Blog: Reprezentatívny Promostánok

Reprezentatívny Promostánok

15.11.2018 · Administrátor

Jednoduché rozloženie, upútajte pozornosť so stánkom. Ponúkame dostupné ceny, rýchle dodanie. Buďte originálni!

Promostan je najlepšou voľbou v prípade organizovania akéhokoľvek podujatia. Veľtrhy patria k miestam, kde by sme mali vystupovať ako spoločnosť.  Ako veľmi dobre vieme, prvý dojem už druhýkrát neurobíme. Aby ste dosiahli tento cieľ,  na to je určený práve  Promostan.  Vyznačuje sa jednoduchým rozložením a profesionálnym vzhľadom. Ľahká hexagonová hliníková konštrukcia je pre tých, ktorí hľadajú vyššiu triedu a chcú pripraviť svojim klientom nezabudnuteľný zážitok. V prípade, ak potrebujete stan ukotviť vieme Vám zabezpečiť kotviace kolíky alebo záťažové vaky. Môžete rátať s 5 ročnou zárukou. Rozmery stanov 3x3m, 3x4,5m, 3x6m, 4x6m a 4x8m spĺňajú všetky požiadavky. Nepremokavé steny stánku sú samozrejmosťou. 

Potlač stánku


Dokonalým riešením je potlač stanu na mieru. S profesionálnou a vysokokvalitnou potlačou Promostánku vytvoríte jedinečné momenty. Vieme zabezpečiť potlač nažehľovacou alebo sublimačnou potlačou. Hlavným cieľom je predsa vzbudiť pozornosť. Prostredníctvom profesionálneho poradenstva Vám vypracujeme cenovú ponuku, ktorú Vy ako klienti schválite poprípade ju upravíme podľa Vašich možností a môžeme sa pustiť do realizácie zhotovenia Vašich prianí. Samozrejme potlač po konečnej úprave musí prejsť procesom kontroly nášho odborného oddelenia. Aj v tomto prípade sú Vám naši zamestnanci radi k dispozícií.

Firma BRIMO Vám ponúka vysokokvalitné Promostánky s potlačou. Neváhajte nás kontaktovať náš tím je tu na realizáciu Vašich predstáv.


Zdieľať na Facebooku

Overené našimi zákazníkmi

98 % zákazníkov odporúča náš obchod (z 211 recenzii).

Prezrieť hodnotenie na Heureka.sk

Bol som milo prekvapený, že diely konštrukcie k stanu som dostal ZADARMO! Vraj v rámci servisu BRIMO. Stan som neukotvil a odletel mi pri búrke 100m. Zlomili sa na počudovanie iba 2 tyčky. Vyplnil som podľa inštrukcií formulár a na druhý deň som si prišiel osobne po diely, ktoré mi iba podali so slovami: to je dobré to máte v cene stanu.... Keďže mám vyčitky že som im urobil škodu tak aspoň takto sa chcem poďakovať. Ďakujem a prajem veľa úspechov.

rychle dorucenie kvalitny tovar v predchadzajucej objednavke problem s pridavnou stenou pre stan, rychle vyriesenie problemu, vystaveny dobropis. pro zakaznicky pristup

Predajca na linke zistil moje potreby a správne odporučil stan Stan plne vyhovuje mojim potrebám pevný, lahký a reprezentatívny