Exclusive oceľový

Model EXCLUSIVE oceľový záhradný stan je najvyššia rada z našich oceľových stanov nožnicovej konštrukcie.
Detailne vypracované plachtoviny z mimoriadne kvalitnej látky zaručujú dlhú životnosť bez jedinej kvapky.
Robustnú konštrukciu s odolnými nylonovými konektormi napriek vyššej váhe rozloží ľahko jedna osoba.
Tento model je pevný ako skala aj počas vetra začo vďačí nohám zo 6 uholníkového profilu o hrúbke 45mm.
5 ročná záruka a náhradné diely konštrukcie zadarmo sú znakom toho, že záhradné stany exclusive sú stvorené na profesionálne účely.
Pri riadnom kotvení vydrží veľmi silný vietor a rozkladanie ide plynulo jednou osobou vďaka mimoriadne odolným nylonovým konektorom a fixačným patentom.


Overené našimi zákazníkmi

97 % zákazníkov odporúča náš obchod (z 196 recenzii).

Prezrieť hodnotenie na Heureka.sk

Predajca na linke zistil moje potreby a správne odporučil stan Stan plne vyhovuje mojim potrebám pevný, lahký a reprezentatívny

rychle dorucenie kvalitny tovar v predchadzajucej objednavke problem s pridavnou stenou pre stan, rychle vyriesenie problemu, vystaveny dobropis. pro zakaznicky pristup

Bol som milo prekvapený, že diely konštrukcie k stanu som dostal ZADARMO! Vraj v rámci servisu BRIMO. Stan som neukotvil a odletel mi pri búrke 100m. Zlomili sa na počudovanie iba 2 tyčky. Vyplnil som podľa inštrukcií formulár a na druhý deň som si prišiel osobne po diely, ktoré mi iba podali so slovami: to je dobré to máte v cene stanu.... Keďže mám vyčitky že som im urobil škodu tak aspoň takto sa chcem poďakovať. Ďakujem a prajem veľa úspechov.