií formulár a na druhý deň som si prišiel osobne po diely, ktoré mi iba podali so slovami: to je dobré to máte v cene stanu.... Keďže mám vyčitky že som im urobil škodu tak aspoň takto sa chcem poďakovať. Ďakujem a prajem veľa úspechov.

Som nadmieru spokojný!

Rýchla, jednoduchá objednávka Spoľahlivé, bezproblémové dodanie Spokojnosť aj s prepravnou spoločnosťou - ochotná, príjemné vystupovanie