Blog: Náhradná strecha na stan

Náhradná strecha na stan

06.03.2019 · BRIMO quality manager

Tento článok slúži ako pomoc pre Vás ktorí potrebujete strechu na stan inej značky/výrobcu ako je Vaša konštrukcia a ušetriť Váš cenný čas!

Potrebujete rýchlo náhradnú strechu? Vyplňte tento formulár:Rozhodli sme sa Vám vysvetliť problematiku náhradnej strechy na nožnicové stany, dôvody prečo nechceme zarábať na vašej nevedomosti a prečo vieme že naša strecha Vám nebude sedieť na vašej konštrukcií.

Naším cieľom je spokojný zákazník, preto vždy keď niekto potrebuje strechu na stan ktorý nie je BRIMO musíme ho odmietnuť. Nie je v našom záujme predať Vám strechu, ktorá nebude dobre slúžiť aj keď si ju napasujete na svoju konštrukciu.

Hlavné dôvody problému s kompatibilitou strechy na stan:

1. Obvod konštrukcie

V Európe sú desiatky výrobcov, ktorý na prvý pohľad predávajú to isté. Avšak rozmer stanu 3x3m skoro nikdy nie je 300x300cm a my nie sme výnimkou... Strechy sa šijú na konkrétnu konštrukciu.

Ak je strecha kratšia napr. o -2cm ako vaša konštrukcia potom neviete roztiahnuť a zaistiť pri Vašu konštrukciu alebo vám v lepšom prípade povolí spoj na streche.

Ak je strecha širšia napr. o +5 cm potom Vám vzniknú žľaby kde bude stáť voda počas dažďa alebo vám vietor v neustálych nárazoch na nenapnutej streche vyšúcha látku a fixačné patenty a za krátku dobu máte po streche...

2. Špička konštrukcie

Aj keby si odmeriate presný obvod konštrukcie potrebujete ešte vedieť výšku špičky, ktorá v strede stanu a šponuje strechu.

Ak je vaša špička o +10cm dlhšia ako je špička podľa ktorej bola strecha od iného výrobcu ušitá, potom vám obvodová zvislá časť strechy (nazvaná: límec, zásterka) nebude sedieť na konštrukcií vôbec aj keď má konštrukcia rovnaký obvod (napr. 290x290cm).

Ak je vaša špička o -10cm kratšia vzniknú Vám žľaby kde sa bude tvoriť voda a vietor Vám vyderie nenapnutú strechu.

3. Fixačné patenty strechy

Ak sa Vám podarí nájsť predajcu čo má presne rovnaké rozmery ako je vaša konštrukcia a nestavíte všetky karty iba na to že konštrukcia vyzerá úplne rovnako tak prečo by nemala byť rovnaká, potom je tu ďalší problém.

Každý výrobca má iné uchytenie strechy na konštrukciu. Strecha je uchytená 4-12ks patentmi ktoré držia strechu o konštrukciu. Tieto patenty sú šité presne na centimetre na konštrukciu ku ktorej bola strecha vyrobená.

4. Ostatné

Ak prekonáte tieto 3 problémy stále Vám strecha nemusí sedieť aj keď ste naozaj blízko k úspechu. Je niekoľko ďalších ťažko vysvetliteľných vecí ktoré Vám môžu robiť problémy.

Ak neviete prekonať tieto 4 problémy s kompatibilitou možno Vás napadne dať si vyrobiť strechu na mieru. Ak by ste si chceli dať vyrobiť strechu na mieru tak sa pripravte na to, že by strecha na mieru stála viac ako stan ktorý bol vyrobený sériovo.

Na to aby ste mohli byť spokojný s novou strechou musí byť strecha ušitá na Váš rám a nie na rám s inými prvkami a rozmermi.

Rozumieme Vám!

Často sa stretávame s prosbami, dostali ste stan od známych stan nie je označený a preto už neviete kto je výrobcom / predajcom. Sú aj taký ktorým stánok slúžil roky a za ten čas už nevie kto je výrobcom / predajcom pretože stan nemá značku. Z týchto 2 dôvodov je na každej našej streche naše logo BRIMO názov stránky a ak aj stratíte doklad stačí odfotiť stan a my Vám strechu predáme. Predáme Vám strechu s čistým svedomím že Vám bude sedieť tak ako má.

Predstavte si že sú na trhu neznačkové vozidlá. Kúpite si takéto auto a potrebujete vymeniť diel. Myslíte že aj keď prídete s takýmto autom ktoré pripomína Škodu Fábiu do servisu Škoda poskytnú Vám náhradné diely? A toto je rovnaký problém.

Nožnicové stany BRIMO Vás tohto problému zbavia. Oplatí sa kupovať tovar označený svojou značkou ktorá je krvopotne vyvíjaná dlhé roky!

Ďakujeme

Zdieľať na Facebooku

Overené našimi zákazníkmi

98 % zákazníkov odporúča náš obchod (z 211 recenzii).

Prezrieť hodnotenie na Heureka.sk

Rýchla, jednoduchá objednávka Spoľahlivé, bezproblémové dodanie Spokojnosť aj s prepravnou spoločnosťou - ochotná, príjemné vystupovanie

rychle dorucenie kvalitny tovar v predchadzajucej objednavke problem s pridavnou stenou pre stan, rychle vyriesenie problemu, vystaveny dobropis. pro zakaznicky pristup

Ďakujem Firme BRIMO za profesionalitu cením si to!