Blog: Predajný stánok pre Váš biznis

Predajný stánok pre Váš biznis

06.11.2018 · Administrátor

Ak zháňate stan na prezentáciu tovaru alebo máte v pláne zúčastniť sa výstav. Nepremokavý, cenovo dostupný, jednoduché rozloženie do 40 sekúnd, rýchly transport stánku.

Ak zháňate stan na prezentáciu tovaru, máte v pláne zúčastniť sa výstav, trhov alebo ste firma, ktorá organizuje svadobné hostiny, aranžérstvo tak si prečítajte tento článok, určite Vás inšpirujeme!

Dobre si vybrať


Poznáme to veľmi dobre, našim cieľom je byť úspešným podnikateľom. Pre úspešnosť musíme urobiť tisíce vecí. Možno si poviete, že výberom stanu ide iba o detail. Avšak na detailoch je založený svet. Sú to detaily, ktoré tvoria jeden celok. Úspešní podnikatelia vidia príležitosti a aj ich využívajú. Internet je v dnešnej uponáhľanej dobe vynikajúci rýchly prostriedok na komunikáciu, doslova šetrič času - objednávku môžete dokonca spraviť online. No teraz stojíte pred dilemou ako si vybrať a hlavne či si vyberiete správne. Zvažujete ponuky porovnávate ceny , zisťujete dostupnosť, preverujete firmu a jej recenzie. Jedná sa predsa o Vašu investíciu a očakávate kvalitný produkt.


Oceľový predajný stan BRIMO Exkluzív – pevný stabilný a reprezentatívny stánok. Môžete ho ľubovoľne kombinovať a využiť ako vzdušné, ale aj uzavreté zastrešenie použitím troch plných stien. Znížili sme váhu a zvýšili pevnosť. A teraz Vám prezradíme, čo sme na ňom vylepšili a tým sa úplne odlíšili od konkurencie. Zmenšili sme objem iba o 2mm z vonkajšieho objemu konštrukcie a pridali sme ho do vnútorných stien .

Túto filozofiu sme použili aj na látke, ktorá má vďaka najnovším technológiám vysokú hustotu vlákna. Rozloženie stanu je úplne jednoduché. Zvládnete to do 40 sekúnd. Výborné nie? Špeciálna termoplastická prášková farba vytvára matný efekt konštrukcie čo stánku dodáva jedinečnosť na trhu. Farba zamedzuje korózií a je oteruvzdorná. Cenovo je dostupný, môžete si vybrať rozličné rozmery a farby, poskytujeme 5 ročnú záruku a prvé dva roky máte náhradné diely konštrukcie zdarma.

Niečo navyše

Čo tak získať na originalite a potlačiť Váš stan logom firmy alebo ľubovolným motívom? Potlač stanu Vám vieme zabezpečiť našou firmou. Časovo rátajte od 5 dní až do troch týždňov. Všetko záleží od náročnosti potlače. Jednoducho nám pošlite logo alebo motív a vypracujeme cenovú ponuku. Na oceľové stánky používame nažehlovaciu potlač. Logo alebo motív potrebujeme vo vektore .eps, .ai, .pdf s vektorom.

Ponúkame Vám nielen kvalitný produkt, ale sa ešte o Váš stánok postaráme s garanciou 5 rokov! Teší nás, že ste si našli čas na prečítanie tohto Blogu. Investovali ste zo svojho času na to aby ste vylepšili svoj podnikateľský zámer. Gratulujeme a tešíme sa z Vašej úspešnosti. Váš BRIMO TEAM

Zdieľať na Facebooku

Overené našimi zákazníkmi

98 % zákazníkov odporúča náš obchod (z 217 recenzii).

Prezrieť hodnotenie na Heureka.sk

Predajca na linke zistil moje potreby a správne odporučil stan Stan plne vyhovuje mojim potrebám pevný, lahký a reprezentatívny

rychle dorucenie kvalitny tovar v predchadzajucej objednavke problem s pridavnou stenou pre stan, rychle vyriesenie problemu, vystaveny dobropis. pro zakaznicky pristup

Bol som milo prekvapený, že diely konštrukcie k stanu som dostal ZADARMO! Vraj v rámci servisu BRIMO. Stan som neukotvil a odletel mi pri búrke 100m. Zlomili sa na počudovanie iba 2 tyčky. Vyplnil som podľa inštrukcií formulár a na druhý deň som si prišiel osobne po diely, ktoré mi iba podali so slovami: to je dobré to máte v cene stanu.... Keďže mám vyčitky že som im urobil škodu tak aspoň takto sa chcem poďakovať. Ďakujem a prajem veľa úspechov.