Výpredaj

Skladacia lavica

Lavice sú odolné voči vplyvu počasia. Nosnosť 300kg.

5 rokov záruka pre spotrebiteľa

Rozloženie do 15 sekúnd

Tento tovar sme schopní odovzdať kuriérovi do 13:00 hod., ktorý ho v priemere doručuje na druhý deň. Platí od pondelka do piatka.

Dĺžka za zloženia/rozloženia: 90/180 cm, šírka: 30 cm, výška: 45 cm


Výpredaj 79 € Cena s DPH Dostupné od: 02.07.2024
  • Skladacia lavica BRIMO na sedenie je skvelá predovšetkým vďaka:
  • rýchlemu rozloženiu bez montáže
  • ľahkej preprave ako kufrík
  • vysokej nosnosti 400 kg
  • odolnosti voči vplyvom počasia

Skladacie lavice sú praktickou variantou pre vytvorenie veľkého počtu miest na sedenie s minimálnymi nákladmi i námahou. Jednoduchý mechanizmus zaistí pevné a stabilné plastové rozkladacie lavice v akomkoľvek prostredí. Biela nerušivá farba dobre pôsobí v prostredí záhrad, vonkajších priestorov reštaurácií, ale aj v interiéri. Zložené lavice zaberajú minimálny priestor, sú ľahké a dovoľujú stohovanie. S minimálnymi nárokmi na priestor pri skladovaní alebo preprave vám umožnia lepšie riešiť organizáciu svadieb, záhradných osláv alebo spočenských akcií. Plastové rozkladacie lavice sú vyrobené z kvalitných materiálov vo vysokej odolnosti voči mechanickému zaťaženiu, ale aj vplyvu UV žiarenia, vode i vlhkosti. S minimálnou údržbou vám zaistia dlhodobo kvalitné a estetické riešenie.

Skladacie lavice sú vyrobené v kombinácií oceľovej nosnej kostry a vysoko odolného UV stabilizovaného polyetylénu (HDPE). Lavice sú odolné voči vplyvu počasia. Plast pod vplyvom slnka nemení svoju farbu ani odolnosť. Lavicu je možné jednoducho zložiť na polovicu a prepravovať ako kufrík. Plast je ľahko umývateľný s protišmykovou úpravou. Pre 4 osoby.

Overené našimi zákazníkmi

98 % zákazníkov odporúča náš obchod (z 217 recenzii).

Prezrieť hodnotenie na Heureka.sk

Značkový produkt BRIMO znovu nesklamal. Ďakujem

Bol som milo prekvapený, že diely konštrukcie k stanu som dostal ZADARMO! Vraj v rámci servisu BRIMO. Stan som neukotvil a odletel mi pri búrke 100m. Zlomili sa na počudovanie iba 2 tyčky. Vyplnil som podľa inštrukcií formulár a na druhý deň som si prišiel osobne po diely, ktoré mi iba podali so slovami: to je dobré to máte v cene stanu.... Keďže mám vyčitky že som im urobil škodu tak aspoň takto sa chcem poďakovať. Ďakujem a prajem veľa úspechov.

Som nadmieru spokojný!