Blog: Predajný stánok na Vianočné trhy

Predajný stánok na Vianočné trhy

13.11.2018 · Administrátor

Jednoduché rozloženie a zloženie, dodanie do 1 dňa, vodeodolný, ochráni Váš tovar pred nepriaznivými vplyvmi počasia. Široký výber, perfektné ceny a spokojnosť zákazníkov. Vychutnajme si Vianočnú atmosféru.

Vianočné sviatky sú jedny z najkrajších sviatkov v roku. Už sa nevieme dočkať vianočnej atmosféry, zasneženej prírody, spoločne strávené chvíle s rodinou. Dekorujeme príbytky, zdobíme vianočný stromček, pečieme dobroty a zháňame darčeky. Veď po celom roku je potrebné si oddýchnuť, venovať sa rodine a vychutnať si krásu trblietavo zasneženej krajiny.

K vyhľadávaným podujatiam tradične patria Vianočné trhy. Predvianočná nálada, rozsvietené námestia, stánky s dobrotami, stretnutia s priateľmi to všetko nám spríjemňuje predvianočné chvíle.

Prenájom či kúpa predajného stánku


Zo zvedavosti som si pozrela ako vlastne prebieha prenájom predajných stánkov. Dozvedela som sa, že prenájmom je potrebné sa zaoberať už v lete. Je nutné prihlásiť sa o miesto, vyplniť prihlášku, vyplatiť opciu a vyhrať v súťaži. Ceny prenájmu sú rôzne a úplne ma zaskočili. Záleží v ktorom meste sa trhy konajú a taktiež umiestnenie stánku. Najviac sa platí za stánky s občerstvením najnižšia suma sa pohybuje okolo 316 € za deň. Najvyššia suma za stánok s občerstvením je 1.216 € za deň! Čo sa týka ceny za stánok s vianočnými darčekmi sa pohybuje okolo 50 € za deň a najvyššia 152 €/ deň. Možno sme si ako návštevníci nikdy neuvedomili, čo via 152 €/ deň. Možno sme si ako návštevníci nikdy neuvedomili, čo všetko musí absolvovať predajca. Veď sme vnímali vianočné koledy, perfektnú atmosféru, vychutnávali si horúcu medovinu a možno po čase sa stretli s priateľmi. Avšak predajca sa musí touto otázkou zaoberať. Rozhodne sa oplatí investovať do kúpy predajného stánku. V porovnaní cien prenájmu si podľa Vášho vkusu a náročnosti vyberiete svoj skladací stánok, kvalitu, rozhodnete o farbe a môžete ho využívať celoročne, nielen počas Vianoc. Stánok môžete potlačiť nápisom prezentovaného tovaru alebo logom, čo tiež pokladám za výbornú investíciu. Nemusíte sa už zaoberať výberom stanu – máte predsa vlastný.

Firma BRIMO Vám ponúka značkové stany s garanciou 5 rokov. Rozloženie zvládnete do 40 sekúnd, čo ocení každý predajca. Pozrite si produkty na našej webovej stránke a vyberte si stánok, ktorý Vám vyhovuje podľa Vášho vkusu a ceny.

BRIMO TEAM

Zdieľať na Facebooku

Overené našimi zákazníkmi

98 % zákazníkov odporúča náš obchod (z 204 recenzii).

Prezrieť hodnotenie na Heureka.sk

Bol som milo prekvapený, že diely konštrukcie k stanu som dostal ZADARMO! Vraj v rámci servisu BRIMO. Stan som neukotvil a odletel mi pri búrke 100m. Zlomili sa na počudovanie iba 2 tyčky. Vyplnil som podľa inštrukcií formulár a na druhý deň som si prišiel osobne po diely, ktoré mi iba podali so slovami: to je dobré to máte v cene stanu.... Keďže mám vyčitky že som im urobil škodu tak aspoň takto sa chcem poďakovať. Ďakujem a prajem veľa úspechov.

Som nadmieru spokojný!

rychle dorucenie kvalitny tovar v predchadzajucej objednavke problem s pridavnou stenou pre stan, rychle vyriesenie problemu, vystaveny dobropis. pro zakaznicky pristup