Náhradné plachty a diely rámu

Konštrukcia stanu:

Pridajte do prílohy nižšie fotku každej poškodenej časti rámu. Popis alebo číslo dokladu nestačí.

Strecha a steny:

Pridajte do prílohy nižšie fotku vašej strechy alebo rámu, na ktorý chcete plachty. Popis rozmeru alebo doklad nestačí, pretože udávaný rozmer sme vyrábali v 2 veľkostiach. Predávame iba samotné strechy alebo sety: strecha a 3 plné steny. Samotné plné steny sú súčasťou strechy a nie sú samostatne predajné. Samostatne predajnú stenu nájdete len tu: stenu s dverami a oknom.

Pre diely konštrukcie zdarma vyplňte aspoň jeden z údajov použitých pri objednávke stanu:

Náhradné diely poskytujeme výlučne na stánky zakúpené u nás. Stany BRIMO sú naším výrobkom a sú ľahko identifikovateľné. Po úspešnej identifikácií stanu Vám bude váš dopyt nacenený. Bližšie info o náhradných dieloch zdarma: obchodné podmienky.


Overené našimi zákazníkmi

98 % zákazníkov odporúča náš obchod (z 201 recenzii).

Prezrieť hodnotenie na Heureka.sk

Ďakujem Firme BRIMO za profesionalitu cením si to!

Predajca na linke zistil moje potreby a správne odporučil stan Stan plne vyhovuje mojim potrebám pevný, lahký a reprezentatívny

Bol som milo prekvapený, že diely konštrukcie k stanu som dostal ZADARMO! Vraj v rámci servisu BRIMO. Stan som neukotvil a odletel mi pri búrke 100m. Zlomili sa na počudovanie iba 2 tyčky. Vyplnil som podľa inštrukcií formulár a na druhý deň som si prišiel osobne po diely, ktoré mi iba podali so slovami: to je dobré to máte v cene stanu.... Keďže mám vyčitky že som im urobil škodu tak aspoň takto sa chcem poďakovať. Ďakujem a prajem veľa úspechov.