Blog: Stan na celoplošné testovanie

Stan na celoplošné testovanie

21.10.2020 · Administrátor

Využitie rýchlorozkladacieho stanu na plošnom testovaní

Rýchlorozkladací BRIMO stan na celoplošné testovanie


Vzhľadom na neutíchajúci COVID-19 a vysoký denný nárast infikovaných sa Slovensko rozhodlo celoplošne otestovať občanov. Testovanie sa uskutoční v novembri počas víkendov. Odborníci odporúčajú testovacie miesta sústrediť do exteriéru. Problém pre samosprávy predstavuje nedostatočné množstvo stanov.

Nožnicový stan BRIMO na celoplošné testovanie Vám zabezpečí vhodné miesto na odber vzoriek. Momentálne opatrenia na Slovensku obmedzujú aj počet osôb v interiéri, toto môže znamenať problém pri hromadnom testovaní antigénovými testami. Odborníci varujú na zvýšené riziko nákazy v uzavretom priestore. Každá samospráva by si preto mala zabezpečiť zastrešenie na vykonávanie testovania v exteriéri aby čo najlepšie ochránila občanov. Stany je možné uzavrieť zo všetkých strán ľubovoľne. Postup odberov bude jednosmerný. Rýchlotesty Vám prezradia výsledok už do niekoľkých minút. Výsledky testov obdržíte v uzavretej obálke.

Naše stany sa už osvedčili aj v Slovenských nemocniciach. Filtračný stan BRIMO používajú desiatky nemocníc na Slovensku a slúžia ako zvolávač na meranie teploty pacientov. 

V prípade nepriaznivého počasia je stále možnosť vykonávať testy v interiéri, avšak táto alternatíva nie je bezpečná. Rýchlorozkladacie stany Vám ponúknu dostatočné miesto na odber. Budete tak chránení pred dažďom, vetrom a bude eliminované riziko nákazy novým koronavírusom ktorý si už vyžiadal život nejedného lekára. Testy sa budú vykonávať od 8:00 do - 20:00h. V neskorších večerných hodinách prudko klesá teplota vzduchu. Pre maximálny komfort zdravotníkov a personálu môžete stany vykúriť terasovým ohrievačom. Ohrievače sú plynové, prenosné, jednoduché na používanie.

Stany Brimo poznajú vo viacerých štátoch EU, využívajú ich aj na zastrešenie terás reštaurácií, pohostinstiev, kaviarní a podobne. Hasičské a policajné zbory využívajú naše stany taktiež pri výkone svojej práce. 

Zdieľať na Facebooku

Overené našimi zákazníkmi

98 % zákazníkov odporúča náš obchod (z 223 recenzii).

Prezrieť hodnotenie na Heureka.sk

Rýchla, jednoduchá objednávka Spoľahlivé, bezproblémové dodanie Spokojnosť aj s prepravnou spoločnosťou - ochotná, príjemné vystupovanie

Značkový produkt BRIMO znovu nesklamal. Ďakujem

Som nadmieru spokojný!