Blog: párty stan na slávnosti

párty stan na slávnosti

15.03.2018 · Administrátor

Ktorékoľvek výročie si zaslúži poriadnu oslavu.

Blíži sa dátum slávnosti, a Vy ešte neviete kde zorganizujete oslavu ? Čo tak si ju zorganizovať priamo u Vás na záhrade. Značkové párty stany BRIMO sú jednoduchým, rýchlym, praktickým riešením pre vytvorenie krytého priestoru na vašom dvore. Párty stánok na slávnosť vám vytvorí dokonalé prostredie na oslavu  jubilea. V tesnej blízkosti párty stanu si môžete postaviť ďalší stan, ktorý poslúži ako príručný sklad.  Môžete si ho uzavrieť pomocou štvrtej steny ktorá disponuje zipsovým vchodom. Oceníte jeho praktickosť v prípade doplnenia jedál či nápojov pre hostí nemusíte ísť do domu, budete mať všetko po ruke. 


Pred kúpou párty stanu si musíte rozmyslieť, o akú veľkú oslavu ide a koľko hostí je pozvaných. Nechcete predsa  aby došlo k situácií, že hostia nebudú mať miesto. Oceľové párty stany sú dostupné v nasledujúcich veľkostiach 2x2, 2x3, 3x3, 3x4.5, 3x6. Po zvolení vhodnej veľkosti, je dôležitý aj výber farby stanu. Farbu si môžete prispôsobiť okoliu, výzdobe. Párty stany vám ponúknu ochranu počas slávnosti vďaka kvalitnej 100% nepremokavej plachtovine budete chránený pred nepriaznivými vplyvmi počasia. Vo večerných hodinách, keď sa ochladí počasie, máte možnosť stan čiastočne alebo úplne uzavrieť pomocou bočných stien. Neobávajte sa chladu. Plynové ohrievače Vám zabezpečia príjemné sálavé teplo a tak môžte s oslavou pokračovať do skorých ranných hodín.  

Oceľová konštrukcia párty stanov je povrchovo upravená tak, aby bola oceľ chránená pred koróziou. Konštrukcia je pevná, vydrží aj pri rýchlosti vetra do 50km/h. Stany v zloženom stave sa dajú ľahko prenášať vďaka prepravnej taške ktorú tiež ponúkame vo svojom sortimente. K stanom zadarmo dávame kotviace tyčky. Ak plánujete stan rozložiť na betónovom povrchu kotvenie je možné pomocou záťažových vakov. Vaky sa plni pieskom alebo štrkom. Váha jedného naplneného vaku je 14 kg, upevňujú sa pomocou suchého zipsu o nohy konštrukcie.

Vďaka párty stanu značky BRIMO  prežijete nezabudnuteľné chvíle so svojími blízkymi všetci spolu pod jednou strechou. 
Zdieľať na Facebooku

Overené našimi zákazníkmi

98 % zákazníkov odporúča náš obchod (z 204 recenzii).

Prezrieť hodnotenie na Heureka.sk

Predajca na linke zistil moje potreby a správne odporučil stan Stan plne vyhovuje mojim potrebám pevný, lahký a reprezentatívny

Som nadmieru spokojný!

výborná spolupráca a komunikácia so zákazníkom